2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
Oglusum uzattigim biseyi dun ilk defa tuttu onun gelisimini izlemek cok eglencelii :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Son düzenleme:
Kizlar selam
Nasil zor durumdayim anlatamam :KK43:
Yedigim yagli yemekten sonra mideme giren nefesimi kesen asiri bi kramp agrisindan sonra acillik olunca ertesi gun gastroenterolojiye gittim Safra kesemde milimetrik taslar olusmus yagli yemek yumurta ve az pismis etten sonra safra daha cok yoruluyormus safrada tas olmadi da bu kramplarin sebebiymis :KK43: hamilelikten sonra ortaya cikti doktor da soyledi gebelikte olusur bunlar diye ben ameliyat oneriyorum dedi ki zaten arastirmalarima gore ondan baska da care yokmus :KK43:(( saracoglunun falan bitkisel biseyleri var ama ne kadar ise yarar bilmiyorum bebegim daha 2 aylik yeni sezeryan oldum sayilir daha onun agrilari tam gecmeden bi de bu ay allahim :KK43:(( ama bi yandan da dogru duzgun yemek yiyemiyorum ameliyat olursam narkoz falan bebegimi emziremicem psikolojik olarak hassas bi bunyem var bunlari dusunmekten gunde 2-3 saat zor uyuyorum tansiyon falan dustu hep

Uzun yazdim Basinizi agrittim kusura bakmayin basina gelen veya tavsiyesi olan varsa paylasirsa sevinirim :KK43:

Kizlar selam
Yedigim yagli yemekten sonra mideme giren nefesimi kesen asiri bi kramp agrisindan sonra acillik olunca ertesi gun gastroenterolojiye gittim Safra kesemde milimetrik taslar olusmus yagli yemek yumurta ve az pismis etten sonra safra daha cok yoruluyormus safrada tas olmadi da bu kramplarin sebebiymis :KK43: hamilelikten sonra ortaya cikti doktor da soyledi gebelikte olusur bunlar diye ben ameliyat oneriyorum dedi ki zaten arastirmalarima gore ondan baska da care yokmus :KK43:(( saracoglunun falan bitkisel biseyleri var ama ne kadar ise yarar bilmiyorum bebegim daha 2 aylik yeni sezeryan oldum sayilir daha onun agrilari tam gecmeden bi de bu ay allahim :KK43:(( ama bi yandan da dogru duzgun yemek yiyemiyorum ameliyat olursam narkoz falan bebegimi emziremicem psikolojik olarak hassas bi bunyem var bunlari dusunmekten gunde 2-3 saat zor uyuyorum tansiyon falan dustu hep

Uzun yazdim Basinizi agrittim kusura bakmayin basina gelen veya tavsiyesi olan varsa paylasirsa sevinirim :KK43:

Gecmis olsunn umarim kisa surede atlatirsin insanin basina ne gelecegi hic belli olmuyo uyku duzenine falan dikkat et de iyice kotulesmesin durumun

Kizlar selam

Cok gecmis olsun canim. Bukadar uzulursen sutun kesilir Allah korusun. Zor bi durum Allah yardimcin olsun.
Safra kesesinde kapali olcaktir ameliyatin heralde.sezeryan kadar agrili bir ameliyat degil.iyilesme sureci de daha kolay olur tabii ama yine de su an zor bi durum.bebislerimizi yarim saatligine bile birakamiyoz simdi.yani ben oyleyim en azindan.ben senin yerinde olsam cok acil degilse katlanabileceksem agrilara kizimin 6 aylik filan olmasini beklerdim oyle ameliyat olurdum. Hem ek gidalara gecmis olcak emmeden daha uzun durabilir.arada da mama verilir bikac gun. Rabbim dermansiz dertler vermesin.sıkıntisiz atlatirsiniz bu donemi insallah

Kizlar selam

Gecmis olsun canim bebek varken insan
Kendi basina bisey gelcek diye cok korkuyor
Benimde tosun oglumu kaldirmaktan bilegimde
Siddetli bir agri basladi umarim basimiza bi is
Acmaz..bu arada tasin oldugu yer cok ciddi saglik
Sorunu yapmiyosa yediklerine dikkat ederek en azibdan
6.aya kadar sabret ek gidaya gecmis olursunuz
Ameliyatida karindan 3 delik delerek yapiyorlar
Annem oldu kisa zaman once rahat gecirdi sonrasini

Oglusum uzattigim biseyi dun ilk defa tuttu onun gelisimini izlemek cok eglencelii :)

oyy maşallah kuzucuğaa :nazar: senin bebiş kaç günlük oldu canım? benimki 84 günlük oldu ama uzanmak şurda dursun eline verdiğimi bile tutamıyor. gerçi ben eldivenlerini 75. gün çıkarmıştım çok pişmanım :KK5:

Kizlar selam

Cnm geçmiş olsun, bende aynı durumdayım. Süt yasın diye bulgur tüketiyorum ama oda safra için iyi deģil. Bende 6. Ayı bekleyecem . Sıkma canini. Bol bol su ić dere otu ye incir ye.

