2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
saol canım maşallah size oturtmuşsunuz,daha ben bebeğimi bile yıkıyamıyorum annanesi gelip yıkıyo.akşam 2 den 3 den sonra sızlana sızlana uyuyo burnu hep tıkalı hırıl hırıl bi geçmedi doktor burun yapısından yok gırtlak yapısından falan dedi e bi yandan 6 yaşındaki kızım ve onun hiç bitmeyen soruları eşimin ailesi(hem bakmayıp hemde sen bu çocuğa bakamıyosun diyolar) beni deli ediyolar yani ne zaman bi düzene geçerim çook merak ediyorum Allah bana ve herkese yardım etsin...

birde bebişi gece yıkayınca hasta etmiyomusun nasıl yapıyosun giyimi yağlanması felan??

Canim ben oda isisini 24-26 C
arasi tutuyorum cok sicak olursa arkalardan
Cam scip serinletiyorum falan ve hic yikiyacagim
Zaman arti olaeak isitmadim ortami bizim gibi
Ayni ev isisnda yikandi ve gobegi dustugu gunden
Beri hergun yikiyorum usutmedi sukurr
ilk zamanlar yikayinca patik.yelwk falan giydiriirum
Ama son zamanlarsa yikadigimda alttan citcitli
Kiaa kollu tisort ve sort altina corap sacinida
Sac.kurut.mak.kurutuyozz miss bastan beri sıki
Giydiemeye alistirmadim ben altran citcitli ince tulum
Giydiriyodum suan oglum terliyo giydirinxe
Hatta 2 gndur sabah uyaniyoruz uzerinde battaniye
Yokk tepine tepine uzerinde biaey birakmiyorr

Hastaneye nicin gidiyorsunz rahatsiz mi yoksa duzenli olarak hastane kontroludemi oluo

Şöyle oluyor sağlık ocağında aşıları yapılıyor aylık kontroller doğum yaptığım hastanedeydik ilk gören çoçuk doktorumda detaylı bir muayene yapıyor gerekli tahlilleri yaptırıyoruz sağlık ocağında böyle bir imkan olmuyor mesela çoçuk gece gündüz bağırıyor biz hep gaz diyoruz var gazıda ama idrar tahlili yapılınca kum döktüğü anlaşıldı

merhaba arkadaşlar benim bebeğimde 2.5 aylık oldu 6.5 kilo sizinkiler nasıl fazla diye endişeleniyorumda . birde kaç saattte bir emziriyosunuz

merhaba arkadaşlar benim bebeğimde 2.5 aylık oldu 6.5 kilo sizinkiler nasıl fazla diye endişeleniyorumda . birde kaç saattte bir emziriyosunuz

Merhaba canım. Benim bebeğim de 2,5 aylık 5.800 civarı kilosu. Bebeğim gündüz daha az emiyor 4 saat emmediği oluyor akşam saat 9 10 dan sonra saatte bir istiyor genelde. İstemeden verince de almıyo o yüzden bende kendi haline bıraktım. Seninki kaç saatte bir emiyor?

Arkadaşlar omuzdan yapılan aşımızı olalı iki haftayı geçti ama hiç bi iz kabuklanma flan olmadı sizinkiler nasıl? Hemşire kabuklancak kzarcak demişti

Arkadaşlar omuzdan yapılan aşımızı olalı iki haftayı geçti ama hiç bi iz kabuklanma flan olmadı sizinkiler nasıl? Hemşire kabuklancak kzarcak demişti

Ayy simdi baktim bende hee ilk zamanlar
Kizarikti simdi yerini bile anlayamiyorum bizimde
Yarin tam 2 hafta oluyor

canım seninki hicbisey benimkinin yanında :KK66: benim oglus 7,300gr hem emziriyorum hem mama.dün dr. götürdüm diyet yaptirayim diye dr kizdi.kesinlikle aç bırakmak yok aciktikca vereceksin dedi.o zaten hareketlendikce atar kiloyu dedi

Merhaba canım. Benim bebeğim de 2,5 aylık 5.800 civarı kilosu. Bebeğim gündüz daha az emiyor 4 saat emmediği oluyor akşam saat 9 10 dan sonra saatte bir istiyor genelde. İstemeden verince de almıyo o yüzden bende kendi haline bıraktım. Seninki kaç saatte bir emiyor?
ben gündüz 2 saatte bir emziriyorum gece ise 5-6 saat uyanmıyor. uyanınca emziriyorum.

canım seninki hicbisey benimkinin yanında :KK66: benim oglus 7,300gr hem emziriyorum hem mama.dün dr. götürdüm diyet yaptirayim diye dr kizdi.kesinlikle aç bırakmak yok aciktikca vereceksin dedi.o zaten hareketlendikce atar kiloyu dedi

inşallah ya valla şimdiden taşıması çok zor oldu :)

birde sütü çok olan anneler sizler kafaya bişey takmazmısınız ? geçen kaynanam herşey beyinde biter deyip durdu sinir oldum ben çok hassasım ve takıyorum ufak şeyleri sütlü bacılar sizler nasılsınız deyin bana bakim:)

canım ben o sütlü bacılardanım :KK1: çok şükür :nazar: kafaya çok fazla şey takarım en ufak şeyi abartırım ,moralim bozulur. bence onunla alakası yok, sadece çok aşırı stres üzüntü etkiliyor olabilir, mesela işyerin batmıştır bir anda aşırı bunalıma girersin o azaltır hatta bitirebilir sütünü ama günlük hayattaki stresler etkilemiyor bence

zeyno nörüyon gı bayadır yoktun sanki :KK3: :KK1:

Benim oglum 2. Ay kontrolunde 6400 du. Boyu 61 cm bana sisman gibi gelmiyo. Gunduz 1.5 2 saatte bir emiyo aksam uykusuna gecince 4 saati buluyo bazen.

Üç aylık kontrollerinde 6100 çıktı doktor normal olan üçüncüayında doğum kilosunu ikiye katlaması dedi.benimki 3100 doğmuştu şimdi 6100 demekki tam iki katı olmuş ben mama veriyorum gündüz iki saatte bir acıkıyor gece bu süre dört beş saat uzuyor

Hem mama hem sut veren annisler bebeginiz kakasini ne renk yapio benimko yesil yapio cok nadir sari

Üç aylık kontrollerinde 6100 çıktı doktor normal olan üçüncüayında doğum kilosunu ikiye katlaması dedi.benimki 3100 doğmuştu şimdi 6100 demekki tam iki katı olmuş ben mama veriyorum gündüz iki saatte bir acıkıyor gece bu süre dört beş saat uzuyor

Cnm yanlisin var yalniz 5. Ayin sonunda dogum kilosunun iki katina ulasmasi gerekiyo normali bu ama daha erken olmasi da sikinti yaratmaz sanirim benim oglan da 3 mart 4 kg dogdu 3 aylik kontrolunde 7 kg cikti ve cok iyi gelisimi dedi doktor normali ayda 750 gr -bir kilo almasiymis

X