2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
merhaba arkadaşlar..hepinize iyi günler diliyorum herkesin bebeği hayırlı olsun ve sağ salim hepimize kucağımıza almayı nasip etsin....bende 8+0 oldum çok şükür son gittiğim kontrolde doktor bana aspirin verdi 100 lük günde bir tane iç dedi ben böyle birşey hiç duymamıştım araştırdım artık doktorlar rutin aspirin veriyormuş gebelikte içmedim ama korkuyorum bu konuda bilgisi olan lütfen beni aydınlatabilirmi (( çok takıyorum kafama....cevaplarınızı bekliyorum

benim de her gün ara ara bulantım ve baş dönmem var kahvaltıyı zor yapıyorum yumurta ve sütten tiksindim zorla içiyorum onun yerine krep yaptım iyi oldu sannırım sütü ara öğün olarak içicem ilgilenmem gereken bir oğlum var maşallah hareketli durmuyor yerine eşim allahtna yardım ediyor yoksam çook zor olurdu bu saatler bulantı saatleri sanki benim halsizim uyumak uzamnak istiyorum bir tarftan temizlik yapmam lazım kalkıp oğlumu beslemem lazım evin düzenini devam ettirmek lazım işte çok şükür yine de 3 ayın sonunda daha rahatlarız inşallah o günleri görürürz
her gün dua ediyorum sağlıkla alayım diye kucağıma alayım diye
aranızda iğne kullanan var mı hamilelikte ben kullanıorum
progestan aspirin folbiol alıyorum sizler ne alıyorsunuz

dr gerekli gördüyse kullan kanın sulanmasına yardımcıdır bebeğe kanın daha rahat gitmesi için vermiştir

ben kullanıyorum ben de pıhtılaşma var aspirin ve iğne kullanıyorum mesela

merhaba arkadaşım hatta yol arkadaşım :) senin yazını okuyunca kendimi gördüm aynen bende öyle pimpirikliyim sana okuduğum birşeyi anlatmak istiyorum hamileliğin 7 veya 8 haftası bebeğin beslenmesi yumurtalıktan plasentaya geçiyormuş ve bu da bazı bayanlarda kanamaya veya lekelenmeye sebep oluyormuş ve buna devir teslim lekesi diye yazmış korkmayın gayet normal buda diye eklemişler umarım seni rahatlatmaya faydası olur bende bazen öyle çaresiz oluyorum ki korkuyorum hep dua ediyorum inş allahım bebeklerimizi korusunnn

dr gerekli gördüyse kullan kanın sulanmasına yardımcıdır bebeğe kanın daha rahat gitmesi için vermiştir

ben kullanıyorum ben de pıhtılaşma var aspirin ve iğne kullanıyorum mesela

hayırlı olsun bebeğin :) allahım sağ salim kucağına almayı nasip etsin bende pıhtılaşma sorunu yok öyle folik asitle birlikte yazdı o yüzden çok tedirginim bir kızım var onda böyle bişey kullanmadım ne dersin ? o kadar ihtiyacım varki desteğe...bu arada aynı bulantılar bendede var sarımsak ve soğanı hayatımdan çıkarttım bu aralar yumurta veya kızarmış şeylere tahammilim yok aynen senin gibi temizlik yapmam lazım kızım var ilgilenmem lazım inşallah geçer bu günler

amin cümlemizie kucağımıza almak nasip etsin
kullanmakta zarar yok mesela parmağını kestiğinde kanın hemen durur mu mesela ben de hemen durur o yüzden kullanamam gerek

bu arada tickerini nasıl yaptın aşağıdaki bilgileri nasıl ekledin

bulantı zor olsa gerek allah yardımcınız olsun
ben kızımdada bundada yasamadım aslında kılo vermek ıcın ıstıyordum ama hala kılo almadıgım ıcın bu ıstegımden vazgectım
ıstahım yerınde ama enejım pek yok orucunda etkısıyle

oruç mu tutuyorsun tutuyorsan yanlış yapıyorsun bence tabi sen bilirsin de bebeğe besin gitmeli su gitmeli dr bana sakın tutma dedi sonra kaza tutarsın dedi

