2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
Kizlar gunduzleri bebekler uyanikken nasil vakit geciriyorlar. Ben oglumun yanindan hic ayrilamiyorum hemen agliyor yaninda da biraz konusup oynadiktan sonra maksimum yarim saat hemen kucak istiyor basliyor mizmizlanmaya almayinca agliyor butun gun kucagimda etrafi izlemek istiyor uykusu gelene kadar cok yoruluyorum yaa kanguru mu alsam erkeklere onermiyolar ama o mizmizlanmasini duymaktansa kucagima aliyorum napim

Canim ben sole bisey icat ettim _/ bu sekilde yapiyorum mama sansalyesini
Oturtuyorum oyun halisinin sopasinida sandalyenin iki yanina
Sokuyorum yani oturan oyun halisi oluyor oyuncaklara uzanip oynuyor
Hem bu sayede benide is yaparken gorebiliyor bundan sıkilinca yataga alip
Yanina yatiyom hopp diye donup yuzumu seviyor ellerini agzima sokuyorr bayiliyom o hareketlerine
Bundanda sıkilirsa sarki soyluyorum oda auu auu diye eslik ediyor
Ben koca gun hic kucagima almiyorum hatta sevmeye gelenler
Oluyoo tutuyolar surekli kucakta onlar gidince aciyo agzini aaaa:))
Cok zorlaniyorum bole oyaliyom butun gun

Mama sandalyesine oturabiliyo mu kıı.dr bize geçen kısa süreli destekli oturtun dedi de

Uyuyamiyorummm hatice cok sicakk off
Ben oglus yokken aciyodum evin butun camlarini pufur pufur uyuyodum
Ceyran yaptiriyodum resmen bisicikte olmuyodu
Sicaga gram tahammulum yok

Haci normalde bende ikea mama sand.var sma ablam bana
Sleeper besik diye bisey verdi elektrikli bak netten.bu ayni zamanda mama sandalyesi
Oluyor kademeli sirt destegi

He baktım şimdi pek süslü bişey.aman benim kalabalığım bana yetiyo nere kadar alcam hacı.çocuk büyüdükçe başka ihtiyaçlarda çıkıyo vallah

Desteksiz oturtamadigim icin kucakta mecbur butun gun bazen emzirme yastigina koyuyorum tam oturtmadan sıpa kafasini kaldiriyor oturamayinca basiyor cigligi:) salincak mi alsam yatar durumda sallanir sallanmayi pek sever pasam gerci o da uykusu gelince offf napcam yaa oyun halisi alsam onda da yatmaz artik emekleyene kadar boyle heralde

Valla bebek kucağa alıştı mı bıraktırmak zor.eltimin kızı 6.5 aylık ve doğduğundan beri kucakta öyle alıştırmışlar.bırakamıyo valla zor alıştırmak iyi değil gerçekten

Ayy kiyamam iyi geceler dilemedende gitmezmis benim
Sadik arkadasim ozele yazdim ama biliyon 5 dk:))
Hadiboptum minisle seni bende kacar iyi gecelerr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…