2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463

canım sen kan ilacı kullanıyorsan anne sütünden geçtiği için demişştir doktorun. ama ben kullanmıyorum mesela kan ilacı, bebeğime de henüz başlamadım

Evet ayniyiz cnm.simdiye kadar armut,havuc,seftali verdim okadar

Ölede yapıyorum cnm yinede teşkurler bir günlük öle yaptım pekmezi biri demir diyeri kalsuyum biliyorum 😄

Nasıl muhallebi yapıldığı yazmıştım.bebe bisküvisi nasıl yapılıyo acaba

malzemeler;
1 su bardağı tam buğday unu
1 su bardağı pirinç unu (yada yulaf unu)
yarım su bardağı irmik
ev yapımı yoğurdun sulu kısmı
bir yemek kaşığı oda sıcaklığında yumuşamış organik tereyağı
isteğe göre tam bir meyve(cam rendede)
yapılışı; tüm malzemeler karıştırılıp yumuşak bir hamur elde ediliyor. hamurun kıvamı ele yapışmayacak şekilde olmalı. 170 derecede 15-20 dk pişiyor. üzerinin kızarmasını beklemeyin çünkü kızarmıyor. ayrıca içine pekmez koymayın çünkü pekmezin yapısı yüksek ısıda bozuluyor. buzdolabında cam kavanozda bir hafta dayanabiliyor. minnoşlara afiyet olsun..

canım sen kan ilacı kullanıyorsan anne sütünden geçtiği için demişştir doktorun. ama ben kullanmıyorum mesela kan ilacı, bebeğime de henüz başlamadım

Bende kullanmıyorum kan ılacı bole bıseyde sormadı doktorda ama vermedi kan ilacı anne sütünden baska bişey almadığı için 6.ayda başlıca dedi

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Saol bacı yazıyım

park yatağın iç yatağından kullananlar yatağınızın markası ne? Bir de sertliği nasıl memnun musunuz?

Eline Emeğine sağlık

Mrh arkadaşlar uzun süredir girmiyodum yazdıklarınızı okumaya çalıştım mart bebekleri büyüyo benim kızımda bu ayın 18 de 5. Ayını dolduruyo sürekli gülücükler atıyo yatdığı yerden rahatlıkla hemen dönebiliyo üstelik 2 gündür emeklemeye çalışıyo bir iki karış ayaklarını iterek emeklemeye çalışıyo çok gayretli abisi geceleri 10 defa kalkardı kızımı 11 de bir yatırıyorum ta sabah 8 de kalkıyo vitamin ve kan ilacı kullanıyorum boyu normalinden 2 cm. Uzun dediler artık yavaştan meyvesuyu ve yemeklerin tadına baktırıyorum

ben burdayimm sebze veren arkadaslar nasil ve ne ile basladiniz artik baslamaliyim yavastan. Bu ek gida isi beni korkutuyo meyveleri pek sevmedi bnim oglus

canım ben bir tek patates ve kabak verdim sebzelerden, daha doğrusu kabağı birazdan verecem, patatesi rendeledim az suda haşladım, sonra kendi suyunun içine çatalla ezdim yarı sulu biraz pütürlü azıcık zeytinyağlı yedirdim. pateyi sevdi bakalım inşallah kabağı da sever . tıpkı patates gibi yaptım onu da. düşündüm de buharda haşlasam da zaten öyle katı veremezdim patatesi bende azıcık suda haşladım

maşallah canım bebişine, benim oğlum da bi dönebilseydi, 28 şubat doğumlu ama hala dönemiyor. bide geceleri saat başı uyanıyor, hatta sabaha karşı yarım saatte bir 15 dk da bir uyandığı bile oluyor

maşallah canım. benim kızım da 18 Mart doğumlu. ama gece çok uyanıyor ve zor dalıyor uykuya. seninki nasıl alıştı? emziriyor musun yatmadan yoksa mama mı veriyorsun? son sorum da gündüz uykusu nasıl? ben de düzenlemeye çalışıyorum da.

oglusum donme olimpiyatlarinda rekora kosuyo :) emekleme belirtisi yok done done istedigi yere ulasiyo

Masaalah canim bebisine bizimde yarin 5 ayimiz doluyor
Bakalim boy kilo ne oldu bu arada benim zipirda fir donuyo
Bu aralarda bacaklarini surunur gibi yapip kendini ileri atiyo
Emeklememiz gec olmucak herhalde bizimkidr
Gece birkere beslenip tekrar uyuyor toplamda gece 10 saat uyuyo
Bide ben kendi kendine uyutmaya alistirdim rahatim sukur

Park yatak kullanan yok anlaşılan :44:

ben kullaniyorum da icindeki normal bizim kullandigimiz yayli yataklardan. Sunger yataklara gore biraz yuksek yurumeye falan basladklarinda tehlikeli olabilir. Markasini bilmiyorum yeni almadik cunku birisi verdi

ben kullaniyorum da icindeki normal bizim kullandigimiz yayli yataklardan. Sunger yataklara gore biraz yuksek yurumeye falan basladklarinda tehlikeli olabilir. Markasini bilmiyorum yeni almadik cunku birisi verdi

Saol canım .ben pamuk yatak kullanıyodum ama geçen memlekette yumuşak geldi sanki kızıma dönemedi o yüzden.herzaman kullanmıcam nasılsa diye almıştım ama büyüdükçe rahat olmıcakmış gibi geldi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…