teşekkür ederim loveli içim rahatladı çok şükür..kullanacağım inşallah tickeri şöyle yaptım Baby Gaga bu adrese girdim muhtemel doğum tarihini yazdım get my ticker tıkladım sonra açılan sayfada click here to get my ticker ı tıkladım çıkan üç tane linkin en alttakinin şu kısmını kopyaladım eşittirden sonra htpp diye başlayan yerden son olarak .png yi aldım profilde cetvel yazan yere kopyaladım...umarım faydalı olmuştur )

herkese hayırlı hafta sonları,
kızlar bende sivilce değilde isilik çıktı alnımı kapladı, hamilelikten olabilir mi acaba bu da?
Aynisi bendede var minik minik cok sinir bi görüntü:26:

Bizede dinletmedi haftaya geldiğinde kesinlesir dedi doktor canım
Sürekli farkli doktora gidiyorum artik icime sinen bi tane bulsam iyi olacak

oruç mu tutuyorsun tutuyorsan yanlış yapıyorsun bence tabi sen bilirsin de bebeğe besin gitmeli su gitmeli dr bana sakın tutma dedi sonra kaza tutarsın dedi

benım dr umda zararının olduguna daır bı arastırma yok ben tutmayın dıyorum gunler uzun oldugu ıcın ama tutuyorlar gebelerım dedı
bende rahatsız olmuyorum dedım oyuzden tutuyorum dedım
bebek ıcın degıl benım ıcın ıstersen bı tut bı tutma dedı
bebek suan herhalukarda bızden beslenıyor
bırsey yıyıp ıcemeyen anne adayları var onların cocukları beslenmıyormu?
bısı olmaz allahın ıznıyle
oruc olmasamda ıcecegım kadar ve yıyecegım kadar yıyorum sadece ara ogunu yok

arkadaşlar mrb.ben yeni bişey duydum sizde duydunuz mu acaba.kalp atışlarını duymaya gittiğinizde eğer kalp atışları hızlı hızlı gümbür gümbür atıyorsa kız diyorlar ama daha sakin yavaş atıyorsa erkek diyorlar sizde nasıldı.duydum böyle bişeyi garip dedim.ben daha duymadım inş.8.haftamda duyacağız.bugün 6 haftalığız Allahım inş herşey yolundadır.Rabbim bebeklerimiz korusun inş.sağlıklı bi şekilde kucağımıza allalım..

ben daha once tam tersını duymustum canım :) acaba hangısı dogru

ben daha once tam tersını duymustum canım :) acaba hangısı dogru

galiba benim dediğim çünkü kız kardeşimde hamile 4 aylık ona sordum nasıl atıyordu diye valla felaket peş peşe hızlı hızlı atıyordu dedi ve ona kız dediler.görümcemde erkek çocuk doğurdu o söyledi bana.benimkisi çok sakin ve az gibiydi dedi.3 erkek evladı var hepsindede aynısı olmuş bilmiyorum artık ne kadar doğrudur...

Canim bende 150lik aspirin kullaniyrm.aspirinin sebebi kani sulandirarak bebege kan akisinin daha fazla saglanmasi ve bebegin daha iyi beslenmesi icin verilir.boyle bi sorunun var mi bilmiurm.ama bende bebege giden damarlarda direnc cikiyo.bebek haftasindan hep geride oldugu icin boyle bisey verildi zarari yok yani

dakıkada kac attıgını bılmıyorum ama kızımda bıldıgın atıyordu bu ıse az ve aralıklı atıyordu senın dedıgıne gore erkek mı bakalım ne cıkacak?
cınsıyetler bellı oldugunda yazısalım

valla yazışalım bakalım ne olacak kalp atışlarını duyanlar nasıldı az az aralıklı mı yoksa hızlı hızlı mı...8.haftam gelsin bende yazacağım çok heycanlıyım inş herşey yolundadır..

tabiii doğrusunu sen bilirisn canım allahın iziniyle olmaz tabiiiiii
umarım kırmamışımdır seni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…