2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
İznini uzatsan bence daha iyi. Bi kaç ay daha uzatırsan düzenini oturtursun diye düşünüyorum imkanın varsa.benim kızımda 17 mart doğumlu biz daha ek gıdaya geçmedik dr geçirmedi.

Kizlar hepsi burada da kadrosan die bi marka hem salincak hem maama sandalyesi olaraknkullanilio fiyatta makul ben siparis vermeyi dusunuyorum dusunen warsa bakabilir
Arkadaş aldın mı bu ürünü?bende inceledim fena bişeye benzemiyor.alınca fikirlerini paylaşırsan sevinirim.

Y
Zaten yarın sabah goturcem ama yıne de yavrum cok huzursuz dişte çıkarıyor olabılırmıs yarın tahlıl yaptırmak ıcın goturcem zaten dua edın ınsallah birsey cıkmaz

Aynen bende kasıkla verıyordum ama bugun suluk aldım aynen oyle kiremıt rengı gıbı altını actım su verdım çiş yaptı cok zorlandı o yuzden endıse ettım yarı. Doktora göturcem ınsallah

Benim kızım erken doğanlardan 23 subat.bugun ilk defa yerde yuvarlanmış sanırım ya da emekledi mi anlamadım.bugunr kadar sag ya da sola dönerdi.aksam uğrastım ama dönmedi sıpa
Varya eve kamera takmamiz lazim he gozumuzun onunde yapmadiklarini biz yokken yapiyola ben yatagina yatiriyorum bi gidip geliyon mutfaga kafasi tam aksi yonde ne ara donmus anlamiyom koca gobeklim iyi donuyo ustunde:)

Evet cano ya alttancitcitli yikamaktan gina geldi surekli teri ustundr kurumasin diye degistiriyo.anam bunlara iyilikte yaramiyo zorlaniyo diye ceviriyom sirtustu kiziyorr:)
Bende uyurken dönüyo çeviriyom bu ara mecbur yavrucuğumun burnu tıkanıyo uyurken gece nezleden uyuyamıyo diye ama yok durmuyo hop dön hop dön sonra ağla.ben sinir oluyom zırt pırt kalkmaktan

Esroş sende emziriyon mu bebişi yoksa mamayla bir mi?
Yok bebegim ya mamayla besleniyo benimki cok istedim emsin diye dogdugunda cok sutum olmadi mama ve meme olarak basladik cunku sarilik baslangici vardi ve emdigi halde cok agliyodu. zamanlada sutum iyice azalinca mamaya devam etmek zorunda kaldim.

Yok bebegim ya mamayla besleniyo benimki cok istedim emsin diye dogdugunda cok sutum olmadi mama ve meme olarak basladik cunku sarilik baslangici vardi ve emdigi halde cok agliyodu. zamanlada sutum iyice azalinca mamaya devam etmek zorunda kaldim.
Kısmet hayırlısı böyleymiş cano.benimki de doğduğunda emmedi sarılık oldu 4 gün yattı o sürede sağıp götürmüştük.başlarda azdı ama arttı şükür çay kullanıyorum hala günde 1 kez.

Sizin bebişlerde emerken çok terliyo mu?özellikle kafası.
Benimki mama yiyor ama yine çok terliyor .bazen mamadan sonra bile kıyafet değiştiriyorum.anne yanında yatınca terliyor benim yatakta yatarsa terlemiyor ikisi de aynı odada yatagıyla alıyorum ama çözemedim terleme işini

Maşallah sizlere ya.. Öyle özeniyorum ki... Ben de şimdiye kadar 4 kilo aldım.. Bundan sonra daha ne kadar alırım bilmiyorum... Sizler gibi cesur olacağım inşallah ben de normal istiyorum... Her şey yolunda gider umarım da normal olur... Rabbim miniklerinizi sizlere bağışlasın inşallah.. Teşekkür ederim cevaplarınız için bana müthiş moral oluyor..

Hem de nasıl terliypr boncuk boncuk koluma eşimin atletini koyuyorum öyle emziriyorum emzirdikten sonra da üst değiştirmeseansı :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…