2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
Kizlar sebzeleri falan neyle dogruyorsunuz ben
Meyve icin cam rende aldim ama corba falan yapmak icin rondodan gecirmek istiyorum ama vitamini gidiyormus :|

Seninki fazla dusunceli oldugu icin senin de oyle olmani bekliyor muhtemelen baska turlu olunca ona tuhaf gelir. Benimki de sozde cok sey yapiyomus bizim icin isten geliyo zaten c

Seninki baya ilgiliymis canim. Bizimki aksam 6 gibi eve gelir bi banyosunu yaptiririz birlikte sonra aksam uykusuna geçmeye baslar ufaklik uyuyana kadar bende emzir salla 7bucuk gibi tam uykuya geciyor. Sonra da yemek falan o da salata yapar birlikte kurariz. Hafta sonu da ben cocukla sabah 6 da kalkarim 8 gibi uyuruz bidaha 10da esim kalkar kahvalti hazirlar. Gun icinde de cogunlukla çocukla ben ilgilenirim biraz mizmizlansa kendisi de mizmizlanmaya baslar baskalarinin cocugu soyleymis boyleymis zaten ben bakiyorum niye sizlaniyosun ki benim de sinirlerimi bozuyosun aman yaa boyle boyle geciyo gunler ben artik kendimi unuttum valla saci tepeden topla taramaya bile usenir oldum
bence sen bile haline şükretmelisin canım. ben yemeği tek başıma hazırlıyorum, hatta bazen çocuk kucağımda falan yaparım. çünkü kocam beyefendi çocuk mızmızlanınca başlıyo yanımda dikilmeye hazır değil mi daha duruyo bu diye. aynen bütün gün bakıyorum bi de o şikayet ediyoya niye ağlıyo bu çocuk diye, hatta bide üşüttünde hasta mı oldu, bişey yedin de gaz mı yaptı çocuğa falan demiyo mu deliriyorum.

bence sen bile haline şükretmelisin canım. ben yemeği tek başıma hazırlıyorum, hatta bazen çocuk kucağımda falan yaparım. çünkü kocam beyefendi çocuk mızmızlanınca başlıyo yanımda dikilmeye hazır değil mi daha duruyo bu diye. aynen bütün gün bakıyorum bi de o şikayet ediyoya niye ağlıyo bu çocuk diye, hatta bide üşüttünde hasta mı oldu, bişey yedin de gaz mı yaptı çocuğa falan demiyo mu deliriyorum.
ayy o gaz konusuna sinir oluyorum, geçen oğlum gece gazlandı ağladı durdu. eşim ne yedin de gaz yaptı çocuğa dedi, bende birşey yemedim sadece kabak yemeği yedim dedim. gece gece kalktı gitti buzdolabına bir poşet köyden gelen organik kabağı kaldırdı çöpe attı, içim nasıl cız etti yaa hem günah hemde organikti küçük küçük kabaklardı kaynanamın bahçesinden. oğluma da yedirecektim ben onu :KK43:

Afiyet olsun kuzucuğa canım. Yaklaşık kaç cc veriyosun ben oğluma herşeyi zorla veriyorm hiç iştah yok kaşıkla süt içiriyorm düşün :) geçen bende yaptm irmikli sebze çorbası 50 cc kadar verdim ama az mı bilemedim
canım ortalama 100 en fazla 125 cc kadar yediriyorum. başlarda ben de 50 cc kadar başladım artırarak verdim. şimdi yiyor maşallah baya, hatta çorbası bitiyor olsa içecek daha ama fazla vermek istemiyorum daha çok küçükler. inşallah senin bebiş de iştahlanır zamanla. benim oğlum bi yoğurdu sevemedi gitti onun dışında bi sıkıntı yok çok şükür. bugün de bize yayla çorbası yaptım öğlene. tuzunu atmadan oğluma aldım yarım kase. içinde birazcık nane ve köy yapımı salça vardı ama ayda yılda bir vereceğim için bi sıkıntı olmaz, gerisine tuz attım hep birlikte yedik üçümüz :KK54:

canım ortalama 100 en fazla 125 cc kadar yediriyorum. başlarda ben de 50 cc kadar başladım artırarak verdim. şimdi yiyor maşallah baya, hatta çorbası bitiyor olsa içecek daha ama fazla vermek istemiyorum daha çok küçükler. inşallah senin bebiş de iştahlanır zamanla. benim oğlum bi yoğurdu sevemedi gitti onun dışında bi sıkıntı yok çok şükür. bugün de bize yayla çorbası yaptım öğlene. tuzunu atmadan oğluma aldım yarım kase. içinde birazcık nane ve köy yapımı salça vardı ama ayda yılda bir vereceğim için bi sıkıntı olmaz, gerisine tuz attım hep birlikte yedik üçümüz :KK54:
Afiyet olsun hımmmm:KK6:

Herkesin bi kusuru var iste. Allah icin herseyime yardim eder ama cocuk mizildaninca siniri bozuluyo adamin tatildeydi bayadir simdi ise baslayinca ozluyo ufakligi pek bisey demiyo. Ya biz evde adamla burun akintisi kirginlik fenayiz cocuga gecmez insallah napsam da cabucak iyilessek ilac da alamiyorum esim de sevmez hic ilaci. Bi de bugun armut tattirdim oglana ama ek gida icin hazir degil sanirim dilini ittiriyo hala verdigim geri cikiyor biz ek gidaya gecemicez hemen sanirim ayin 19unda 6 aylik olucak hicbisey yiyemiyor.

Cnm icinde domates var ama alerji yapmazmi.bizim bebis 7. Ayin icinde ben korkuyom
Yaa vermeyim o zaman..artık o kadar bunaldım ki hiç bişey yediremiyorm emmiyo sütü sağıyorm yada mama kaşık yada şırıngayla yedirmeye çalışıyorm günde 300 ml ancak yedirebiliuorm iştahsızlık çok kötü

Kızlar ya memede yada memeden sonra uyanırsa yatağımızda yanağıma ya da yüzüme dokunarak uyuyan kızım var 15 gündür bu halde bugün tam 55 dk ağladı vermedim meme yanına da yatmadım konuştım ama çok ağladı içim acıyor pişmanım ağlıyorum niye yaptım bunu diye en sonunda sızdı bence sonra 30 dk sonra gene ağladı ama ne ağlama gene vermedim meme şişt pat yarı kucak yarı sakinleştirme sızdı bence :KK43: çok üzgünüm keşke bu kadar ağlatmasaydım iyi mi yaptım ? Nefes alamıyorum artık sadece meme de yyuyo ya da yanına yatcaz iyice ot gibi hissetmeye başladım kendimi nefes alamıyorum bebeğime kendi başıma bakıyorum ! Herşeyi bana bağlı bensiz olmuyor kendimden vazgeçtim resmen ! Çok ağlattım ya nefes alaöıyorum cümlelerim düşük olabilir kusuruma bakmayın lütfen çok moralim bozuk

Kızlar ya memede yada memeden sonra uyanırsa yatağımızda yanağıma ya da yüzüme dokunarak uyuyan kızım var 15 gündür bu halde bugün tam 55 dk ağladı vermedim meme yanına da yatmadım konuştım ama çok ağladı içim acıyor pişmanım ağlıyorum niye yaptım bunu diye en sonunda sızdı bence sonra 30 dk sonra gene ağladı ama ne ağlama gene vermedim meme şişt pat yarı kucak yarı sakinleştirme sızdı bence :KK43: çok üzgünüm keşke bu kadar ağlatmasaydım iyi mi yaptım ? Nefes alamıyorum artık sadece meme de yyuyo ya da yanına yatcaz iyice ot gibi hissetmeye başladım kendimi nefes alamıyorum bebeğime kendi başıma bakıyorum ! Herşeyi bana bağlı bensiz olmuyor kendimden vazgeçtim resmen ! Çok ağlattım ya nefes alaöıyorum cümlelerim düşük olabilir kusuruma bakmayın lütfen çok moralim bozuk
Denemdim canım hemen araştıtayım inş iie yarar duacın olurum. Bence bebeğini ağlatma o kadar yazık daha çok küçükler bunaldın belli alıştrmaya çalışıyosn ama kıyamadım :KK43:

Valla cocuk buyutmek cok zormus hele yakininda birileri yoksa benimki de aksam uykusuna gecene kadar yakamda disari ciksak durmuyo bi yere gitsem uykusu geldiginde uyuyamiyor bi tek besiginde sallanarak uyuyor arabada bile uyumuyor gun boyu mizmizlanma halinde. Uykusu geldiginde bununla bas edemiyor ve cok huysuzlaniyor uykuya dalarken gucluk yasiyor. Ben de arastirdim kendi kendine uyutma yontemlerini hepsi aglatma merkezli acikcasi benim yuregim dayanmaz bu aksam yemek yerken tak etti pusetine koyuyorum yanimizda durmuyo kucagima aliyorum yine mizmiz ben de dedim oylede boyle de mizildaniyor goturdum odasina donencelerin altina koydum uyku saati de yakindi gittim yemegimi yedim sesini duyuyorum tabi bitirmeden gitmedim gittigimde aglamasi baya siddetlenmisti gozlerinden yaslar akiyodu ama kucagima alinca hemen sustu bizi parmaklarinda oynatiyolar bakma. Ama ben oglumun kendi basina uyucani dusunsem biraz aglatirim ama bosa aglatmak da var onun icin henuz girmedim o ise. Biraz daha zamana ihtiyacim var..

X