2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
dogumdan sonra öldü cok acı birsey aralıktan beri pozitif bişey yok hayatımda malesef

çok üzüldüm çok büyük geçmiş olsun. rabbim kimsye dayanamayacağı yükü vermez birini almış ama teselli bir mucizesini daha göndermiş rabbim bunun acısını yaşatmasın sana canım.bebeğin melek olarak gitti ve sana şefaatci olacak inşallah.herşeyin hayırlısını en iyi bilen allahdır.bugünki gününe şükür bak fazla geçmeden tekrar hamile kalmışssın ne güzel birde hiç olmayanları düşün canım.kaç aylıktı peki

kızlar selam ben üşüyorum benm gibi olan varmı?

ben uzun süre üşüdüm şimdi de ara ara çok nadir geliyor üşümem

Ayrıca evet bende test istedikleri zaman devlette yapıp götürmeyi düşünüyorum artık. Zaten bebeğin bir sürü masrafı olacak odası arabası bilmem nesi :KK1:

ben de öyle yapacağım, cimri aybik:KK53:

Tesekkur ederım cnmm.. Baby shower yurt dısında baslamıs bısey bbk odası hazırlanıp dguma 15 20 gun kala annenın bebk gelmeden once arkadaslarıyla kutlaması ıcın organızasyon bebek sekerlerı bebk havluları sepetlerı aksesuarları bbek suslerı sekerler ı sabınlarını suslemk ıcın aksesuarlar cnm bbgıme yaptıkca szlerle paylaşcamm...

oh oh oooohh sen yap kıskanması bizdeeeeeeeeeen:KK9:

çok üzüldüm çok büyük geçmiş olsun. rabbim kimsye dayanamayacağı yükü vermez birini almış ama teselli bir mucizesini daha göndermiş rabbim bunun acısını yaşatmasın sana canım.bebeğin melek olarak gitti ve sana şefaatci olacak inşallah.herşeyin hayırlısını en iyi bilen allahdır.bugünki gününe şükür bak fazla geçmeden tekrar hamile kalmışssın ne güzel birde hiç olmayanları düşün canım.kaç aylıktı peki

hiç bişeyim yokken doguma gittim erken dogum oldu 2 gün yasadı öldü doguma gittiğim yerde küvez yoktu bana küvez bulamazsak entübe ederiz ölümünü bekleriz dediler o an ölsem ölesim geldi o kadar zordu benim için o yüzden cok korkuyorum

şimdiki aklım olsaydı bebek beşiği neyim almazdım ama işte ilk heves almazsan olmuyor, benim kız hiç yatmadı beşiğinde, yer minderinde büyüdü, aldığımız gibi yer kapladığı ile duruyor beşik

hiç bişeyim yokken doguma gittim erken dogum oldu 2 gün yasadı öldü doguma gittiğim yerde küvez yoktu bana küvez bulamazsak entübe ederiz ölümünü bekleriz dediler o an ölsem ölesim geldi o kadar zordu benim için o yüzden cok korkuyorum

kaç aylıktı ya da kaç haftalıktı? benim kızımda erken doğdu da ondan sordum?

26 haftalıktı oğlum

ooff çok küçükmüş, tam teşekküllü hatsanelerde bile yaşaması zor oluyor o haftalarda, Allah sabır versin ama artık o kötü tecrübeyi düşünme , kendini strese sokma, o acıyı yaşaman gerkeiyormuş demek ki, yaşamışsın, bir daha Allah böyle bir acı vermesin, bak yine de işe iyi yönünden bakmaya çalış, Allah sana yeni bir hediye lutfetmiş, ona konsantre ol ve asla geçmişi düşünme.

bir arkadaşım doğuma 10 gün kala kaybetmişti bebğini, acısını yğrekten hissetmiştik, çok kötüydü, ama şimdi yenideen anne oldu.

ooff çok küçükmüş, tam teşekküllü hatsanelerde bile yaşaması zor oluyor o haftalarda, Allah sabır versin ama artık o kötü tecrübeyi düşünme , kendini strese sokma, o acıyı yaşaman gerkeiyormuş demek ki, yaşamışsın, bir daha Allah böyle bir acı vermesin, bak yine de işe iyi yönünden bakmaya çalış, Allah sana yeni bir hediye lutfetmiş, ona konsantre ol ve asla geçmişi düşünme.

bir arkadaşım doğuma 10 gün kala kaybetmişti bebğini, acısını yğrekten hissetmiştik, çok kötüydü, ama şimdi yenideen anne oldu.

çok acı seyler bunlar hiç beklemiyoduk agrı eşiğim yüksekmiş hastaneye gittiğimde 5 cm gecmiş acıklık günler gectikce daha zor oluyor hersey allah sabır versin bu durumu yasayanlara banada

Canim doktora gitmissin sevindim saglikla gelsin insallah bebisin.cok yazilmis cepten girince sayfayi bulamadim baslik yaptim seni :)))
Selam kızlar. Bu sabah doktora gittim. Keseyi gördük kalp atışları yeni başlamış biraz yavaş dedi doktor. Birde kesenin etrafında kanama bölgesi var, düşük riskiniz var dedi. Şu ana kadar hiç kanamam filan olmadı ama içerde durum pek öyle değilmiş. Kesenin boyutu tam gününe ( 6+3 ) uygunmuş.
Yarın sabah tekrar gidip tahlil vereceğim. Onlara göre ilaç kullanmam gerekiyormuş :KK43::KK43:
Canim dikkat et kendine mumkunse surekli uzan.bol su ic birde
kızlar ben iftardan hemen sonra bir uyuyorum deliksiz uyku 3 'e kadar o saatte de zor uyanıyorum....nedir bu uykuya doyamama...

bir de sağlık ocağına kayıt yaptıran var mı ? ya da ne zman gidelim ?:KK76:
Ben yaptirdim kaydimi kitapvik verdiler her ay kontrolde doktora imzalatmam icin ama imzalattim ya birde onlami ugrastiracaz doktoru .asilar var tatonoz ben oldum 5 dozunuda ama bana 2 asi yazmis neyse artik esim unuis adini ben gitmemistim

Kizlar merhaba.ben evde hic bir is yapamiyorum.5dk ayakta kalsam basim donuyo sicak basiyo ter bosaliyo bulanti artiyo.elim ayagim kesiliyo.sizde varmi bunlar...

X