2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
Kizlar benim oglan sadece yuzustu yatarsa uyuyor,sirt ustu hic yatmiyor,yan yatirirsam da gece saatbasi ayaktayiz.siz nasil alistirdiniz uyku pozisyonuna

benim bu konuda moralim çok bozuk yaa sadece sırtüstü rahat uyuyor , yan yatırsam yarım saat sürmeden uyanıyor. kafasının arkası düzleşti yavrumun acaba zamanla toparlar mı hep böyle mi kalacak yoksa? yüzüstü nasıl yatırıyorsunuz kızlar ben hiç yüzüstü yatırmadım. kolları nasıl duruyor yanda mı yukarıda mı?

Bende surtüstü yatırıyorum ama düzleşme olmadı yüxüstü gazı iyi çıkar ama ondada başında beklemek lazım tehlikeli olabilir

Canim beninkide sirtustu uyuyo hem
Ne keyif aliyor gorme kollar bacaklar acik
Herkes maksimumdaatop kafasida
Duzlesti yeni dogdugunda hep yan yatiyodu
Buyudukce kendi secimi bu oldu ha belki yuzustu
Yatirirdum ilk gubden beri ama bu konuda
Ciddi bir korkum var agzima almak bile istemedigim
Bi olayi biliyorun bi yakinindan ama simdi buyudulee
O sekil kazalar olmaz artik cunku kendilerini
Kurtarabilecek kadar kuvvetlendiler

Ben bebeģime aptamil comformil veriyorum gdo lu değil degilmi. Bakanlık Milupanin aptamil tahıl karışımı ürününun gdo olduğunu söylemiş. Yani milupanin tüm ürünleri gdolu degildir dimi

Ben bu saatten sonra milupanin hic bi urunune guvenmem bitki cayi var onu.bile icesim yok yani

Kizlar benim oglan sadece yuzustu yatarsa uyuyor,sirt ustu hic yatmiyor,yan yatirirsam da gece saatbasi ayaktayiz.siz nasil alistirdiniz uyku pozisyonuna

Ben bastan beri yan yatiriyorum ama artik yan yatiriyom sirt ustu buluyorum rahat ettigi pozisyona kendi geciyo

Kızlar öğleden sonra randevumuz var üç ay kontrolü yapılacak inş güzel güzel beslenmiştir.birde geçen ay kontrolümüzde hafif kslça çıkığı var denmişti bir ay boyunca çift bez bağladık bakalım bugün inş iyi bir sonuç alırız.eğer öyleyseçift bez bağlamixaz artık ama yerine oturmamışsa başka bişey denicez dedi doktor çok üzülüyorum inş bişeye gerek kalmaz

Ayni seyi bize de demislerdi 1.ayda,1 ay cift bez bagladik,2.ay ultrasonunda duzelmis dediler,merak etme sen de guzel haberlerlr donceksin insallaj

Merhabalaar 3 ay kontrolumuzden geldik rota asisini oldu pek sevdi cuk cuk yuttu :) 7 kg olmus boyu da 62,5 cm masallah oglusuma :) testislerinden biri yukardaydi hala inmemis 6. Aya kadar bekleyip inmezse sunnetle bir yapicaz dedi sunnet derisi de darmis. Yanaklarinda kizariklik var hametan surun egzamaya cvirebilir dedi. Gazi bitti baya baya bizde gelismeler boyle :)

meraba kızlar bizde 3 ayını doldurmasına 1 hafta kala gittik 600 gr almış 63 cm olmuş doktor süt alerjimiz olduğundan ne kadar mamaya geç başlarsak o kadar iyi dedi vereceği mamanın tadı berbatmış uykumuz hala düzenli değil... birde ben evin düzenine temizliğine takan biriyim acaba bebeği geceleri iyi uyuyan annişler acaba sizlerde benim gibimisiniz yoksa kafaya bişey takmayanlardanmısınız merak ettim???

