2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
Kizlar azonce bi baktim benim oglus kollarinin ustune kalkmis sag sola sallaniyor sonra yatti hop sirtustune dondu:)daha dun hicbirini yapamiyodu emeklememiz yakin herhalde yatagin bi ucundan bi ucuna surunerek geliyor cunku ayy cok sevindimm

Masallah ogluna. Bizimki de yuzustunden sirtustune donuyo ama sirtustunden yuzustune donemiyo:) aslinda tam tersi olmasi lazim bi de yuzustu baya surunmeye basladi bakalim kollarini daha cok kullansa emeklemesi kolay olur.

Kizlar azonce bi baktim benim oglus kollarinin ustune kalkmis sag sola sallaniyor sonra yatti hop sirtustune dondu:)daha dun hicbirini yapamiyodu emeklememiz yakin herhalde yatagin bi ucundan bi ucuna surunerek geliyor cunku ayy cok sevindimm

Masallah oglusuna cnm .bizimkide yavas surunuyo sanki emeklicek

Mama sandalyesi alanlar veya almayi dusunenler onerilerinizi paylasirsanz sewinirim birde salincak gibi bisi alicakmsnz ve yurutec almayi dusunenler ya benimmkiz yattgi yerde durmuo en azinda oyalanir diye dusunuyorum sizce simdi alsam erken mi olur yuruteci .5 bucuk aylik oldu artik

Kizlar gecende yurutecle ilgili bisey sordum kimse cvp vermedi
Canim pardon ben hic dusunmedim almayi akisina birakmak istiyorum ayrica eve birsry daha sokmak istemiyorum bunaliyom esyalardan.he dersen oyalansin istiyorum karar senin ama zaten emeklicekler pesimizden gelcekler ama yurumesini desteklemek icin alcaksan bence hic alma allahin izniyle sirasiyla hepsi olucak

tesekkür ederim cnm evet kayseride hastanede yaptırdık hic anlamadı bile sünnet esnasında oynadı küçük ken yaptırmanızı tavsiye ederim
canım merhaba sünneti hangi hastaneye hangi doktora ve kaç tl ye yaptırdın , bende kayserideyim eylülde yaptırmak istiyorum da bilgilendirirsen sevinirim

canım doğal mama tarifini bizimle de paylaşır mısın

Nasil gecti tatil kiz sende hic catlak yok herhal tatile gittigine gore
İdare ettik işte fena sayılmaz.benim çatlağım son hafta oldu onda da krem sürmeyi bırakmıştım zaten belli olmuyor.ama ben zati denize girenlerden değil ayak sokup izleyenlerdenim canımKocişle kızım girdi ben izledim foto çektim.

sağolasın canım daha iyi çok şükür, sadece kuru öksürük kaldı. biz kaynanam gillere köye gitmiştik, köyün havası merkeze göre soğuk orada hasta oldu kuzum . benim minnak da gece çok terliyor yaa ne yapacağımı şaşırıyorum camı açsam hasta olacak açmasam çok fena terliyor. ben açıkçası aylık kontrol için doktora götürmüyorum canım, yani bi sebep olmadıkça götürmüyorum. ama aklımda bulunsun sağol, bi dahakine mehmet beye götürelim. ben erciyes kartalda remzi uğraşa götürmüştüm doğum yaptığım hastanede

Cok gecmis olsun bebisine. Biz de pencere acik yatiyoruz 2 gecedir de baya serindi normalde atletle yatiriyodum 2 gecedir ustune bi de kisa kollu giydiriyorum ama sabah kalkinca hapsirdiginda fln tedirgin oluyorum Allah korusun onlari.
amin canım allah korusun minnaklarımızı yaa bide ilaç içirmenin tedirginliğini yaşıyorum. doktor 1 hafta kullan dedi ama ben 3 gün kullandım. sadece öksürük kaldı ateşi falan yok devam etmeyecem ilaçlara.

Ben ise yuzmeyi bilmiyenlerdenim cunku kucukken bogulmanin kiyisindan dondum botun altinda kaldim inanilmaz su fobim var giriyom ama kocam etrafimda olmasi lazim:) catlaklar ise fena karnimda ve azda olsa bacaklarda var neyse beyazlicakk bikini olmasada mayoyla hallolucak bu is

Denize giriyosan mayoyla gircen artık Valla kızım sevdi denizi. Mayoyla simit de almıştık ona babasıyla eğlendiler.gittiğimiz yerde güzeldi iyi bulmuşum

cok gecmis olsun canım hemen iyileşir ins Rabbim tez zamanda sifa versin, ek gida konusunda da gercekten burada doktorlardan daha cok bilgi var
amin canım allah razı olsun, sanırım bu kez gerçekten diş sancıları var aştı kendini artık benim oğlan çok fazla ağlamaya başladı

canım merhaba sünneti hangi hastaneye hangi doktora ve kaç tl ye yaptırdın , bende kayserideyim eylülde yaptırmak istiyorum da bilgilendirirsen sevinirim
slm canım kayseride tekden hastanesinde musa özdemir cocuk cerrahı ona yaptırdık 300 sünnet 12 de muayene parası lokal anestezi yapıyolar önce krem sürüyorlar bir bir bucuk saat bekliyorsun sonra igne vr sünnet esimle ikimizde girdik iceri bn cok memnun kaldım cnm bnce büyümeden yaptırmak daha iyi anlamiyorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…