2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
kızlar bebişlerinizin uyku düzeni oturdumu acaba? biz hala çok düzensizi e bide ablamız okuldan gelince uyku muyku kalmıyo gecede sabaha kadar gaz çıkarıyo sabah 5 gibi kakasını yapıyo biraz mutlu oluyo ne bilim daha oturtamadık...

kızlar bebişlerinizin uyku düzeni oturdumu acaba? biz hala çok düzensizi e bide ablamız okuldan gelince uyku muyku kalmıyo gecede sabaha kadar gaz çıkarıyo sabah 5 gibi kakasını yapıyo biraz mutlu oluyo ne bilim daha oturtamadık...

Bizim de duzenli sayilmaz gazdan dolayi ve bebegim sesten cok etkileniyo en ufak tikirtiya uyaniyo gun boyu hamakta sallayarak uyuyo aksam 4 ten sonra 9 a kadar da uyumuyo gece de 1 bucuk saatte bir uyaniyo gazi olmazsa

Bizim de duzenli sayilmaz gazdan dolayi ve bebegim sesten cok etkileniyo en ufak tikirtiya uyaniyo gun boyu hamakta sallayarak uyuyo aksam 4 ten sonra 9 a kadar da uyumuyo gece de 1 bucuk saatte bir uyaniyo gazi olmazsa

Benimki de sesten cok etkileniyodu. Sese alissin diye gunduzleri yataginda yatirmiyorum. Oturma odasinda yatiriyorum tv acik oluyo. Mutfakta anakucaginda yanimda duruyo isimi yapiyorum. Uyanmiyo artik alisti. O mutfakta uyuyo ben bulasik makinesini bosaltiyorum. İyiyiz masallah ama gunduz uykulari cok kisa. Gece uyusunda diyorum gunduzler geciyo bi sekilde. Uykusunun duzene girmesi icin daha cok erken zaten. Zamanla olur insallaj

sanırım bende öyle yapacam :KK17: bazen de tutsam da yarım gün mama yarım gün süt mü versem diye düşünüyorum ama şu anda sadece anne sütü veriyorum bebeğime haksızlık mı yaparım diye de düşünüyorum sütüm varken mama vererek :KK17:

yok canım alından ölçüyorum tabanca gibi olanlardan

Cnm markası ne ateş ölçerim ve ne kadara almıştın memnunun degil mi.?

Slm kızlar
bebislerimiz başını tutmaya başladı mı?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Cnm markası ne ateş ölçerim ve ne kadara almıştın memnunun degil mi.?

Ates olcer sormussunuz ben de o tabanca gibi olanlardan kullaniyorum alindan temassiz diye satiliyo 59 tlye internetten aldim doktorum tavsiye etti mesitas markasi yikarken suyun sicakligini da olcebiliyorum baya kullanisli

Slm kızlar
bebislerimiz başını tutmaya başladı mı?

Bizimki yavas yavas tutuyo sanki ama hala arada gidiveriyo kafa :))

Aynen ya yüzüstü yatarken ördek gibi kafayi dikiyor elde ayakta tam tutamiyor

Bizim oturdu sukur besliyorum yarim saat
Oynuyorum onunla uykusu gelince
Elektrik besige koyiyorum kut diye uyuyor
Gecede kesintisiz artik ama ben sunu
Kesfettim sessizlikte uyutursan tik sesine
Uyaniyor ama sesli ortamda uyutursan gelen
Hersesi duymuyor yatiriyom tvden
Radyo aciyom uyuyo dugun salonunda
Uyuyoya cocuklar ordan aklima geldi:KK37:

Aranizda spiral taktiran var mi nasiloluyo uyusturuluyo mu cok aciyo mu ben korkuyorum da taktirmaya :KK43:

Aranizda spiral taktiran var mi nasiloluyo uyusturuluyo mu cok aciyo mu ben korkuyorum da taktirmaya :KK43:

Ben ilk dogumumdan sonra cok arastirmistum spirali. Dogumdan sonraki 40. Gnde takiyoruz eger kirkiniz gectiyse adet olmanizi bekliycez dediler. Sonra biraz daha arastirdim. Dollenen embriyoyu atiyomus disari spiral.yani dollenmeyi engellemiyo. Bu sebepten taktirmadim. Hem dinimizce de uygun degil diye de duydum yine ayni sebepten

Benim bebegimde gunduz guzel.uyursa gece de guzel uyuyo ama gunduz uyumazsa gece 4 e kadar bekliyoruz sizdede bope opan varmi

Ben ilk dogumumdan sonra cok arastirmistum spirali. Dogumdan sonraki 40. Gnde takiyoruz eger kirkiniz gectiyse adet olmanizi bekliycez dediler. Sonra biraz daha arastirdim. Dollenen embriyoyu atiyomus disari spiral.yani dollenmeyi engellemiyo. Bu sebepten taktirmadim. Hem dinimizce de uygun degil diye de duydum yine ayni sebepten

Anladim bn de pek sicak bakmiyorum ama baska care de bulamiyorum emziriyorum cunku

Ne guzel işte canim rahatlamissindir. Olmamak daha kotu. Hem stres oluyo insan adet olmayinca hemde karninim sisligi gecmiyo. Ben ilk cocugumda 6.ay adet oldum.ondn sonra gobegim kuculmeye basladi.keske olsam bende

Aynen ole canim rahatliyosun sislim gidiyor
Ben 2.ciye adet oldum dun ilki lohusaligimin
38.gununde oldu fena calisiyor aman dikkat:18:

Walla bnce en guzeli erkeklerin korunmasi.bunu da onlar yapsin bi zahmet. Hem en temizi en rahati oyle aslinda
Ayy agzina saglik anasini satim
Dogur yedir icir temizle evin butun isi sende
Valla oturana kadar saat 11 oluyor
Bide onu dusunemicem ki zaten esim
Benden daha cok korkuyor 2. Cocugun
Hemen olma fikrinden ohhh o dusunsun
Korunmayida:KK37:

Bugun bebegimin 2. Ay asisini yaptirmistik 2 saat once atesi yukseldi calpol verdik ustunu soyduk suyla vucudunu sildik daha simdi dustu atesi ne zormus yaaa:KK43:

X