2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
satın benle aynı gibi benim de 11 haziran 19.07 tarihinde gördük keseyi vajinal usg ile bir sonraki randevum 1 ağustosta inşallah karından kalp atışı duyabiliriz .bu hafta sen de gidebilirsin bence

evet bende ağustosun başı gibi tekrar gitmeyi planlıyorum...inşallah sorunsuz bir şekilde alırız bebişlerimizin kalp atışını...

burda bir kaç arkadaşta var doktorlları kokulu değilse bir şey olmaz demişler,rengi sarımı beyazmı,hamileyken gelir genelde akıntı derler,bende hiç olmadı şimdiye kadar ilk gebeliğimde de yoktu.korkma sende telaşa gerek yok normal bunlar

canımm cok tesekkur ederımm valla ıcımı rahatlattınn... ben bı kımyasal ge3belık gecırdım sımdı ıse keseyı gorduk cok sukur ama ınsan korkuyo tedırgın oluoo.. sen le aramızda 2 gun var:) sen kalp atışlarını duydunmu?

anladım...ilk hamileliğimde ciddi stres yaşadım..yok kese görundu bebek yok,yok bebek göründü kalbi atmıyor..5 günde bır çağırıyordu doktor...9. haftada kürtaj için gün verdi....ama kürtaj olmadım...2 hafta daha evde bekledim..sonra bır daha gittim ve bebeğim şu an 4.5 yaşında...aynı strese girmek istemeyiyorum..o nedenle ağustosun başında gideyim diyorum

ozaman sen garantiye al 6 ağustos gibi git canım,Allah bağışlasın çocuğunuda ,ne doktorlar var ya iyiki beklemişssin ozaman ,bende ilk gebeliğimde çok stresliydim 7. yılda hamile kaldım ondan önce düşük yapmıştır bir kere ,o yüzden ha düştü düşecek kalbi nasıl çalışıyormu durdumu 39 hafta nasıl geçti bana sor ilk dört ay bel ve bacak ağrısı çektim .çok şükür bunda şimdilik iyi gibi bir tek midem bulanıyor aşırı derecede bazen ,bunada razıyım tabi ilk hamileliği düşününce ,Allah hakkımızda hayırlısını nasip etsin sağlıkla alalım inşallah bebeklerimizi kucaklarımıza

merhaba kızlar
dün 16.günümdü kan verdim b-hcg sonucu 852 çıktı buna göre 4-5 haftalık bebek görünüyor ama ben evleneli daha 1 ay olmadı ve evlendiğim hafta adettim zaten sizce ikiz olabilirmi?yoksa normal mi?neden yüksek çıkıyor? tecrübesizim bi fikir verin kızlar

16 gün geçmişse eğer değer düşük bile bence, çünkü ben 2 gün geçtikten sonra gittim değerim 1650 ydi, ve tek bebek, regl gününden itibaren saydıkları için fazla gibi çıkıyor, döllenme gününü bilemeidkleri için reglden itibaren sayılıyor.

kızlarr nolur yardım edın benım beyaz bır akıntım oluyor agrım vs yok ama gunde 3 4 kere camasır degıstırıyorum:KK43: yanlıs bı durum yok dur ınsallah sızlerde bole olan varmıı??? 6+3 um ben nolur yardım edın kafayı yıcemmm...

bende de zaman zaman beyaz akıntı oluyor, normaldir bence panik yapma, doktor kontrolünde yine de danışırsın. ben de çok çamaşır değiştirmek zorunda kalıyorum

canımm cok tesekkur ederımm valla ıcımı rahatlattınn... ben bı kımyasal ge3belık gecırdım sımdı ıse keseyı gorduk cok sukur ama ınsan korkuyo tedırgın oluoo.. sen le aramızda 2 gun var:) sen kalp atışlarını duydunmu?

yok daha haftaya 29 temmuzda inşallah gidecez,geçen pazarteside keseyi gördük.benim 3 gebelik bu ilki düşüktü normal korkuların bende yaşadım 2.hamileliğide şimdi bile yaşıyorum aman bişi olmasın diye ,aslında hepimiz bu yüzden bu topikteyiz ,aynı heyacan ve korkuları yaşıyoruz .

