2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
Kizlar moralim cok bozuk kendimi boslukta gibi hissediyorum depresyona az kaldi. 5 aydir oglum huysuz diye kayinvalide hastane disinda dogru duzgun disari cikmadik herseyimi ona gore ayarliyorum butun gun tuvalet ve yemek ihtiyaci disinda yanindan ayrilmiyorum temizligimi ve yemegimi o aksam uykusuna gecince yapiyorum. Gecen hafta kardesim geldi sukur urfadan hamileligi son ayinda. O bana geliyor ben onlara geciyorum onlarin cevresi cok gittigi yere beni de cagiriyor gidiyorum bugun de birine gectik esim sinirlerimi bozdu vay efendim ben artik evli ve cocukluymusum cocugu perisan ediyomusum sagda solda onlar bize gelseymis o kadar pinpirikli ki onsuz disari cikinca basimiza bisey gelcek saniyor onla ciksam cocuk biraz mizmizlansa burnumdan getiriyo bi de ustune saygisizca tavirlar artik takmiyorum dengesizliklerini ama kendimi de hic iyi hissetmiyorum cok yalniz hissediyorum:KK42:

Kizlar moralim cok bozuk kendimi boslukta gibi hissediyorum depresyona az kaldi. 5 aydir oglum huysuz diye kayinvalide hastane disinda dogru duzgun disari cikmadik herseyimi ona gore ayarliyorum butun gun tuvalet ve yemek ihtiyaci disinda yanindan ayrilmiyorum temizligimi ve yemegimi o aksam uykusuna gecince yapiyorum. Gecen hafta kardesim geldi sukur urfadan hamileligi son ayinda. O bana geliyor ben onlara geciyorum onlarin cevresi cok gittigi yere beni de cagiriyor gidiyorum bugun de birine gectik esim sinirlerimi bozdu vay efendim ben artik evli ve cocukluymusum cocugu perisan ediyomusum sagda solda onlar bize gelseymis o kadar pinpirikli ki onsuz disari cikinca basimiza bisey gelcek saniyor onla ciksam cocuk biraz mizmizlansa burnumdan getiriyo bi de ustune saygisizca tavirlar artik takmiyorum dengesizliklerini ama kendimi de hic iyi hissetmiyorum cok yalniz hissediyorum:KK42:
Ahh canım arkadasım resmen aynı kaderi yasıyoruz aynı sıkıntı benım esımde de var hersey mı sorun edılır ya hayret edıyorum yanı acaba onlar yokken bizleri devamlı bırılerımı kolluyordu acaba inan suan bile tartıstık ve yattı uyudu yanı bır tek sen degılsın be arkadasım gercekten ne kadar zormus bu evlılık cocuk bakmak bi insan bu kadard

Ahh canım arkadasım resmen aynı kaderi yasıyoruz aynı sıkıntı benım esımde de var hersey mı sorun edılır ya hayret edıyorum yanı acaba onlar yokken bizleri devamlı bırılerımı kolluyordu acaba inan suan bile tartıstık ve yattı uyudu yanı bır tek sen degılsın be arkadasım gercekten ne kadar zormus bu evlılık cocuk bakmak bi insan bu kadarda pimpirikli olur mu olurmus arkadasım benım esımde oyle malesef

Ayy bunlarin hepsi ayni anacim biz sanki cocuklarin umursamaz bakicilariyizherseyi ne cok biliyolar bas proflar bu kocalarin umursamazida kotu cok ilgilenenide ortasi yok

Ayy bunlarin hepsi ayni anacim biz sanki cocuklarin umursamaz bakicilariyizherseyi ne cok biliyolar bas proflar bu kocalarin umursamazida kotu cok ilgilenenide ortasi yok
aynen. bizimki de böyle. tatile gittik.havuza giremedim ya. ben giriyorum 10 dk. çocuğu tutyo kucağında. söylenmeye başlıyo ben gelir gelmez. vay efendim çok sıcakmış, çocuk perişan olmuş. benim bu kadar çocukla tatile gelmem mucizeymiş, bi de havuz peşindeymişim.ki tatile çıkmak isteyen oydu ve ben günde 2-3 defa 10 dk. dışında otelden çıkmıyodum. kendisi bütün gün havuz başında.akşam çocuğu uyutuyorum, ben odadayım, o arkadaşlarımızla beraber otelde taklıyo. 7 gecede sadece 1 gece o da 1,5 saatliğine ben çıktım odadan. onda da beyefendi lütfetmiş gibi takdirler bekliyo. gördüğünüz gibi bizimki hem pimpirikli, hem de bakmaya gelince kendisinden hiç ses çıkmıyo. bakarken çocuk sadece benim

slm arkadaşlar uzun zamandır giremiyorum kızımla oğlumla ilgilenmekten zaman bulamıyorum. moralimde bozuk kızım çok güzel emiyordu ve sütümde gayet iyi ama 2 gündür ne zaman emzirmeye kalksam sanki korkunç bişi görmüş gibi kaçıyo ve çığlığı basıyor. galiba bırakacak ne yapacam bilmiyorum :KK43:

