2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
progestan banada acaip uyku ve başdönmesi yapıyo.yatmadan önce içiyorum o yüzden yoksa resmen çakır keyif dolanıyorum ortalıkta.seninkide 200 mg'lık mı canım?

ewet cnm aynen bıde gunde 3 defa vallla kafamı kaldıramıyom hıc:nazar:

banada verdi progestan ama keşke uyku yapsa uyuyamıyorum bende. bu bulantı için ne yapsak çok kötü.acaba ilaç mı bulandırıyor.

canım bulantılar için sevınmemız gerekıyormuş bu hamılelıgın normal ve yolunda gıttıgını gosterırmıs inşşş öyledır bunu bir doktor söylemıstı cnm :KK49::KK49: benımde çok fena aslında ama böle teselllı buluyorum :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

canım bulantılar için sevınmemız gerekıyormuş bu hamılelıgın normal ve yolunda gıttıgını gosterırmıs inşşş öyledır bunu bir doktor söylemıstı cnm :KK49::KK49: benımde çok fena aslında ama böle teselllı buluyorum :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:
walla ben 2 hafta hastanede yattım serumla beslendim 4 kilo da verdim ne yesem çıkarıyordum şimdi biraz daha iyiyim ama metpamid kullanıyorum ayrıca 1 haftadır da ishalim ve böbreklerimde kum oluşmuş kum döküyorum yani tüm belirtilerin ağrını yaşıyorum umarım bebeğim iyidir gelişimi falan çok iyi dedi doktor ama ben perişan oldum aynı zamanda çalışıyorum işe gitmek işkence gibi. sabahları içim dışıma çıkıyor yemek falan yiyemiyorum doğru düzgün :KK19::18:

iyi geceler hanımlar 2012 Mayıs annesiyim kuzum şuan 14 aylık ve nasip olursa 2014 mart annesi olacağım. ancak şöyle bir sorunum var..emzirdigim icin bir sene adet olmadım suana kadar sadece bir kere 27 mayista oldum. dun dr.a gittim bebeğin 6 haftalık olduğunu söyledi adet olmadigim icin satımı bilmiyorum normalde 28 günde bir olurdum simdi benim satım nedir sizce?

walla ben 2 hafta hastanede yattım serumla beslendim 4 kilo da verdim ne yesem çıkarıyordum şimdi biraz daha iyiyim ama metpamid kullanıyorum ayrıca 1 haftadır da ishalim ve böbreklerimde kum oluşmuş kum döküyorum yani tüm belirtilerin ağrını yaşıyorum umarım bebeğim iyidir gelişimi falan çok iyi dedi doktor ama ben perişan oldum aynı zamanda çalışıyorum işe gitmek işkence gibi. sabahları içim dışıma çıkıyor yemek falan yiyemiyorum doğru düzgün :KK19::18:

valla çok geçmiş olsun cnm kolay degıl hele birde çalışırken allah yarıdmcın olsun umarım bebıslerımızı sağ salim kucağımıza alırız cnm

valla çok geçmiş olsun cnm kolay degıl hele birde çalışırken allah yarıdmcın olsun umarım bebıslerımızı sağ salim kucağımıza alırız cnm
amin canım inşallahh tek isteğimiz bu:KK49::KK49: bide benim göbeğim çıktı erken değil mi ya:KK9::KK9:

Merhaba arkadaşlar ben de mart annesiyim. Dün karnıma göbeğimin sağ ve soluna kramp girdi 3 4 kere uykudan uyandım. Aynı problemleri yaşayan var mı. Yardımcı olabilir misiniz

İyi geceler anneler sizlerden de benim gibi duygusal dalgalanmaları çok yaşayanlar var mı? Bir öleyim bir böyle ben dede tek belirti bu oldu:) bulantım az var nerdeyse yok ama duygu değişimi çooook yaşıyorum

kızlar çok kötüyüm bugun hastaneye gittim ankara etlk zübeyde hanıma gittim sata göre 7+2 haftalık alttan ultrasona göre 5+3 haftalık çıktı kalp atışı duyulmadı hem karından ultarasondan baktı hem alttan ultrasondan baktı bebeğin etrafnda kan toplanmış dei feln hemn kürtj istedi ben kabul etmedm hemn zekai tahire gittim orda baktı ilk başta normal dedi sonra bunları anlatınca oda tedrgn oldu evet bebek gözkmedi karndan ultrasonda dedi alttan ultrason istedi onu çektrirken kadn anlattı ilk duyulması gerekiyo ama duyulmadığı zamnlarda oluyo bazen dedi bu etlikte olanları anlatınca oda %50 ihtimal verdi herşeye hazrlıklı ol dei etrafta kan pıhtısı var mı dedim baktı iyice yok bebeği gördm kese bıyutu 20mm cuma tekrar gitcem duyulmazsa kürtaj dediler nolur dua edin bu mübarek ayın hürmetine hayrlısı ne ise o olsun..:KK43: :KK43: :KK43:

canım benim kötü düşünme inşallah kötü bir şey olmayacak. dualarım seninle, herşeyin hayırlısı

günaydın hamişlerrrr. aranızda en erken işe gelen benim heralde bunu anladım artık :)
güzel bi gün olsun, güzel haberler alalım inşallah bugün

günaydın hamişlerrrr. aranızda en erken işe gelen benim heralde bunu anladım artık :)
güzel bi gün olsun, güzel haberler alalım inşallah bugün

herkese günaydın sana da günaydın canım :KK16: ben de altı da işe geliyorum:)

bugün doktora kontrol için gideceğim.midem bomboş ve bulantım vardı sabah serviste.iner inmez lavaboya kendimi zor attım.ve sonuç... :2: şimdilik iyiyim.umarım tahlilleri verene kadar daha problem yaşamam.

herkese günaydın sana da günaydın canım :KK16: ben de altı da işe geliyorum:)

bugün doktora kontrol için gideceğim.midem bomboş ve bulantım vardı sabah serviste.iner inmez lavaboya kendimi zor attım.ve sonuç... :2: şimdilik iyiyim.umarım tahlilleri verene kadar daha problem yaşamam.

aç karnına mı vermen gerekiyor tahlilleri canım.
ayy benim okadar mide bulantım yok hatta nerdeyse hiç yok , ara ara yanma oluyor sadece. burda okudukça canım sıkılmaya başladı herkes sağlıklı hamileliğin göstergesi falan demeye başladı. hayırlısı inşallah.

banada verdi progestan ama keşke uyku yapsa uyuyamıyorum bende. bu bulantı için ne yapsak çok kötü.acaba ilaç mı bulandırıyor.

bulantın varsa herşeye karşı ufaktan bir tiksinti de oluyor canım.ben de sadece folikasit kullandığım halde iğreniyorum içerken.ağzıma,burnuma kokusu geliyor.:KK25:

ayy benim okadar mide bulantım yok hatta nerdeyse hiç yok , ara ara yanma oluyor sadece. burda okudukça canım sıkılmaya başladı herkes sağlıklı hamileliğin göstergesi falan demeye başladı. hayırlısı inşallah.

yok canım ya herkesinki aynı değil.illaki bulantı olması gerekmiyor.merak etme sende sağlıklı bir hamilelik geçiriyorsun.

daha önce gittiğimde tahlil verecektim doktor en son kaçta yedin diye sormuştu 5.30 da iki-üç tane kraker yedim demiştim.saat 10,30 da gitmiştim doktora daha çok az vakit geçmiş daha sonra yaptıralım tahlillerini diyip göndermişti.

Son düzenleme:
yok canım ya herkesinki aynı değil.illaki bulantı olması gerekmiyor.merak etme sende sağlıklı bir hamilelik geçiriyorsun.

daha önce gittiğimde tahlil verecektim doktor en son kaçta yedin diye sormuştu 5.30 da iki-üç tane kraker yedim demiştim.saat 10,30 da gitmiştim doktora daha çok az vakit geçmiş daha sonra yaptıralım tahlillerini diyip göndermişti.

ay öyle gönderincede çok sinir oluyor insan yani benide göndermişti yarın sabah aç gel diye ben gıcık olmuştum yani bir an önce olsun bitsin istiyor insan :)

Günaydınnnnnnnnn
Ben de birazdan aç karnına tahlil vermeye gideceğim, kontrol de var :-)
Herkese mutlu günler :-)

kızlar size de herşey lağım kokuyor gibi geliyor mu? idrar ve akıntımda da koku var diyorum eşim her şey sana kokuyor zaten.bence onlar da yine senin hassasiyetinden öyle geliyor dedi :26: acaba gerçekten öyle midir? inş. öyledir.idrar yollarında iltihap olsun istemiyorum,bakalım bugün doktor ne diyecek :44:

Son düzenleme:

benim daha önce de olmadı mide bulantım ve sağlıklı bir hamilelik ve çok şükür sağlıklı bir kızım oldu:nazar:
kişiden kişiye değişir yani anlayacağın, bulantın yok diye üzülme aksine sevin derim:KK16:

X