kızlar az önce dr.dan geldim.bebişi bağırsaklardan dolayı göremedik :KK50: ..idrar torbası da boş olunca.... 3 tüp kan verip geldim ben de :KK42:

ozaman sen garantiye al 6 ağustos gibi git canım,Allah bağışlasın çocuğunuda ,ne doktorlar var ya iyiki beklemişssin ozaman ,bende ilk gebeliğimde çok stresliydim 7. yılda hamile kaldım ondan önce düşük yapmıştır bir kere ,o yüzden ha düştü düşecek kalbi nasıl çalışıyormu durdumu 39 hafta nasıl geçti bana sor ilk dört ay bel ve bacak ağrısı çektim .çok şükür bunda şimdilik iyi gibi bir tek midem bulanıyor aşırı derecede bazen ,bunada razıyım tabi ilk hamileliği düşününce ,Allah hakkımızda hayırlısını nasip etsin sağlıkla alalım inşallah bebeklerimizi kucaklarımıza

amin..inşallah....yaşadığımız herşey etkiliyor içimizdeki gül damlasını...o yüzden stres yok panik yok....strese sokan doktor yok :)
hayy isminin sahibi Allahımız...onlara da can üfler inşallah..kalp atışlarını çabucak duyalım...sağlıkla sıhhatle kucaklarımıza alalım....

16 gün geçmişse eğer değer düşük bile bence, çünkü ben 2 gün geçtikten sonra gittim değerim 1650 ydi, ve tek bebek, regl gününden itibaren saydıkları için fazla gibi çıkıyor, döllenme gününü bilemeidkleri için reglden itibaren sayılıyor.

bende de zaman zaman beyaz akıntı oluyor, normaldir bence panik yapma, doktor kontrolünde yine de danışırsın. ben de çok çamaşır değiştirmek zorunda kalıyorum

cok tesekkurler kızlar yaa gercekten rahatlattınız...

yok daha haftaya 29 temmuzda inşallah gidecez,geçen pazarteside keseyi gördük.benim 3 gebelik bu ilki düşüktü normal korkuların bende yaşadım 2.hamileliğide şimdi bile yaşıyorum aman bişi olmasın diye ,aslında hepimiz bu yüzden bu topikteyiz ,aynı heyacan ve korkuları yaşıyoruz .

aynen ole ıstersen 10 gebelık olsun yıne bu heyecan bebegımıze bısı olmasın dıye tedırgınlıgımız olur. bende 30unda gıtcem ınsallah duyarım... allahım tammaını erdırsın hepımızın kucagımıza almayı nasıp etsın... cok degısık ı duydu senın ılk bebegın ne kadarlıkkken dustu...

aynı ağrı bugün bende de oldu.hatta 1 kaç saat önce.kıvrandım resmen.ben de bugün ilk defa arkadaşlarımla buluşmaya çıktım.saatlerce oturduk tabi.eve geldikten sonra oldu ağrı.seninle doğum tarihleri de aynı.biz niye böyle olduk acep???:KK53::KK53::KK53:

herkes normal olduğunu söylüyor...doktora gitmek istemiyorum...kanama falan olmadığı sürece risk taşımadığını ümidediyorum..bebişler kendilerine yer yapmaya çalıştıkları için oluyordur muhtemel...

kızlar bişey soracağımm benim haftasonu iki gündür göbeğim sanki büyüdü feci halde yani bakınca ve dar giyersem kesin hamile olduğum belli oluyor...ama daha çok erken değilmi nette araştırdım birisi folik asitte yeni başlayınca o biraz gaz ve şişkinlik yapıyo demiş ... annemlerde telaşlandılar acaba dış gebelikmi , kan gebeliğimi diye merak ettiler kafama takıldı bilgisi olan varmı .....:18::18: inşallah kötü bişey değildir diyorum ben sadece kan tathlili yaptırmıştım geçen hafta bu cumada ultrasona gitcez kese için bakalım...

