2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
ben almadım cnm arkadaşım ihtiyacı olmadığından verdi chicco poly mama sandalyesi gayet kullanışlı yatar pozisyonda da durabiliyor boyu alçalıp yükseltilebiliyo. Tek sorun fazla yer kaplaması evimiz pek büyük değil senin de öyleyse daha portatif bişey tercih edebilirsin. Alacak olsam öylesini tercih ederdim

Ben memnun kaldım cano kendi plajı var.kahvaltı akşam yemeği içinde ve güzel her şey.ortam iyi bol yeşillik ödüllü bi yer zaten.adını verim netten bak golden key hisarönü marmaris
Cano baktimda kisi basi fiyati yarim pansiyon icin cok pahali ayni fiyata ultra hersey dahil voyage sorgun var bizim favorimiz helede cocuk icin seneye ordayiz bekleriz insalllah tabii allahtan bi mani cikmazsa ve catlaklarim beyazlarsa

teşekkür ederim canım , iğne den önce mi krem sürüyorlar, yani hiç acımıyor o zaman bebişin canı?

Cano baktimda kisi basi fiyati yarim pansiyon icin cok pahali ayni fiyata ultra hersey dahil voyage sorgun var bizim favorimiz helede cocuk icin seneye ordayiz bekleriz insalllah tabii allahtan bi mani cikmazsa ve catlaklarim beyazlarsa
Cano orası otel baktım şimdi,biz otel istemedik butik otel araştırdık ve memnun kaldık.çocuk olunca oteller bize göre değil yemekleri sıkıntı oluyor.burda akşam yemeği vakti uyumuştu kızım odaya istedik yemeği ücretsiz getirdiler.odaları da normal otel gibi değil zaten butik olduğu için müstakil ev gibi içi,balkonu terası falan.biraz pahalı öyle olunca da tabi dolar hesabı bide

He bide o fiyat kişi başı değil cano oda parası ödüyosun.bebek yatağımızı götürmüştük onlar odaya koymuşlar biz gittiğimizde vardı mesela.

He bide o fiyat kişi başı değil cano oda parası ödüyosun.bebek yatağımızı götürmüştük onlar odaya koymuşlar biz gittiğimizde vardı mesela.
He tmm oda parasiysa uygunmus tabi canim tercih meselesi herkesin zevkki farkli biz simdiye kadar hep tatil koyune gittik hep ic gecirirdim mini clubteki minisleri gorunce millet lunaparkina giderdi coluk cocuk bizde biz nezaman lunaparktan cikmicaz diye konusurduk yaptik oldu

Canim bu arada hergun degisen ozel cocuk ve bebek menusu var odalar hergun temizleniyor cocuk icin besik ve isitici koyuyolar

Benimki de durmuyo cogunlukla kucakta ben de salincak alayim diye dusundum sonra yan komsuda varmis dedi once dene sonra severse alirsin bosa yer kaplamasin denedik benim oglan onu da sevmedi iyi ki almamisim. Yurutec icin de erkek cocuklarina 7-8 aydan once onermiyolar yoksa ben de dusunmedim degil.

Kizlar benim oglan sabahin 5 inde yari uyanik ellerini kemiriyo soguk dislik verdim nasil kemiriyo yavrum. Az once de emziriyorum kulagini vurur gibi tutup cekistiriyo sanirim dis sıkıntısı

Kızlar ne olur yardım artık tükendim bebeğime bağırırken buldum kendimi yaklaşık 10 gündür akşam uykularına dalması 2-3 saati buluyor şimdiyr yçkadar ya memede uyudu ya da kucakta hafif sallayarak şimdi hiç birşey kabul etmiyor aksi gibi annemlerfeyim herker eleştirip duruyo emziğe alıştırmamışım akşamlaro bebek mi uyurmuş ek gıdaya niye başlamadın ? Neler neler kafayı yiyecem derdi ne yavrumun bi anlasam nasıl uyut am şimdi ben yavrumu?

Canim sallanmak istemiyo olabilir bizimkide ole yapti ben salliyodum o agliyodu ciglik cigliga sonra yatirip yan cevirdim kulagina hafif şsss yap goruceksin sakinleyip kapaticak gozlerini oarada elinide tutabilirsin umarim ise yarar benimkide emzik almiyo enazindan ileride biraktirma derdimiz olmicak he bu arada tam doydugunada emin ol doymadan suyunu icmeden uyumuyo benim sipa

Bu arada bagirma konusunda bende bikac kez kendimi cemkirirken buldum bianda kendime geldimki bagirinca cok daha fazla uyariliyor daha beter oluyor pozitif anne opmak icin cogu kez derin nefes alip gulumsuyorum sakinliyor

Kizlar benim oglan sabahin 5 inde yari uyanik ellerini kemiriyo soguk dislik verdim nasil kemiriyo yavrum. Az once de emziriyorum kulagini vurur gibi tutup cekistiriyo sanirim dis sıkıntısı
Allahim tez zamanda cikarmayi nasip etsin su dis konusu cok uzuyor beni kendimi onun yerine koyuyorum o damak patlicakta dis cikicakta nasil aciyodur canlari icim gidiyor deli gibi disetini kasirken offf hepimiz kolayca atlatalim insallah su sureci

Mama sandalyesi bulmak ne zormuş gerçekten. Bende bakim dedim sırf çocuk otursun diye ama portatif bişi bulmak zor.evde kalabalık da artıyo zaten çocuk büyürken pöf

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…