2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
Benim 2-3 defa yapiyo gnelde nadiren 1 kere yaptigi oluyo

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Hic mama vermiyomusun. Ben günde 2 kere mama sonra meme veriyorum. 2 güne 1 çıkıyo. Neyi yanlış yapıyorum anlamadım. Bu gün 3. Gün akşama kadar kaka yapar umarım.yeterli anne sütü alan bebekler her gün ćok kaka yarmıs. Biz sadece rengi tutturuyoruz altin sarisı. Sayiyi tutturamadık.
Doymasa aģlar diyede düşünüyorum. Offf ki off

Hic mama vermiyomusun. Ben günde 2 kere mama sonra meme veriyorum. 2 güne 1 çıkıyo. Neyi yanlış yapıyorum anlamadım. Bu gün 3. Gün akşama kadar kaka yapar umarım.yeterli anne sütü alan bebekler her gün ćok kaka yarmıs. Biz sadece rengi tutturuyoruz altin sarisı. Sayiyi tutturamadık.
Doymasa aģlar diyede düşünüyorum. Offf ki off

Benimki sadece anne sutu ama belli olmuyo hic bi gun fazla bi gun az yapabiliyo

Merhaba canım benşm oğlumda pyg. sünnetli doktorumuz 9-18 ay arası ameliyat olması lazım dedi aynen dediğin gibi bizimkisinin de delik aynı.
siz ne zaman yaptıracaksınız ameliyatı ve nerede belli mi?

Canim bizimk kesin ameliyatlik peyg.sunnetli
Olan pipi egik oluyor ve cisini yaptigi delik az
Asagida sukurki dipte olanlarda varmis o bikac ameliyatta
Duzeliyor egik olan pipiyi dik hale deligide az
Yukari getircekler off simdiden dusunuyorum
O ameliyata girerken ben napicam diyee
Rabbim baska hastalik vermesin tabi bunada sukur

Merhaba canım benşm oğlumda pyg. sünnetli doktorumuz 9-18 ay arası ameliyat olması lazım dedi aynen dediğin gibi bizimkisinin de delik aynı.
siz ne zaman yaptıracaksınız ameliyatı ve nerede belli mi?

Canim daha belli degil henuz belli degil
2 ayda bir kontrole gidiyoz idrar yollarina
Bakiyo iste tıkaniklik varmi diye sukur yok
Olsa kisa sure icinde ameliyat olmasi lazim
Bakalim gittigi yere kadar henuz ameliyat icin
Zaman solemedi acibadem bakirkoyde
Olcak kismetse off:KK43:su ameliyati dusundukce
Cok uzuluyorum el kadar cocuk ameliyathane
Ve sonrasi...bunada sukur

merhaba bebeğim 33 günlük. ilk .hafta sürekli uyuyordu gün geçtikçe uykular azaldı. Şimdide gündüzleri neredeyse hiçuyumuyor. 1 saat uyutmya uğraşıyorum en fala 10 dk uyuyor uyanıyor. Ne tavsiye edersiniz lütfen acil yardımlarınıza ihtiyacım var. gaz derdi yok.Sürekli gezmek istiyor oturunca mızırdıyor.

çok teşekkür ederim cevaplarınız için .ailevi nedenlerimiz nedeniyle uzun süredir şehir dışındaydık.bilgisayardan uzak kaldım. Uyku sorunumuzu atlattık galiba bizimki aç kalıyordu ilk ay 400gr alabilmiş sadece. Allaha şükür toparladık. B

Doyan bebek kaka yaparmış. Ne kadar doğru bilemedim. Doymasa 1 saat bile uyumaz dimi. Doymadı diye mama da veriyorum. Gerçi hala kaka yok

Doyan bebek kaka yaparmış. Ne kadar doğru bilemedim. Doymasa 1 saat bile uyumaz dimi. Doymadı diye mama da veriyorum. Gerçi hala kaka yok

Beslenmenin gostergesi idrar yapmasiymis diye duymustum bn de bi doktora danismak.lazim tabi

Doymasinin gostergesi idraridir. Bezini dolduruyorsa besleniyordur.kaka ile pek alakali degil. En fazla 5 gün kaka yaomazsa baska bir sorunu vardir. Eger emziriyorsaniz ve sutunuz varsa mama vermeyin. Mama da kakayi zorlastirabilir. Sadece anne sutu alanlar daha fazla kaka yapar. Doktorunuza danisnadan mama vermeyin.

Arkadaslar anne sütü alan be eer gunde 2-5arası kakaya ćıkıyomuş. Sizinkiler kaç defa cıkıyo

Herkese merhaba..Ben foruma fazla giremiyorum...Ancak arada yazabiliyorum... Benim kızım 62 günlük oldu, günde en az 5 kere kaka yapyor. Sadece anne sütü alıyor. Doktor kontrollerinde herzaman ne kadar kaka yaptığını soruyor. Kakanın beslenmeyle bir alakası var ki soruyor bence.... Benim ikinci bebeğim, sormak istediğiniz birşey olursa cevaplamaya çalışırım....Bizimde tek sıkıntımız uyku. Akşam 11 de bir uyanıyor, sabah oğlumu okula gönderesiye kadar uyanık arada 5-10 dakikalık uykular yapıyor. Gündüzde tosur tosur uyuyor.:)

Aynen ben de çok üzüldüm el kadar bebek narko felan alcak ama napalım Allah beterinden korusun buna şükür valla bizimki 15 gün kuvozde kaldı o arada öyle bebekler varki yaşam mücadelesi veren sonra dedim en beteri bu olsun ne yapalım.
ben de göztepe medicalpark'ta yapmayı dğşündüm orda bir prof var bahçeşehir üniv. aynı zamanda ve adam bu konuda hani ünlü biriymiş.Bize 9-18 ay arasında yapalım dedi çok da uzatmayın arayı erkenden yapmak en iyisi biz de 9 -10 aylıkken yapacağız inşallah..

Canim daha belli degil henuz belli degil
2 ayda bir kontrole gidiyoz idrar yollarina
Bakiyo iste tıkaniklik varmi diye sukur yok
Olsa kisa sure icinde ameliyat olmasi lazim
Bakalim gittigi yere kadar henuz ameliyat icin
Zaman solemedi acibadem bakirkoyde
Olcak kismetse off:KK43:su ameliyati dusundukce
Cok uzuluyorum el kadar cocuk ameliyathane
Ve sonrasi...bunada sukur

X