benim de göbeğim kocaman, bazen midemle birleşiyor, eşim bile yuhh sanki 5 aylık gibisin diyor, ama inan hepsi gaz:KK17::KK17: sabaha dümdüz oluyor, akşama doğru şişiyor, bir de bağırsak hareketleri yavaşladığı için şişkinlik oluşuyor

selamlar arkadaşlar
geçen hafta halsizlikten izin alıp evde oturmuştum ve gayet iyiydim
dün iftara dışarı çıktık biraz koşuşturduk ve kahverengi lekelenmem oldu
birde geceleri tuhaf bir sancım oluyor kasıklarımda sanki idrar yollarımı üşütmüşümde sancı yapıyor
normalde çarşamba gidecektim ama leke korkuttu yarıın gideceğim doktora hepinizin duasını bekliyorum arkadaşlar ne olur duşa edin bebeğim sağlıkla büyüsün doğsun

Allah Allahh çok geçmiş olsun, inşallah önemli bir şey yoktur

kızlar bişey soracağımm benim haftasonu iki gündür göbeğim sanki büyüdü feci halde yani bakınca ve dar giyersem kesin hamile olduğum belli oluyor...ama daha çok erken değilmi nette araştırdım birisi folik asitte yeni başlayınca o biraz gaz ve şişkinlik yapıyo demiş ... annemlerde telaşlandılar acaba dış gebelikmi , kan gebeliğimi diye merak ettiler kafama takıldı bilgisi olan varmı .....:18::18: inşallah kötü bişey değildir diyorum ben sadece kan tathlili yaptırmıştım geçen hafta bu cumada ultrasona gitcez kese için bakalım...

canım senle aynı durumdayız benim de büyüdü baya folik asit kullanıyorum ve gazdan olabilr diye düşünüyorum.bugün gittim kese için ama bağırsaklardan görünmüyor dedi dr.yani göremedim ama yazdıklarını okuyunca tırstım ben de ..çünkü hiçbir ağrı sancım yok benim

Gunaydin kizlar.bugun ve bundan sonraki gunler buyuk gunler benim icin.hamileliklerimde gorulen yuksek tansiyonun sebebinin arastrlmasi icin birtakim testler yaptrmam gerekiyodu fakat hep ertelemistim.ve hamile kaldim.testlerimi yaptirmadan korkuyorum cunku 4 ay once bi kaybimda var bu yuzden.simdi hamile de olsam bitakim testler yapilabiliyormus.onlarla ugrasicaz.bide cekilmesi gereken bir disim vardi.onuda umursamamistim.umursamaz annenin aceleci bebegi saglikla gelir insallah:)))

bana hep karından bakıldı duyuldu, ama herkesin döllenme günü farklı bilemiyorum o yüzden.

alıntıyı yapamadım biraz önce bi arkadaş yamıştı 5+3de duydum die onumerakettm sen ne kadarlıkken karından duydun cnm 30 temmuzda randevum var bnmde pıt pıtlar için :)

LISTE ICIN OZEL MSJ ATINIZ..

Anne adayımız:KK49:YaşKaçıncı bebişŞehirSon Adet Tarihi:21:BDT:emir_bebek:Cinsiyetimiz:KK69:
zuzuu30İkinciankara21 mayıs25 subat
amargi36İlkİstanbul24 mayıs1 mart
aybuke0729İkinciAntalya25 mayıs1 mart
çağlardamla27İlkKocaeli24 mayıs1 mart
eliflider23İlkAmasya24 mayıs1 mart
pixieess29İlkK.Maraş22 mayıs1 mart
astar30İkinciDiyarbakır26 mayıs2 mart
cicada0627İlkAnkara26 mayıs2 mart
turuncutosbaa28İlkİstanbul26 mayıs2 mart
pumkin432127İlkİstanbul26 mayıs2 mart
esmerguzel26İlkİstanbul26 mayıs2 mart
joker23İlkİstanbul27 mayıs3 mart
hsst27İlkkonya27 mayıs3 mart
boreas34İlk27 mayıs3 mart
ipekipekipek29İlkİstanbul27 mayıs3 mart
butt28İlkİstanbul26 mayıs3 mart
eftandise28İkinciİstanbul27 mayıs3 mart
ebrk26İlkDiyarbakır27 mayıs4 mart
tombiş1135İlk28 mayıs4 mart
izmirlim8825İlkİzmir27 mayıs4 mart
amazon8329İlkİstanbul29 mayıs5 mart
chabliss29İlkİzmir29 mayıs5 mart
rodimood21İlkİstanbul29 mayıs5 mart
melojj24İkinciİstanbul30 mayıs6 mart
similla28İlkİzmir30 mayıs6 mart
ece5728ikinci[Br][/B]31 mayıs7 mart
emrahinaski8 mart
yazsaati28İkinciİstanbul2 haziran9 mart
slyv198726ilkkirikkale30 mayis9 mart
bahar8527ilkbalıkesir1 haziran9 mart
birhaziran31ilkankara1 haziran9 mart
ameliee28ilkistanbul10 mart
findikabugu27ilk[kocaeli4 haziran12 mart
lonelinessikincikırklarerli8 haziran15 mart
cerensesil29ikinciankara8 haziran16 mart
cankokum30ilkadana9 haziran16 mart
bianka28ikinciistanbul9 haziran16 mart
handan0624ilk9 haziran17 mart
yxliz36ilkistanbul10 haziran18 mart
zuzumanji34ilkizmir10 haziran18 mart
eyitalenu32ilkankara12 haziran19 mart
cezmut33ikinciizmir2 haziran21 mart
sekercm28ilkistanbul15 haziran23 mart
yliss27ikincieskisehir15haziran23 mart

