2014 Mayıs Anneleri

BEBEKLERİNİZİN CİNSİYETLERİ NE OLACAK?

• Ankete Katılan
    513
Hatunlar inanılmaz yoğun bir gün geçiriyorum gece Yusuf Eymen sürekli ağladı Hipp'in pirinçli mamasını verdim kabız yaptı sanırım, kaka yapamıyoruz :KK43: 10 günden fazladır burnu da tıkalıydı okyanus suyu işe yaramayınca hastaneye götürdüm
sonuç: kilo almadığı için kan tahlili istediler gözleri şiştiği için ultrason ve idrar tahlili, antibiyotik verildi kullanmaya karar verdim arada sarımsak versem mi diye düşünüyorum ama uzun zamandır hasta sarımsağın etkilerini de bilmiyorum.. o_O
şimdi size sorum şu kakasını yapamıyor dr da önemsemedi çığlık atıyor uykusunda resmen nasıl yaptırabilirim zeytin yağı verdim işe yaramadı çok ağlıyor kuzum :KK43:

hepinize çok teşekkür ederim antibiyotik vermek farz oldu :KK43: kan tahlili yaptırmıştık sonucu iyi çıkmadı çoğu değeri düşük birkaç tane de yüksek var doktor büyüdüğü için demiş ama hemotoloji uzmanına da götüreceğiz, idrar fazla yapmıyor yaptığı zaman da kokulu ve turuncu renkte yapıyor bugün az bi şey yaptı, kültürü yapılacak p.tesi belli olur inşallah. doktor bi sürü ilaç yazmış az önce eşimle konuştum. ultrason da bir şey çıkmadı temiz çıktı böbrekleri çok şükür

Cok gecmis olsun cnm. Bobrekleri icin cok sevindim. Umarim diger sonuclarda sorunsuz duzelir.

selam anneler,
nasılsınız.gögsü tıkanıklara geçmiş olsun.ek gıdalar afiyetler olsun bebiklerimize..

ben hiç iyi değilim kızımın gece uyanmalarından perişanım.uyanma değil hiç uyumamasından.bide sabah 6 da kalkıp işe gelmek mahvediyor beni.

uyku öncesi muhallebi+hipp iyi geceler+biberonla süt herşeyi denedim.aç olduğu değil başka sıkıntısı var diye düşünmüyor değilim.

haftaya kontrolümüz var uyku şurubu istycem.ftil veriyorum şurup veriyorum rahatlasın bir sorun mu var diye.hiçbişey uyku sorununu çözemiyor.

bide yazmışsınız ya eşinizden alınan destekler.bizde o hiç olmadığı gibi bide eşimin 2 ayı aşkındır sağ kolu alçıda .desteği bırakın bide ona bakıyorum

çok zorlanıyorum.
Arkadasım benim kızım da öyle gece en az 4 -5 kez uyanıyor tok olduğunu biliyorum ama meme istiyor yine de veriyorum emmiyor ağzından çıksın istemiyor ciktigi an uyaniyor emzik gibiyim..çok yoruluyorum ve cok huzursuz bikaç gündür diş mi aceba die düşünüyorum babasının kucağında da durmuyor Oyuncaklarla kavga ediyor bi iki ağzına götürüyor sinirle ağlamaya başlıyor hiç oynamasına bilmiyor:KK43: ya da sıkıntıdan bilmiyorum..ev göcüyor resmen heryer hersey ortada tatilden geldik kıyafetler eşyalar yerleştiremedim bile..
ben de yatarken muhallebi vereyim diyorum sende care olmamış ama umarım bende olur..

hepinize çok teşekkür ederim antibiyotik vermek farz oldu :KK43: kan tahlili yaptırmıştık sonucu iyi çıkmadı çoğu değeri düşük birkaç tane de yüksek var doktor büyüdüğü için demiş ama hemotoloji uzmanına da götüreceğiz, idrar fazla yapmıyor yaptığı zaman da kokulu ve turuncu renkte yapıyor bugün az bi şey yaptı, kültürü yapılacak p.tesi belli olur inşallah. doktor bi sürü ilaç yazmış az önce eşimle konuştum. ultrason da bir şey çıkmadı temiz çıktı böbrekleri çok şükür
Canim kristal ve turunculuk varsa suya ihtiyaac duyuyor diye biliyorum. Bol bol su icirmeye calis. Cok gecmis olsun cok uzuldum :KK43:

1 haftadr cok kotuyum minik cadim beni uyanukkn emmiyordu bende besgnde sallayip uyuynca enzrtrdum bu 3 aydr byleyfi ve sli gunu belim osyan nayragni cekti belim tutuldu 5gundur yaturm cok can yniyr saglsun kaynanm ilglnyr herseyle bide cadi kizim ilgi istur nmde onu cok ozluyrm dua ednde biram onve ayaklnym :KK42:

Kizlar birde sorum olcak kizim sirekli bas parmagni emyr cevremdekilerde korkutuyr parnagi incelip uzarmis bi tandk vardi askere gtti hala emiyrdu bizim akrabanin kizi evlndi geve jala emiyormusta kocasi uyuyunca cekyrmus agzmdan bu byle gderms brakmazmis uff npcam blmyrm aci oje sur dyrkar ama kimyasal bi madde emmesni istemyrm

Kizlar birde sorum olcak kizim sirekli bas parmagni emyr cevremdekilerde korkutuyr parnagi incelip uzarmis bi tandk vardi askere gtti hala emiyrdu bizim akrabanin kizi evlndi geve jala emiyormusta kocasi uyuyunca cekyrmus agzmdan bu byle gderms brakmazmis uff npcam blmyrm aci oje sur dyrkar ama kimyasal bi madde emmesni istemyrm
Benim.kardesim de emiyrdu cnm. Hem de yillarca emdi. ama buyudugunde birakti kendiliginden. Parmagi ne inceldi ne de uzadi..bence uydurmuslar. Oje vs de surme sen. Kimyasala gerek yok.
Sadece sunu yapabilirsin..sakince bas parmagi agzindan cikarip isaret ve orta parmagini birlikte agzina almasini saglayabilirsin. O zaman damak yapisi da bozulmaz. Kuzen dis hekimi de. O dedi bize de. Benim sipa da arada emiyr cunku.

Sana da gecmis olsun. Hemen gecer insallh belin. Olmadi bi dr.a gorun

Benim.kardesim de emiyrdu cnm. Hem de yillarca emdi. ama buyudugunde birakti kendiliginden. Parmagi ne inceldi ne de uzadi..bence uydurmuslar. Oje vs de surme sen. Kimyasala gerek yok.
Sadece sunu yapabilirsin..sakince bas parmagi agzindan cikarip isaret ve orta parmagini birlikte agzina almasini saglayabilirsin. O zaman damak yapisi da bozulmaz. Kuzen dis hekimi de. O dedi bize de. Benim sipa da arada emiyr cunku.

Sana da gecmis olsun. Hemen gecer insallh belin. Olmadi bi dr.a gorun
Tsk ederm canim zatn insanlar cok bilmizlik yapmya bayiliyr bnde korktum dedgn gni yaoarm ins
Dktra daha oncede gtmstm ise yaramyn agri kesiciler vrp gnderyrlar cnm tabi bde hmn AMELIYAT onerurlar

Of of ise başlama zamani geldi kendimi cok kötü hissediyorum. Herkes öğretmensin 3-4 saat ayrı kalacaksın üzülme diyor ama gel de bunu anne yüreğine söyle. Yarın aklıma geldikçe gözlerim doluyor ana mecburum yavrumun geleceği icin. :KK43: kızlar zamanla alisiyor mu insan?

Kızlar kimse yok mayıs annelerinde whatsupda mı yazışıyonuz ya bi sessizlik var iki gündür doğru düZgün kimse yazmıyo :KK43:

Geneldede haftasonlari sakindir,yani whatsappta sakin :KK66:

1 haftadr cok kotuyum minik cadim beni uyanukkn emmiyordu bende besgnde sallayip uyuynca enzrtrdum bu 3 aydr byleyfi ve sli gunu belim osyan nayragni cekti belim tutuldu 5gundur yaturm cok can yniyr saglsun kaynanm ilglnyr herseyle bide cadi kizim ilgi istur nmde onu cok ozluyrm dua ednde biram onve ayaklnym :KK42:

Oyy,Allah yardimcin olsun:KK43:
Surekli yatmak iyi degil diye biliyorum bel problemlerinde..Tabii danismissinizdir doktora..insallah cabucak gecer..

