2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
Bende de oluyor canim ama arada bir. Tansiyonun dusuyordur veya kan sekerin. Birseyler atistir ve biraz dinlen o zmn geciyor

bende 9 haftalık hamıleyım rabbım nasıp ederse bende mart annesı olucam

yok cnm haftaya pzartesı gıtcem ben kalp atısları dyulmazsa uzulurum sen gıdınce haber ver senınle aynı gun benım bende çok halsızım genelde uyukluyorumm valla

canım ben cuma günü gidicem inşallah duyarız kalp atışını.haber veririm mutlaka.ben uyuyamıyorumda bulantım var sürekli.rapor aldım cumaya kadar.ya bişey sorcam.bende bir hapşırık var bir aydır her hapşırdığımda karnıma kramp giriyor.sende oluyormu

yooo cnm bende olmuyor güzel haberlerını beklıyorumm bebişinin benımde bulantım var doktorum progestan vermıstı uyku etkısı yapıyo oda ınanılmaz uykum gelıyo cnm halsızlıkde var

yooo cnm bende olmuyor güzel haberlerını beklıyorumm bebişinin benımde bulantım var doktorum progestan vermıstı uyku etkısı yapıyo oda ınanılmaz uykum gelıyo cnm halsızlıkde var

banada verdi progestan ama keşke uyku yapsa uyuyamıyorum bende. bu bulantı için ne yapsak çok kötü.acaba ilaç mı bulandırıyor.

arkadaşlar beni de ekler misiniz listeye 2. bebeğim son adet tarihi ilk günü 28 mayıs 2013 muhtemel doğum tarihi 4-5 mart 2014

kıslar ya benimde başladı mide bulantısı..açıımmmm ama hiç bişey yiyemiyorum!kusmuyorum ama herşeyden midem kalkıyo

progestan banada acaip uyku ve başdönmesi yapıyo.yatmadan önce içiyorum o yüzden yoksa resmen çakır keyif dolanıyorum ortalıkta.seninkide 200 mg'lık mı canım?

Aynen canim sukur kusmam yok ama felaket bir bulanti aklima yemek gelince cok fena oluyorum ins en kisa surede gecer hepimizinki de

aslında midem bulansın istiyodum bu güne kadar çünkü bana göre sağlıklı gebeliğin göstergesi.ama şimdi biraz pişman mı oldum mu ne:26:

bende uyuyamıyorum sabah 7 de ayaktayım yatakta oyalanıyorum.ama öğleden sonra 1 saatlik oğlum uyursa uyuyorum .progestan çok başımı dönderiyor benimde.hapşırık bende de var nedense .karnımı tutuyorum bazen acıyor batma gibi bazen normal oluyor
midemm berbatttt kızlar kusamıyorum sanırıım yemeklerden tiksinmeye başlıyorum yavaş yavaş bulaşığı makineye koyarken kusasım geldi kokudan.

s.a kızlar
bugun hem bıten bulantı ılacımı tekrar yazdırmak ıcın hemde genel muayene ıcın doktora gıttım. sata gore bugun 8+4 ama ultrasona gore 8+1. ve bebegım 1,68 cm.
suan 9. haftanın ıcındeyım ama 9. hafta ıcın ınternettekı arastırmalarımda bebeklerın ortalama crl lerı 2-2,5 cm arası yazıyor hep.
hem sata gore gerıyım hem bebegım 3 mm kadar daha kucuk. son gunlerde artan bulantı ve kusmalarım da moralımı cok bozuyor ztn hıcbırsey yıyemıyorum kendımı yetersız hıssedıyorum...
bana yaklasık gunlerde olup doktora gıdenler var mı sızlerde kac cıktı crl ler?

kızlar çok kötüyüm bugun hastaneye gittim ankara etlk zübeyde hanıma gittim sata göre 7+2 haftalık alttan ultrasona göre 5+3 haftalık çıktı kalp atışı duyulmadı hem karından ultarasondan baktı hem alttan ultrasondan baktı bebeğin etrafnda kan toplanmış dei feln hemn kürtj istedi ben kabul etmedm hemn zekai tahire gittim orda baktı ilk başta normal dedi sonra bunları anlatınca oda tedrgn oldu evet bebek gözkmedi karndan ultrasonda dedi alttan ultrason istedi onu çektrirken kadn anlattı ilk duyulması gerekiyo ama duyulmadığı zamnlarda oluyo bazen dedi bu etlikte olanları anlatınca oda %50 ihtimal verdi herşeye hazrlıklı ol dei etrafta kan pıhtısı var mı dedim baktı iyice yok bebeği gördm kese bıyutu 20mm cuma tekrar gitcem duyulmazsa kürtaj dediler nolur dua edin bu mübarek ayın hürmetine hayrlısı ne ise o olsun..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…