[/tr]

[/tr]
[/tr]

[/tr]

[/tr]

[/tr]
[td] zehrayade [/td]
[td] 36 [/td]
[td] ikinci [/td]
[td] osmaniye [/td]
[td] 4 haziran [/td]
[td] 12 mart [/td]
[td][/td]
[/tr]
[/tr]
[td] mormenekse242011 [/td]
[td] 26 [/td]
[td] ilk [/td]
[td] ankara [/td]
[td] 8 haziran [/td]
[td] 15 mart [/td]
[td][/td]
[/tr]

[/tr]

[/tr]

[/tr]

özel mesaj atamıyorum beni de ekle il bayburt 26 yaşındayım ilk bebeğimiz son adet tarihim 13 haziran tahmini doğum 20 mart olacak

kızlar gecen hafta süren mide bulantılarım haftasonu itibari ile geçmişti ancak bu sabah tekrar başladı , varsa off poff diyorum , yoksa acaba kötü bir şey mi oldu diyorum ...
sanırım iyice psikopat oldum :21::21:
sizde de var mı bunlar , bu tedirginlikler korkular sanırım normal ,,, kötü birşey olacak diye korkuyorum.cumartesi de doktor randevumuz var ,,, hemen bitse bu hafta :nazar::nazar:

aynen ole ıstersen 10 gebelık olsun yıne bu heyecan bebegımıze bısı olmasın dıye tedırgınlıgımız olur. bende 30unda gıtcem ınsallah duyarım... allahım tammaını erdırsın hepımızın kucagımıza almayı nasıp etsın... cok degısık ı duydu senın ılk bebegın ne kadarlıkkken dustu...

Canim adet tarihime gore 1.5 aylik falan düştü ama oandaki degerde 4 haftalık kimyasal gebelikti sanirim gostermedi kendini

canım senle aynı durumdayız benim de büyüdü baya folik asit kullanıyorum ve gazdan olabilr diye düşünüyorum.bugün gittim kese için ama bağırsaklardan görünmüyor dedi dr.yani göremedim ama yazdıklarını okuyunca tırstım ben de ..çünkü hiçbir ağrı sancım yok benim

canım korkma şimdi kurum doktorumun yanından geliyorum ve öle herkesin lafına bakma dedi dış gebeliğin nasıl olduğunu biliyorlarmıymış dedi.. dr umuz benimde hamileliklerimde karbonhitrattan çok şiş olurdum ilk 3 ay diyor 2 aylık hamile iken 5-6 aylık hamile gibi duruyordum diyor herkes bana sen emin misin daha fazla olmasın hamileliğin diyordu dedi.4 aydan itibaren herşey normale dönermiş göbeğin fıs diye küçülecek bak gör diyor..

rahat ol dedi olur olmadık şeylere kulak asma keyfini çıkar çok güzel duygular dedi...:KK49: ayhh şuan böleyim ve mutluyum anlayacağın sende rahat ol canım

X