2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
kızlar çok sağolun allah razı olsun cevap verdiğiniz için.. her yolu denedim nurse harveys, biogaia, relactaz, zinco kullandım. tüm bitki çaylarını denedim. bende yediklerime dikkat ediyorum salataya çiğ sebze meyveye baklagile hasret kaldım hatta makarna bile yemiyorum artık çünkü midesine çöküyo oğlumu rahatsız ediyo. hergün 2 kupa rezene-kimyon-anason çayı içiyorum.pazar günü o kadar çok ağladı ki 1 günde 5 kere arabayla çıkardık sakinleşsin diye. evimde kalmıyorum 2 aydır annemlerde yaşıyorum çünkü ağlamaya başladığında tek başıma yapamıyorum3-4 kişi ancak başedebiliyoruz. sanki hiç bitmeyecekmiş gibi bu günler eğer emzirmesem antidepresan kullanıcam.
dün doktora gittik tekrar ve oğlumun bağırsaklarında iltihap çıktı maalesef hiç istemesem de antibiyotik kullanıcaz :KK43:( inşallah bu ilaçlardan sonra iyileşir kurtulur bebeğimde bu dertten...

Cnm şu bitkisel şurup U denedin mi benimkine iyi geldi adı aguline çok iyi pıt pıt latıyo:KK66:) ha bide flatuben var oda daha etkili sanki ben onu kullanıyorum şimdi cnm dene bence işe yarar inşallah benim ki de çok gazlıydı gecti şükür

Slm.kizlar ya size bi soru sprcam.lutfen cvp werin malum.havalar sicak bebisleri nasil giydirionuz ben hala iki kat giydi riyorum ama bugun carsiya gittim hemen hemen bebisimle ayni olan bebekler hepniisa kollu sortlar falan giymis ya ben bebisimi fazlami sikiyorum.acaba bu arada izmirde oturuyorum

Bebeginiz gunduzleri kac saat uyuyo ? Ben ugrasa ugrasa uyutuyorum 30-40 dk uyursa uyuyo o da en.fazla yani 10 dk da kalktigi da oluyo. Delircek gibi oluyorum :KK43: ayaklarim uyusuyo artik neden uyuymuyo ki bu.cocuk. Gece tam tersi misil misil.uyuyo ama neden gunduz uyumuyo

Slm.kizlar ya size bi soru sprcam.lutfen cvp werin malum.havalar sicak bebisleri nasil giydirionuz ben hala iki kat giydi riyorum ama bugun carsiya gittim hemen hemen bebisimle ayni olan bebekler hepniisa kollu sortlar falan giymis ya ben bebisimi fazlami sikiyorum.acaba bu arada izmirde oturuyorum

selam ben de izmir de yaşıyrum son günlerde epey sıcak izmir bundan dolayı tek kat giydiriyorum hatta kısa kollu gece yatarken uzun kollu body ile yatırıyorum üzerine penye bi battaniye örtüyorum ben de üşürmü diye endişeleniyodum fakat bebekler sıcaktan daha çok bunalırlarmış hatta sıcaktan boğulabilirlermiş bu arada kaç günlük bebeğin?

Bebegim bugun 76 gunlukk canin bende bilemedim ya usurmuki hasta olurmu die dusunmekten ama buhun bebisleri ole gorunce Bebeğimi boguyorum.galiba dedim ve saat 10 altini degistrdim.sonra hi mudeet gydirmedim.ay nasil guluo elleri ayaklari havaya kaldirio 15 20 dk ole durdu bebegim.cok mutluydu ama yinede korkuyorum.bende kisa kolu citcitli badinin uzerine penye uzunkollu gudirm alti tek kay ustune penye battaniyesi

Bebeginiz gunduzleri kac saat uyuyo ? Ben ugrasa ugrasa uyutuyorum 30-40 dk uyursa uyuyo o da en.fazla yani 10 dk da kalktigi da oluyo. Delircek gibi oluyorum :KK43: ayaklarim uyusuyo artik neden uyuymuyo ki bu.cocuk. Gece tam tersi misil misil.uyuyo ama neden gunduz uyumuyo

Benim bebisim de oyle gunduz uyku yok en fazla 30 dk

Bebegim bugun 76 gunlukk canin bende bilemedim ya usurmuki hasta olurmu die dusunmekten ama buhun bebisleri ole gorunce Bebeğimi boguyorum.galiba dedim ve saat 10 altini degistrdim.sonra hi mudeet gydirmedim.ay nasil guluo elleri ayaklari havaya kaldirio 15 20 dk ole durdu bebegim.cok mutluydu ama yinede korkuyorum.bende kisa kolu citcitli badinin uzerine penye uzunkollu gudirm alti tek kay ustune penye battaniyesi

