2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463

öncelikleee tümm güzel anne adaylarına günaydınnn cnm benm doktorum kasık agrıların olucak normal korkma dedi ama gene de doktoruna bir sor derim.su baya az içiyormussun biraz daha kendini zorlarsan iyi olur su hamilelikte çok öenmli.inş sorunsuz saglıklı bir şekilde hepimizde atlatırız şu dönemleri insan gerçekten de çok korkuo küçücük bi deişiklikte neyim var bir şey olur mu diye endişeleniyoruz.:26:

Merhaba kizlar son 2 gundur bazi olaylar beni cok üzdü.
Bebege olumsuz etkisi olur mu???

bu zamanlarda moralimizi mümkün oldugunca yüksek tutmamız gerekiyor ama malesef hayat buna pek izin vermiyor cnm Allahın izniyle inş minnik kuzucuk etkilenmemiştir.elimizden geldiğince takmamaya çalışalım kuzucuklarımıza hissettirmeyelim

canım çok üzüldüm geçmiş olsun rabbim kızına uzun sağlıklı hayırlı ömür versin inş tez zamanda ikinciyide versin

hepinize cok tesekkurler iyi dilekleriniz icin..görelim mewlam neyler, neylerse guzel eyler..O boyle istediyse wardir bir hayir..ii bakin yawruslara:)) sewgiler...

zuzu çok geçmiş olsun. kısmet böylemiş, iyi haberlerini bekliyoruzz birkaç ay sonra

Kızım da bulanmayan midem bu sefer bulanıyor. İştahım az, şirkette kimseye çaktırmayacağım diye ne yapacağımı şaşırdım. İşim de yoğun bu aralar. Yeni girdim sayılır bu işe acaba hamileyim diye işten çıkartabilirler mi? Yazık nasılsa çocuğu var küçük herhlade ikinciyi hemen yapmaz diye düşündüler Çalışan anne adayları işe ne zaman söylemek mantıklı? Kalp atışlarından sonra söylesem mi acaba?

bende ozel okul ogretmenıyım caım bellı olana kadar soylemıcem ıdareye bıde bayanlardan duyuran olmazsa
ama ben 40ım cıckınca tekrar devam edecegım yanı benı anca 50 gun ıdare edecekler son zamana kadar kalacagım ınsallah okulda.
ısten ayrılacaksan sımdıden soyle bırını bulsunlar devam edeceksen bısı soyleme bosver

kızlar gözünüzü seviyim anlayan varsa yardımcı olsun
uterus retrovert konumda olup normal boyuttadır.intrauterin ortalama çapı 6 mm (< 5 hafta ile uyumlu)GS ve kese içinde yolk-sak izlenmiş olup bu aşamada fetal pol veya kardiak aktivite net izlenmedi. myometrium homojen ekodadır. her iki over normaldir.

anlayan açıklamasısını yazarsa sevinirim

Selam arkadaşlar;
dün yolculuk vs giremedim nete maaşallah baya yazışmışsınız hepsini okuyamadım inşallah hayırlı şeyler yazılmıştır. ben normalde çarşamba günü doktora gidecektim ama dayanamadım dün gittim. doktor çok erken dedi 6+4 teyim kalp atışlarını duyduk çok şükür. Öyle değişik bir duygu ki anlatamam bundan önceki gebeliğim boş gebelikti kalp atışı diye gittim hiçbirşey duyulmamıştı. dünde yine aynı korkuyla gittim ama çok şükür pıt pıt kalp sesini duydum bebeğimi göremedim ama çok küçükmüş yavrum benim. dayanamadım ağlamaya başladım doktor kızdı hareket edersen duyamam diye uzun süre kendime gelemedim. Rabbim dileyen herkese hayırlısıyla bu duyguyu yaşatsın. ancak aklıma takılan birşey var bebeğin bu kadar küçük olması normal mi kızlar? doktora sormak aklıma gelmemiş hiç.
Birde sizden ricam bu yazıyı okuyunca maaşallah der misiniz nazar değmesinden korkuyorum