birde sütü çok olan anneler sizler kafaya bişey takmazmısınız ? geçen kaynanam herşey beyinde biter deyip durdu sinir oldum ben çok hassasım ve takıyorum ufak şeyleri sütlü bacılar sizler nasılsınız deyin bana bakim:)

Canim hersey dort dortluk olmuyor malesef
Ama duzenini kurdunmu ceviriyosun
Bende cocuk yokken derler temizler
Söle karsidan bakardim ohh mis oldu
Deyip alir kitabimi kahvemi kafami dinlerdim
Esim eve geldiginde yemekler hazir masa kurulmus
Oluyodu ilk zamanlar o yuzden ben ilk gunlerde
Depresyona girdim ev isleri birikti utu camasir
Bulasikkk.....oturup agliyodym sinirlerim bozuluyodu
Gelen giden cabasi ama simdi bir duzen kurdum
Resmen saatli hersey ben sole kurdum duzenimi
Besliyorum oynuyorum birazda oyun halisina koyuyorum
Beslenmeden tam bi saat sonra mikirdanmaya basliyo
Uykusu gelmis oluyo yanii direk uyutuyorum ilk zamanlarda
dalamayan cocuk simdi rahat uyuyor zamani gelince uyutuyom cunku
Sonra utu yemek falan hallediyom genel temizligede kadin geliyor
En onemli olan gece uykusu icinde ortami sakinlestiriyom
Besleniyo bi guzelde yikiyozz sonra yatisa geciyor

Kızlar doktordan geldik kuzum bronşit olmuş sabah akşam buhar verilecek üç ay kontrolümüzde 6 kilo olmuş iyi dedi of of şimdi millet başlar tabi emmedi ondan diye

Ayni seyi bize de demislerdi 1.ayda,1 ay cift bez bagladik,2.ay ultrasonunda duzelmis dediler,merak etme sen de guzel haberlerlr donceksin insallaj

Çok sağol arkadaşım çok şükür herşey yolunda dedi çok sevindik bide batın ultrasonu çekildi tamamen gaz

Canım bende yanıtım ilk günler kafayı yiyordum ev darmadağın her odadan bi kafa çıkıyor öteki çoçuklar allahım bildiğin bunalıma girdiydim bide benim minik çok gazlı gece gündüz hiçbişey yapamaz hale gelince eşinle konuştum haftada iki gün bayan almaya karar verdik ve şimdi çok şükür rahatladım evet ev dağınık işler birikmiş olunca insan bebeğe bile konsantre olamıyor bir an önce suasında işimi yapayım havasında oluyorsun haklı olarak

Ii aksamlarr annelerr 1 mart annesiyim bende.bebisleriniz kafalarini tam olarak dik tutmaya basladi mi benmki eskiye nazaran daha ii ama tam tutamio yalpaliyor hala.

Ii aksamlarr annelerr 1 mart annesiyim bende.bebisleriniz kafalarini tam olarak dik tutmaya basladi mi benmki eskiye nazaran daha ii ama tam tutamio yalpaliyor hala.

Ben bugün doktora sordum biraz dikleştirir ama tam olarak dik tutamaz henüz dedi bizde çok gülüyoruz o haline sallan sallan bi kafa çok komik oluyo

saol canım maşallah size oturtmuşsunuz,daha ben bebeğimi bile yıkıyamıyorum annanesi gelip yıkıyo.akşam 2 den 3 den sonra sızlana sızlana uyuyo burnu hep tıkalı hırıl hırıl bi geçmedi doktor burun yapısından yok gırtlak yapısından falan dedi e bi yandan 6 yaşındaki kızım ve onun hiç bitmeyen soruları eşimin ailesi(hem bakmayıp hemde sen bu çocuğa bakamıyosun diyolar) beni deli ediyolar yani ne zaman bi düzene geçerim çook merak ediyorum Allah bana ve herkese yardım etsin...

birde bebişi gece yıkayınca hasta etmiyomusun nasıl yapıyosun giyimi yağlanması felan??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…