oyy maşallah kuzucuğaa :nazar: senin bebiş kaç günlük oldu canım? benimki 84 günlük oldu ama uzanmak şurda dursun eline verdiğimi bile tutamıyor. gerçi ben eldivenlerini 75. gün çıkarmıştım çok pişmanım :KK5:

Benimki de 81 gunluk ama 40inda hemen cikarmstm eldiveni seninki de alisir yavas yavas insallah

Canim benim niye uzuyon kendini
Hergecen gun yeni yeni hareketleri cikiyor
Bebislerimizin cikarmakta gecikmistin
Ama bol bol ilgilen surekli elini tut zaten kavricaktir
Elini ben bu arada oyun halisi sip.ettim
Ilgisini cekicek bir suru oyuncak var uzanmayida
Ogrenicek su aralar yuzumu yaklastiriyorum
Ellerini yuzume koyuyorum bana dokunuyor
Diye cok mutlu oluyor sende yap bunlari
Mert bebekte cok mutlu olucakk cokk optum minisi

Slm kizlar nasil keyifler bebislerle benim bebeğim dewamli elini agzini goturuo sapur supur sesler falan o kadar istahli goturuoki sanki elininyiyecek nasil onlicem bunu yaaa butun bebeklerde oluo mu yoksa bu bemim.kizima.has bisi mi

Sevgili annişler Babalar günü yaklaşıyor eşime özel bir şeyler yapmak istiyorum küçük bir yerde yaşadığım için netten sipariş vereceğim eşime ilk kez süpriz yapacağım farklı fikirlere ihtiyacım var:KK24::KK24:

Slm kizlar nasil keyifler bebislerle benim bebeğim dewamli elini agzini goturuo sapur supur sesler falan o kadar istahli goturuoki sanki elininyiyecek nasil onlicem bunu yaaa butun bebeklerde oluo mu yoksa bu bemim.kizima.has bisi mi

Benimki de ayni :KK43: surekli kavga ediyoruz ben cekiyorum o tkrar goturuyo. Dis cikarcak desem cok erkn ac desem emdikten sonra da agzinda hep. Bu da bi donem heralde gelip gecicek ellerini kesfediyomus bu sekilde

Sevgili annişler Babalar günü yaklaşıyor eşime özel bir şeyler yapmak istiyorum küçük bir yerde yaşadığım için netten sipariş vereceğim eşime ilk kez süpriz yapacağım farklı fikirlere ihtiyacım var:KK24::KK24:

Varsa farkli fikri olan bn de duymam isterim:) . Esime anneler gununden dolayi kizginim ama yine de yapmak istiyorum biseyler

Varsa farkli fikri olan bn de duymam isterim:) . Esime anneler gununden dolayi kizginim ama yine de yapmak istiyorum biseyler

Bu sene benim esim de ne anneler guninde ne de evlilik yildonumumuzdw hediye almadi da kutlamadi da,sirf onu utandirmak icin alcam ben de bisiler babalar gununde

Bu sene benim esim de ne anneler guninde ne de evlilik yildonumumuzdw hediye almadi da kutlamadi da,sirf onu utandirmak icin alcam ben de bisiler babalar gununde

Dogum gununde balonlarla evi susledim surpriz yaptim ogrebsin diyorum ama yok bizimki hala aynii insan utanir salaklik bn de gerci hala biseyler yapmaya ugrasiyorum anneler gunu ilkti yani onu bari dusunsun ben mi diycem yap diye

Allahim sen koru deprem cok siddetliydi
Ve uzun surdu oglumu nasil kucakladim
Bilmiyorumm istanbulda bole hissettiysek
Gokceadayi bilmiyorum artik
Offf hersey allahtan nasipte ne varsa o ama
Su depremden cok korkuyorum helede artik
Oglum varken iyice panik oluyorumm

Allahim sen koru deprem cok siddetliydi
Ve uzun surdu oglumu nasil kucakladim
Bilmiyorumm istanbulda bole hissettiysek
Gokceadayi bilmiyorum artik
Offf hersey allahtan nasipte ne varsa o ama
Su depremden cok korkuyorum helede artik
Oglum varken iyice panik oluyorumm

Allah beterinden saklasin hersey Allahtan ama cok korkuyorum depremden bide baya siddetli olmus

Ates olcer sormussunuz ben de o tabanca gibi olanlardan kullaniyorum alindan temassiz diye satiliyo 59 tlye internetten aldim doktorum tavsiye etti mesitas markasi yikarken suyun sicakligini da olcebiliyorum baya kullanisli

Bende ondan aldım cnm sagol yıkarken kaç derecede yıkıyorsun

Dogum gununde balonlarla evi susledim surpriz yaptim ogrebsin diyorum ama yok bizimki hala aynii insan utanir salaklik bn de gerci hala biseyler yapmaya ugrasiyorum anneler gunu ilkti yani onu bari dusunsun ben mi diycem yap diye

Kızlar aynı dertten ben de muzdaribim benim ki de ilk evlilik yol dönümümüz olmasına rağmen bir dal Gül bile almadı daha ben kutlamasam kendinin kutlayacağı yoktu:KK43:( anneler günü de aynı keza:KK43:( çok ilgisiz yaaa

X