2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463

ben de adana balcalıda yaptırdım
dr kim benim dr cüneyt bey

ayyy çok saolun tesekkur ederım rahatlattınız benı

kızlar keseye göre diyorsanız rahimdeki duruş şeklini ,az önce oğlumdaki ultrason görüntülerine baktım şimdi kağıdı bana doğru bakarken oğlum sağda görnüyor ama ben doğuma kadar oğlumu solumda hissettim.hatta sol tarafıma hiç yatamadım solda olduğu için.şimdikinde de solda görünüyor kese bebeği daha görmedik 29 na inşallah ,ve sol kasığım ağrıyor genelde

kızlar ne çok aspirin kullanan var aramızda. bende de kan pıhtılaşması var ben de coarspin 100 ve clexan 0.4 kullanıyorum. Rabbim korusun bebişlerimizi

ben de adana balcalıda yaptırdım
dr kim benim dr cüneyt bey
bayan doktordu adını tam hatırlamıyorum yabancı soyismi vardı sanki,bir akrabam orda doktor o ayarladı ben sadece gidip tahlilleri verdim canım.cüneyt beyi bilirim ama onun öğrencisi var özcan doğanay osmanyede benim doktorumdu .cüneyt beye kızkardeşim giderdi genelde gebeliklerinde hep eşi kireçlenirdi

kızlar ne çok aspirin kullanan var aramızda. bende de kan pıhtılaşması var ben de coarspin 100 ve clexan 0.4 kullanıyorum. Rabbim korusun bebişlerimizi

evet ne kadar çok ,isimleri aklımda tutamıyorum ama bir hayli varız sanırım ,aspirini ben unuttum yeni doktoruma söylemeyi şimdilik içmiyorum ,sadece celaxcane 0.4 iğne oluyorum.karnım eskidende vurduğumdanmı nedir iğne girerken sert geliyor çok canımı yakıyor .bacağa vuryorum genelde .kolumdan hiç denemedim çok acıtıyor diyorlar

merhaba kızlar bende umarım herkes saglıcakla bebegını kucagına alır... ben 2011 hazıran annesıydım 2 yasında bır kızım var daha dusunmuyorduk ama kısmettt... bugın bızde keseyı gorduk ama bnm psıkolojım cok kotu durumda ısteyıp ısttememekte okadar kararsızımkı allah affetsın bugunlerde ama.....

Ne kadar guzel işte bozma moralini cocuk bakmak cok zor bennde 2010 haziran annesyim oglum var cok yaramaz inat bunaltiyor ben dusunmuyordum pek supriz oldu bu gebelik ne kadar cok istedigimi kendimi kandirdigimi anladim tekrar hamile kalinca .

Ne kadar guzel işte bozma moralini cocuk bakmak cok zor bennde 2010 haziran annesyim oglum var cok yaramaz inat bunaltiyor ben dusunmuyordum pek supriz oldu bu gebelik ne kadar cok istedigimi kendimi kandirdigimi anladim tekrar hamile kalinca .

zehracım hamılelıgın hayırlı olsun...benımkıde daha 2 yasında okadar bana muhtackı...

topikte kan pıhtılaşması olan baya arkadaş var galiba bende onlardan biriyim...
clexane 0,4 ve coraspin 100 mg kullanıyorum...
inş hayırlısıyla alırız bebişlerimizi kucağımıza

canım ben göbekten çok rahat yapıyorum...
genellikle herkes göbekten daha rahat yaptığını söyler ama sende farklı oluyor demekki...
canım bide koldan ve bacaktan çok ağrıdığını söylüyorlar...
ben hiç denemedim göbekten bi sıkıntım olmadığı için hep ordan yapıyorum...
senin bacaktan acımıyor mu ??

evet ya malesef herkeste var bu hastalık çok yaygın artık. ben bir kere göbekten yaptım çok acıdı. hep bacaktan yapıyorum iğneyi. acımıyor ama morarıyor bazen
canım hiç öyle düşünme bak ben 2.5 yıllık evliyim 2 defa düşük yaptım ve zor hamile kaldım. çevremde çocuk sahibi olmayı isteyen o kadar çok kişi varki. bebek olması da tam anlamıyla bir mucize. rabbim mucizelerimizi bizlere bağışlasın.
BendW de var,clexane,folbiol ve corasprinkullaniyorum.
yakında alt topic oluşturacaz burdan galiba. mart pıhtılıları diye

Bacak hic acimiyor canim.ilk hamileligimde 6 ay göbek ten yaptim acimazdi .sonra bacaga gectim.gobegimde catlagim cok var acaba onlar sert bir tabakami olusturdu diyorum ama agrisada mecbur 6 ay göbekten yapacam .bacaklar 9 .ay bitimine kadar mosmor oluyor .amelyathaneye girdigimde narkozcu ilk onu sordu ignemi kullaniyorsun diye morluklari gorunce

zehracım hamılelıgın hayırlı olsun...benımkıde daha 2 yasında okadar bana muhtackı...

Canim 3 te 5 te olsa sana hep muhtac olacak.eminol pisman olmassin kizkardesim arka arakaya 3 dogim yapti birer yas var aralarinda hep.hepsiberaber buyudu ve kimseye iihtiyaç duymadan oyun oynuyorlar kendi aralarinda .ogluma bakinca ben kendimi hep suclu hissettim keske hemen yapsaymisim diye .gun gectikce vazgeciyordum ikinciden .bazen .iyikide kazara kalmisim diyorum yoksa ben daha cok beklerdim.

ultrason kağıdına göre sağda görünüp senin solda hissetmen normal, çünkü bebğin durduğu yer ile ultrason kağıdı ters çıkıyor zaten, ultrason kağıdını düz şekilde karnına koyduğunda bebeğinin solda olduğunu ıspatlamış oluyorsun, benimse tam tersi, ben sağda hissediyorum, ama bebek solda görünüyor :111:

işte bn sağ tarafımda sürekli pıt pıt atma hissediyorum, solumda bir boşluk var sanki ama sağımda hafif bir ağırlık hissediyorum, batmalar kasılmalar da hep sağda oluyor, ultrason kağıdına göreyse bebk solda, bir tuhaflık var işin içinde, perşembe günü doktora gideceğim bir soracağım, çok merak ettim.

ben de ılkını 14. haftada kaybettım ama gelişmesi çok normaldı hatta biraz da ılerdeydı enfeksıon kapmısım ondan dustu ama dr test falan etmedı oyle yazdı korkuyorum buna da birşey olaak dıye

aa baya büyükmüş başın sağolsun mu diyeyim geçmiş olsun mu bilemedim:26: doktor öylesine mi yazdı ki gerçekten enfeksiyonun var mıydı? bende koyu sarı akıntı geliyor sende de geliyor muydu? perşembe günü doktora gittiğimde bir idrar tahlili de isteyeceğim içim rahat etsin

saol canım ALLAH kımseye yasatmasın ole bişiyi akıntım yoktu ama çok sık ıdrara cıkıodum ve yanma oluodu dr ya sordum normal dedı akıntın kötü kokuosa enfeksıondur dedı tahlıl falan ıstemedı pis şey bıdde profesordu ama kesesı erıdı suyu geldı mutlaka ıste drlar anca bı kaç tane dusuk yapınca bıseylerı arastırmaya başlıolar hormon tahlıllerı yaptır tiroıtlerı tansıyonunu sekerını kanına bak alırlarken nasıl akıo yavas mı hızlı akıo ona göre dra soyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…