aynen. bizimki de böyle. tatile gittik.havuza giremedim ya. ben giriyorum 10 dk. çocuğu tutyo kucağında. söylenmeye başlıyo ben gelir gelmez. vay efendim çok sıcakmış, çocuk perişan olmuş. benim bu kadar çocukla tatile gelmem mucizeymiş, bi de havuz peşindeymişim.ki tatile çıkmak isteyen oydu ve ben günde 2-3 defa 10 dk. dışında otelden çıkmıyodum. kendisi bütün gün havuz başında.akşam çocuğu uyutuyorum, ben odadayım, o arkadaşlarımızla beraber otelde taklıyo. 7 gecede sadece 1 gece o da 1,5 saatliğine ben çıktım odadan. onda da beyefendi lütfetmiş gibi takdirler bekliyo. gördüğünüz gibi bizimki hem pimpirikli, hem de bakmaya gelince kendisinden hiç ses çıkmıyo. bakarken çocuk sadece benim
Anam bizimki baska turlu fazla korumaci ben biraz daha rahat bakiyorum diye genelde kiziyor hakkini yiyemem isten geliyor gece uyutmasina kadar o yapiyor bana kendine vakit ayir rahatla butun gun baktin zaten diyo o konuda allah razi olsun aksam 3 saat bakip uykusuna yatiriyor gece cocuk uyanirsa oda kalkiyo benimle anlatmak istedigim faxla ilgili olunca bisure sobra senin yaptigin seyleri begenmiyor.en basit ornegi aksam ustu kv ye gidicez oglum arabada oturmak istemefi kucagimizda tasicaktik nerde sapkasi dedi dedim ne sapkasi gunes batiyo artik koruma bukadar alistirma sonra ufacik bi gunesten ruzgardan hasta olucak vay anasini ben hic dusunmuyomusum...ya insan kendinden biliyor en basiti ev terligine ole bir alistimisimki yax ayinda bile olmasa ayaklarim usuyo sanki gazlaniyom ole iste yaa

Aslinda niyr sasirip sikayet ediyomki bu adamin bole oldugunu balayina gittigimiz gun gordum:) ben bi ara uyuya kalmisim yatagin uc kisminda bi uyandim yerler komidin yastik dolu bu ne dedim rahatsiz etmek istemedim dusersen kafani carpna diye koydum dedi saskinim benim yaa.hasta olsam sabaha kadar basimi bekler atesimi dusurur cseviyom lan seni kocis

Aslinda niyr sasirip sikayet ediyomki bu adamin bole oldugunu balayina gittigimiz gun gordum:) ben bi ara uyuya kalmisim yatagin uc kisminda bi uyandim yerler komidin yastik dolu bu ne dedim rahatsiz etmek istemedim dusersen kafani carpna diye koydum dedi saskinim benim yaa.hasta olsam sabaha kadar basimi bekler atesimi dusurur cseviyom lan seni kocis
Hehe güZelmiş kıymetini bil kocişinin:KK74:

valla bence de kıymetini bil hacı maşallah diyeyim

birebir aynıyım canım ben depresyondayım artık eminim. bugün eşime psikoloğa mı gitsem dedim.bende kv ve yalvar yakar gittiğim marketten başka dışarı çıkamıyorum bunaldım. haftaya salı inşallah annemlerin yanına gideceğiz tek tesellim o biraz kendimi toparlarım belkii

bugün oğluşuma patates, havuç, kırmızı biber ve irmikten çorba pişirdim yedirdim öğlen kızlar. akşama da yoğurt verecem inşalllah paylaşmak istedim

bugün oğluşuma patates, havuç, kırmızı biber ve irmikten çorba pişirdim yedirdim öğlen kızlar. akşama da yoğurt verecem inşalllah paylaşmak istedim
Afiyet olsun kuzucuğa canım. Yaklaşık kaç cc veriyosun ben oğluma herşeyi zorla veriyorm hiç iştah yok kaşıkla süt içiriyorm düşün :) geçen bende yaptm irmikli sebze çorbası 50 cc kadar verdim ama az mı bilemedim

Seninki fazla dusunceli oldugu icin senin de oyle olmani bekliyor muhtemelen baska turlu olunca ona tuhaf gelir. Benimki de sozde cok sey yapiyomus bizim icin isten geliyo zaten c

Seninki baya ilgiliymis canim. Bizimki aksam 6 gibi eve gelir bi banyosunu yaptiririz birlikte sonra aksam uykusuna geçmeye baslar ufaklik uyuyana kadar bende emzir salla 7bucuk gibi tam uykuya geciyor. Sonra da yemek falan o da salata yapar birlikte kurariz. Hafta sonu da ben cocukla sabah 6 da kalkarim 8 gibi uyuruz bidaha 10da esim kalkar kahvalti hazirlar. Gun icinde de cogunlukla çocukla ben ilgilenirim biraz mizmizlansa kendisi de mizmizlanmaya baslar baskalarinin cocugu soyleymis boyleymis zaten ben bakiyorum niye sizlaniyosun ki benim de sinirlerimi bozuyosun aman yaa boyle boyle geciyo gunler ben artik kendimi unuttum valla saci tepeden topla taramaya bile usenir oldum

birebir aynıyım canım ben depresyondayım artık eminim. bugün eşime psikoloğa mı gitsem dedim.bende kv ve yalvar yakar gittiğim marketten başka dışarı çıkamıyorum bunaldım. haftaya salı inşallah annemlerin yanına gideceğiz tek tesellim o biraz kendimi toparlarım belkii