canım herseyın normal oldugunun tıpçası için rahat olsun
kesenın ıcınde yolk gorunmus kesen 6mm boyundaymıs haftasıyla uyumluymus rahmının konumunu ve boyutunun normal oldugunu yazmıs
bebısın kakp atısı net ızlenememıs bıdahakıne ınsallh

sanırım gebeliğin erken zamanlarındasın bebek görünmemiş ama bebeğin varlığını kanıtlayan yolk sac görünmüş 2hafta sonra gitsen sanırım bebişini görebilirsin ben bu şekilde anladım daha 5 haftadan küçük olduğunu belirtiyor

canım çok teşekkürederim.inşallah duyarız birdahaki sefere 10 gün sonra tekrar gel dedi

çook teşekkürederim.şükürler olsun rabbim hepimizn bebeğini sağsalim kucağımıza almayı nasip etsin inşallah.sata göre 6 hafta olması lazım benim ama geç döllenme muhtemelen.inşallah bir sorun çıkmaz 10 gün sonra tekrar gidicem.bir düşüğüm var aynı sonuçlanmasından okadar çok korkuyorum ki her an diken üstündeyim

Bende dayanamadim bugün gittim doktora. 6+5 sanarken daha 6+1 Misiz gec yumurtlamadan dolayi.
a hersey yolunda..
Kalp atisi var ama duyamadik.daha yeni baslamis
Haftaya tekrar gidicem insallah...
Daha Sekilsiz dedi yavruma doktor

herkese hayırlı hafta sonları,
kızlar bende sivilce değilde isilik çıktı alnımı kapladı, hamilelikten olabilir mi acaba bu da?

Bende dayanamadim bugün gittim doktora. 6+5 sanarken daha 6+1 Misiz gec yumurtlamadan dolayi.
a hersey yolunda..
Kalp atisi var ama duyamadik.daha yeni baslamis
Haftaya tekrar gidicem insallah...
Daha Sekilsiz dedi yavruma doktor

canım bende dun gıttım benımde 6-1 ultrason kagıdında
gec dollenme degıl boyutu okadar gosterıyor bence
kızımdada 6-6 da gıtmıstım 6-2 gosterıyordu yanı buda 4 gun kucuktu.
bız kalp atısını duyduk ama banada duzensız geldı dr bısı demedı ama kızımdakı gıbı gumbur gumbur duyamadım cok uzaktan gelıyordu

Gunaydin bayanlar tum gece wc yollarindaydim moralim acayip bozuk anormal hicbisi yapmadigim halde pirinc tanesi buyuklugunde akintiyla karisik leke gordum surekli kndimi inceledigim icin uykulu uykulu gordum inanamadim once sonra aglaya aglaya annemi esimi falan uyandirdim resmen sabaha kadar bekledik 3 umuz devaminda birsey olmayinca sabaha karsi uykuya dalmisim zaten pimpirikliydim bugun elim yuregimde gezerim artik ((

korkma bukadar canım normalde bı ılac kullanmıyorsan progestan falan dr una bı gıt ama hıc sanmıyorum kotu bırsey olugunu
adet donemının oldugu zamanlardaysan lur boyle seyler
kendını fazla dınleme ınceleme rahat olmaya calıs
senın yapabılecegın bırsey yok o kendı kendıne buyuyor zaten

uzun araştırmalar sonucu lierac almıştım ilk hamileliğimde ama çok ihmal ettim 7.ayda sürmeye başlamak zaten hataydı hemen başlayacağım bunda
5+5 teyiz. Pitpitlari dinlemeye nezaman gitmeliyim sizce?
6+6da duydum karından

Allah razı olsun bende okadar korktumki mol gebelik mi ikizmi derken çok şükür son adeti hatırlamıyorum muhtemelen bebeğim haftama göre büyükmüş doktor geç gitmişsin dedi ve bebek tek dedi:)

Cok tesekkurler canim benim anormal bisi yok gibi oyuzden hemen doktora gidip ilaca sarilmayayim diyorum folik asiti bile zor iciyorum bakalim hayirlisi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…