Acaba denesen mi en azindan uyurken emzik alsa?

Of of ise başlama zamani geldi kendimi cok kötü hissediyorum. Herkes öğretmensin 3-4 saat ayrı kalacaksın üzülme diyor ama gel de bunu anne yüreğine söyle. Yarın aklıma geldikçe gözlerim doluyor ana mecburum yavrumun geleceği icin. :KK43: kızlar zamanla alisiyor mu insan?

Allah kolaylik versin..
Tedirginliginde bebise gecmesin canim..
insallah sorun olmadan alisirsiniz ikinizde

Kızım sadece beni istiyor Sizinkiler de öyle mi çok yoruluyorum bi de sürekli miz mız memlekette huy değiştirdi..herkese gülen giden çocuk tam tersi oldu babasını bile istemiyo:KK43: bebisi dış çıkaran anneler belirtileri yazarmisiniz kuzum çok huysuz:KK43:

Kolay gelsin cnm. Bir fikrim yok ne yazikki..umarim carcabuk alisirsiniz ikinizde.

Emzik aliyorsa yavaşca parmaginj cikarip emzik versen? Benim tanidigim bi abla da geçenlerde liseye giden kizinin hala parmak emdigini söyledi...
Hepsi alişmaz tabi ama Allah korusun küçük de olsa o ihtimal var

Beste
Canim

Canim allah sana kuwwet versin saglik wersin...cok zor bir surecten geciorsun belliki bir sinaw daha var onunde....rezene ve anason cayini dene istersen aktardan tohum olarak al kaynat hem rahatlatir hem uyutur bilemedim baska onericek bisi....morelini yuksek tut cok az daha gecsin gunler bu da biticek gece beslemesini kaldirdisan zamanla uyanmamaya alisicak...ve gunduzleri uyku saatini ayralamakta onemli uykusu yoksa tum gun uyudusa da uyiyamaz cocuk...allaha emanet ol...
Bestekız teşekkür ederim arkadasım
Gece beslenmesini kesmeyi düşünüyorum ayrıca ilk fırsatta o uyku çaylarından alıcam .gundüz 40 dakika uyuyor günde 3 kez.önerilerin için Varol canım

Deniz1006@
Gündüz kayınvalide bakıyor ama hep öyleydi .doğduğundan beri gece en az 10 kez uyanıyor.her uyanmada emiyor

Arkadasım benim kızım da öyle gece en az 4 -5 kez uyanıyor tok olduğunu biliyorum ama meme istiyor yine de veriyorum emmiyor ağzından çıksın istemiyor ciktigi an uyaniyor emzik gibiyim..çok yoruluyorum ve cok huzursuz bikaç gündür diş mi aceba die düşünüyorum babasının kucağında da durmuyor Oyuncaklarla kavga ediyor bi iki ağzına götürüyor sinirle ağlamaya başlıyor hiç oynamasına bilmiyor:KK43: ya da sıkıntıdan bilmiyorum..ev göcüyor resmen heryer hersey ortada tatilden geldik kıyafetler eşyalar yerleştiremedim bile..
ben de yatarken muhallebi vereyim diyorum sende care olmamış ama umarım bende olur..
Aynısı bizimkide cnm.inş muhallebi işe yarar sende.yararsa güzel haberini paylaş lütfen :)

Arkadaşım şanslısın hep iyi taraflarını düşün 3/4saatlik ayrılık uzun değil.
Ben kendimdenbahsedeyim rahatla biraz .
6 da uyanıp 7de evden çıkıyorum .süt izni kullandığım için 4 de çıkıyorum .5 de evde oluyorum .1 kez süt sağma şansım oluyor.
Alıştım 20 gün oldu başlayalı .eve koşarak gelmek istiyorum.ne yazıkki pilim bitmiş oluyor 11 e kadar kızımı seviyorum sonra gece nöbeti derken..geçiyor zaman

Seni işte etkileyen şey bebeği sürekli soruyor olmaları ve neden iznini uzatmadın soruları oluyor..
Kolay gelsin cnm evde bakanından için rahatsa o saatler hızlıca geçiyor

X