Benim de kardesim geldi o geldiginden beri disari cikar oldum valla kendime geldim biraz insan gorup. 15i gibi de annem gelicek gezip stres aticam. Esim diyoki sen zaten gezmeyi sevmezdin ki simdi habire disari çıkmak istiyosun iyi de onceden calisiyodum ise gidince arkadaslarla muhabbet gun geciyodu ama 5 aydir evdeyim nerdeyse yaa insaf. O zaman da diyoki istiyosan calis cocugu annem baksin sanki cocuk duruyo da baskasinda kendisinde bile durmuyo

Kizlar dun gittigimiz evde klima vardi sanirim carpti beni burnum akiyor genzimde yanma var napsam bebegime bulasir mi

Seninki fazla dusunceli oldugu icin senin de oyle olmani bekliyor muhtemelen baska turlu olunca ona tuhaf gelir. Benimki de sozde cok sey yapiyomus bizim icin isten geliyo zaten c

Seninki baya ilgiliymis canim. Bizimki aksam 6 gibi eve gelir bi banyosunu yaptiririz birlikte sonra aksam uykusuna geçmeye baslar ufaklik uyuyana kadar bende emzir salla 7bucuk gibi tam uykuya geciyor. Sonra da yemek falan o da salata yapar birlikte kurariz. Hafta sonu da ben cocukla sabah 6 da kalkarim 8 gibi uyuruz bidaha 10da esim kalkar kahvalti hazirlar. Gun icinde de cogunlukla çocukla ben ilgilenirim biraz mizmizlansa kendisi de mizmizlanmaya baslar baskalarinin cocugu soyleymis boyleymis zaten ben bakiyorum niye sizlaniyosun ki benim de sinirlerimi bozuyosun aman yaa boyle boyle geciyo gunler ben artik kendimi unuttum valla saci tepeden topla taramaya bile usenir oldum
Aslinda insanlara bukadar ilgi alaka guzel geliyor ama bazen insani acaip sıkiyor ters dustugun konularda ozgur olamiyosun hamileyken disari cikicaz ben ince giyiniyodum ates bastigi icin kazak ve montunu giymeden cikamazsin diyodu deli oluyodum arkadasimin kinasi vardi zor bela izin verdi topuklu giyme abiye giyme usursun ne giycemm hem sal be adam kendini kac yasinda insanim biliyom ben kendimi:KK47:

Kizlar moralim cok bozuk kendimi boslukta gibi hissediyorum depresyona az kaldi. 5 aydir oglum huysuz diye kayinvalide hastane disinda dogru duzgun disari cikmadik herseyimi ona gore ayarliyorum butun gun tuvalet ve yemek ihtiyaci disinda yanindan ayrilmiyorum temizligimi ve yemegimi o aksam uykusuna gecince yapiyorum. Gecen hafta kardesim geldi sukur urfadan hamileligi son ayinda. O bana geliyor ben onlara geciyorum onlarin cevresi cok gittigi yere beni de cagiriyor gidiyorum bugun de birine gectik esim sinirlerimi bozdu vay efendim ben artik evli ve cocukluymusum cocugu perisan ediyomusum sagda solda onlar bize gelseymis o kadar pinpirikli ki onsuz disari cikinca basimiza bisey gelcek saniyor onla ciksam cocuk biraz mizmizlansa burnumdan getiriyo bi de ustune saygisizca tavirlar artik takmiyorum dengesizliklerini ama kendimi de hic iyi hissetmiyorum cok yalniz hissediyorum:KK42:[/QUOTE
Benzer durum bizde de var canım eşim şehir dışında hafta sonları beraberz.aslında kızımızın normal hali ama dışarda biraz mızmızlansa hadi eve gidelim der.ama ben de o zaman biraz inatlaşırım.kız dan çok benim ihtiyacım var diye.kafede çay içiyorsam tadını çıkarmaya çalşırım.eskisi gibi çıkamıyorum zaten. Bazen kızı kakasını yapmadığı dönemde gelirse eşim gittikten sonra telefonla kaka resmi yolluyoruz :-) 3G konuşalım kızının döndüğünü görsün dedim teli fazla yaklaştırma vs.
Buna benzer o kadar örnek var ki,kırmıyor şükür beni ama alınıyorum.çunku 6 aydan fazla suredir yalnız başıma gece–gündüz ben yanındayım kızımın.bazı babalar da kızlarına böyle düşkün olacak galiba.ilgisizliz olmasından iyidir canım.üzülme

Broken ın msjı alıntılarkenalıntıya kendi msjımı da yazmışım :-) onlinr üyeleti yeni görüyorum selam bayanlar :-)

X