2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
Canim masallah senin test etmedigin sey kalmadi :) benim merak ettigim bebise bunlari nasil yediriyosun martin kacinda dogdu senin bebis

Canim 8 mart dogumlu yazin olan sebze ve meyvelerin
Listesini yaptim herbirini 3 gun deniyorum bi meyve bi sebze gidiyorum
Az onceki tazeyi suda iyice hasladim catslla ezdim z.yag.gezdirdim
Ustune bilerek sulu corba gibi yapmiyom puturluyu sevdirmek maksadim
Veriyom az az evirip cevirp yutuyor ben o esnada agzimla yeme
Hareketi yapiyom gaza geliyor valla supuruyor

Mama verdigin icin boyle erken basladin dimi canim ek gidaya yoksa sadece tattirmak icinmi yapiyosun...ha bide dun nette bisey dikkatimi cekti bebegin kati gidaya hazir oldugunun anlasildigi bir kac madde siralamislar bunlardan biride agzina verilen gidayi diliyle geri ittirip ittirmedigi yani hala bu agizdan cikarma refleksi varsa o bebek kati gidaya gecise hazir degilmiss

Tattiriyom ben canim hergun oglende az bisey veriyom iste
Alerji testi yapiyoz 6.ayda ek gidaya gectigimizde bilicazki
Hicbiseye alerjisi yok rahatca karisik sebzeli corba yapip yedircez
hem birazda kasikla Yemeye asina olmus olcak

selam kızlar ya süt saklama poşeti kullanan var mı aranızda. bizim oğlan bu aralar bi garip süt emerken sürekli kafasını kolaltıma sokuyor yada diğer tarafa çevirip bakınıyor sonra yine aranıyor. bu durumda saklama poşeti alayım diyorum bari boşaltıyımda saklıyım diye. bu arada dün sağdım dolaba koydum ama buzluğa koysam diyorum ama dolapta bekletip buzluğa atmak sağlıklı mı ki? bide süt saklama poşetlerini nofrost buzdolabının buzluğunda ne kadar saklayabiliyoruz

Ben milkway inkini kullanıyorum güzel.dondurucuya hemen de koyuyorum 1 gün sonra felan da bebişimin durumuna bağlı.saklama süreleri poşetin üstünde yazıyor.

Valla bebek kucağa alıştı mı bıraktırmak zor.eltimin kızı 6.5 aylık ve doğduğundan beri kucakta öyle alıştırmışlar.bırakamıyo valla zor alıştırmak iyi değil gerçekten

Ya benim oglum hic sevmezdi kucagi nolduysa bu ay kucak istiyo etraf ilgisini cektigi icin heryeri tariyo kucagimda insallah kisa surer

Ya benim oglum hic sevmezdi kucagi nolduysa bu ay kucak istiyo etraf ilgisini cektigi icin heryeri tariyo kucagimda insallah kisa surer

Etrafı keşfetmek istiyolar doğru kızım da istiyor ama biz akşamları biraz dolaştırıyoruz kucakta sıkılıyo çocuk akşama kadar napsın hakkı biraz da.

Kizz bu bebeklerinde isi zor haa koca gun yat yat:))
Bende pek almiyom hatta esim oglusa niye almiyo seni kucagana
Dominant anan diyoo:)) heyy guzel kocam koca gun komsular
Bakmiyo bu cicuga alistirimda koca gun vicik vicik tepelenelim

Ben milkway inkini kullanıyorum güzel.dondurucuya hemen de koyuyorum 1 gün sonra felan da bebişimin durumuna bağlı.saklama süreleri poşetin üstünde yazıyor.

bende milkway alayım diyorum bakalım ya bu nofrostun buzluğunda en fazla ne kadar saklanır ki hani 6. ayında yoğurt deneyim diyorum yada başka bişey o yüzden sordum.

Etrafı keşfetmek istiyolar doğru kızım da istiyor ama biz akşamları biraz dolaştırıyoruz kucakta sıkılıyo çocuk akşama kadar napsın hakkı biraz da.

Ben hep yattigi yerde oyaliyom ama baktim film
Kopuyor cok agliyor aliyom:))eminim kocagun
Oglus icinden gel babacim gel gel diyodur

Tattiriyom ben canim hergun oglende az bisey veriyom iste
Alerji testi yapiyoz 6.ayda ek gidaya gectigimizde bilicazki
Hicbiseye alerjisi yok rahatca karisik sebzeli corba yapip yedircez
hem birazda kasikla Yemeye asina olmus olcak

Ayy cok soru sordum farkindayim...ama son bi soru bunlari bebise uc gun ust uste veriyosun demi bide ne miktarda veriyosun test asamasinda:)

Ayy simdi acip cami bagricam yangin var diye
Bazen odadan cikarmiyo oglus beni yaa sonunda boydan resmimi
Kartondan yaptircam koycam odanin ortasina:)))

Bebisiyle carsi pazar gezen arkadaslar lutfen uardim edin nasil cikiyosunuz benimki ne pusette nede arabada duruyor kendini hep kaldirmaya calisiyor bende onca zaman boyunca kucagimda tasiyamamki valla patladim evde bunalima giricem cikamiyoz hicbiyere

Ayy cok soru sordum farkindayim...ama son bi soru bunlari bebise uc gun ust uste veriyosun demi bide ne miktarda veriyosun test asamasinda:)

Estagfurullah canim sor tabi mesela 3 gun ustuste oglende ayni seyi veriyom
1.gun 3-5 bebek kasigi gelcek kadar yapiyom
2.gun 4-8 3..gunde 8-10 kasik.meyveleri rende
Sebzrleride suda haslayip rendenin ustunde catalla eziyom
Cabaga alip z.yag ekliyomm

Cok sagol canim ben oyle ezip vermeye korkuyom ya bogazina felan takilir yiyemez diye 16 mart dogumlu simdi sadece anne sutu aliyor sence baslayimmi bende senin gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…