Canim ben istanbuldayim ve alttan citcitli
Giydiriyom uzerine kisa kollu tisort altina
Sort ve corap okadar onemli olan gogsu ve
Ayaklari onlari zaten giydirmis oluyoz
Bence usumezler giydirince agliyo
Terliyo ferahlattinca hem daha uzun uyuyoo

Canim ben istanbuldayim ve alttan citcitli
Giydiriyom uzerine kisa kollu tisort altina
Sort ve corap okadar onemli olan gogsu ve
Ayaklari onlari zaten giydirmis oluyoz
Bence usumezler giydirince agliyo
Terliyo ferahlattinca hem daha uzun uyuyoo

Ben de İstanbul'dayım aynen senin gibi giydiriyorum..Aslında kendimiz nasıl giyiniyorsak öyle giydirmek lazım..Sıcağa alıştırmak pek iyi değil sonra en ufak bir ısı değişiminde hasta olurlar.. İlk kızımı da böyle alıştırdık şimdi yaz kış üstü açık yatar ama hasta olmaz maşallah..

3 aydir sabrediyorum anne sutu haric bisey vermiyim diye ama uykusuzluk bunyemi yipratmaya basladi rezene veya anason cayi versem biraz rahatlayip uyur mu ? Veren var mi aranizda

3 aydir sabrediyorum anne sutu haric bisey vermiyim diye ama uykusuzluk bunyemi yipratmaya basladi rezene veya anason cayi versem biraz rahatlayip uyur mu ? Veren var mi aranizda

Canim uyku duzeni nasil?gece 2 saatte bir kalkiyorsa normal.sirf anne sutu alan bebekler oyle oluyor,anne sutunun hazmi kolay oldugundan cabuk acikiyorlar,bir de emzik almayan bebekler anneyi emzik gibi kullanabiliyor,acikmasa bile emmek isteyebiliyor gun icinde de devamli

Canim uyku duzeni nasil?gece 2 saatte bir kalkiyorsa normal.sirf anne sutu alan bebekler oyle oluyor,anne sutunun hazmi kolay oldugundan cabuk acikiyorlar,bir de emzik almayan bebekler anneyi emzik gibi kullanabiliyor,acikmasa bile emmek isteyebiliyor gun icinde de devamli

Gece uykusu guzel 2-4 saat arasi uyaniyo ama gunduz yarim saat bile uyumuyo bi is yapamiyosun birakip bi yere gidemiyosun uyuyim desen.o da yok :KK43:

Ben de İstanbul'dayım aynen senin gibi giydiriyorum..Aslında kendimiz nasıl giyiniyorsak öyle giydirmek lazım..Sıcağa alıştırmak pek iyi değil sonra en ufak bir ısı değişiminde hasta olurlar.. İlk kızımı da böyle alıştırdık şimdi yaz kış üstü açık yatar ama hasta olmaz maşallah..

Aynen ole canim kendimden dusunuyorumda
Evde terlik giymeye bir alistim yaz kis cikmiyo
Ayagimdan usuyom sanki..ben dogdugundan
Beri oda isisina onem verdim 24-26 arasi
Yapiyoduk alttan citcitli ve bir ince tulumla
Birakiyodum yikicam diyede ayrica bir
Odayi fazladan isitmadim akisina biraktim
Sukurki bisey olmadi simdide ole sereserpe
Birakiyorum cunku zaten disarisi 26 derece artik

Bugun bir ilki basardik ana ogul giyindik
Suslendik bebek arabamiza bindim
Gittik bi cafede ogle yemegi yiyip
Kahve ictik kazasiz belasiz geldik
Oglum gezmeyi seviyor galivaa:KK37:
Gulmekten agzi kapanmadiiii
Ohh be dunya varmiss patlamistim evde

Bugun bir ilki basardik ana ogul giyindik
Suslendik bebek arabamiza bindim
Gittik bi cafede ogle yemegi yiyip
Kahve ictik kazasiz belasiz geldik
Oglum gezmeyi seviyor galivaa:KK37:
Gulmekten agzi kapanmadiiii
Ohh be dunya varmiss patlamistim evde

ayy maşallah vallahi çok heveslendim :KK24:

Taze anneler öncelikle Allah bebeklerinizi sağlıkla, analı-babalı, hayırlı büyütmeyi nasip etsin. Ben haziran annesi olacağım inşallah. Sizlere bişey sormak istiyorum. Henüz süt sağma makinesi almadım ve 3-4 marka var. Bi türlü ne alacağıma karar veremiyorum. Kullanmadan da anlamak zor sanırım. Aldığı makineden memnun olup, tavsiye edenler yazarsa çok sevinirim.

X