2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
nefre ediyorum vınn dan, sözleşmemiz biter bitmez iptal ettireceğiz, hiç memnun değiliz, kota kendiliğinden bitiveriyor ve çok çabuk doluyor, çok sinir oluyoruz:KK19::KK19:[/QUOTE]

ya bızde cekmedıgı ıcın sevmıyoruz :)
zaten ben telden gırıyordum teldekı bıttı bunu doldurduk kullanmıyorduk aylardır valla buraya gırcem dıye gayet memnunum vından

kızımın odasını genişletiyoruz, evde bir haftadır işçiler gelip gidiyor:KK37: evde şimdi yine işçi var, ben yatak odasındayım, kızım kapat kapıyı abiler görmesin beni dedim, kızımın cevabı müthişti:

-anne sana aşık mı olurlar :KK60: :KK60: :KK60:

tabi biz söyledik şimdi hergün arıyorlar bebiş nasıl diye:KK9::KK9: telefonum kapalı olursa hemen panik yapıyorlar bişey oldu bunlara diye:KK53: uzaktada olsalar memnunum naz yapmaktan,

benim canım mumbar dolması istedi yaaaaaa:KK53: yuhhh,var mı böyle bir istek :KK60: :KK60: :KK60:

o nasıl bı dolma oyle kız?
valla esım gıttı et aldı tavada yapcaz ızgara olmasada :))
salı gunude esımın akrabalarına mangal yapcaz ıftarda ordada yerım ınsallah :))ayy ne pıs bogazım sımdıdedn salıyı dusunuyorum
onu bırak bayramda orduya gıdecegız esım yolda mıhlama yerız kahvaltıda dedı sımdıden hayallerımı susluyor mıhlama :))

ben de "folidoce" kullanıyorum içimi kolay, hem de günde birkaç öğün ilaç içmeyi sevmeyenler ve unutanlar için (ben mesela) ideal, sabah kalkınca içiyorum, tamammm:)))

günaydın annişler...
benim memişlerim kocaman oldu, her an kalkışa hazır füze gibiler... bir de benlerim büyümeye başladı gibi hissediyorum, sizde var mı böle bişeyyy???

kızlar doktora sordugumda paraben ve alkol içermeyen kozmetik ve kişisel bakım ürünleri kullanabilirsin dedi. ben çoğunda var diye biliyorum...sizin bildiğiniz var mı böyle markalar?

Canim benimde memeler sis ve yuzumde sivilceler cikti.ilac iyi oldu evet hepsi bir arada ama ter kokusu yapiyor Sanki dun icmedim unuttum kokmadi sanki bugun yine koktum gibi :)))
Kozmetige grlince amway in tum ürünleri bitkisel tavsiye ederim ben kullanıyorum

Son düzenleme:
kızımın odasını genişletiyoruz, evde bir haftadır işçiler gelip gidiyor:KK37: evde şimdi yine işçi var, ben yatak odasındayım, kızım kapat kapıyı abiler görmesin beni dedim, kızımın cevabı müthişti:

supermıs :))) heh ver sımdı cavap!!

benım kızın odasının genısletılcek bı yanı yok alttan cekmelı ıkıncı yatak cıkıyor ıkıncı buyuyunce oda yatar ama bebısken bı mınık bambu gıbı sepetlerden benım odama almak ıstıyorum bıde ıkeada olan kıbar bebek yataklarından kızımın odasına alacagım sanırım
ama kararsızısızm kızım cok huysuzdu sallanmadan uyumadı acaba bu sefer sallanan bıseymı alsam??

hepinize cok tesekkurler iyi dilekleriniz icin..görelim mewlam neyler, neylerse guzel eyler..O boyle istediyse wardir bir hayir..ii bakin yawruslara:)) sewgiler...

Zuzuu cok gecmis olsun. Hakkimizda herseyin hayirlisi olsun.
Allah gonlune gore versin.
Herkese saglikli evlatlar nasip eylesin.
Bikac ay sonra guzel haberlerini bizimle paylas lutfen.

Yerim ya sirine ne fenalar

salı gunude esımın akrabalarına mangal yapcaz ıftarda ordada yerım ınsallah :))ayy ne pıs bogazım sımdıdedn salıyı dusunuyorum
onu bırak bayramda orduya gıdecegız esım yolda mıhlama yerız kahvaltıda dedı sımdıden hayallerımı susluyor mıhlama :))

bağırsak dolması:KK33::KK33:ayy nasıl canım çekti yumuşak yumuşak:KK53:

supermıs :))) heh ver sımdı cavap!!

benım kızın odasının genısletılcek bı yanı yok alttan cekmelı ıkıncı yatak cıkıyor ıkıncı buyuyunce oda yatar ama bebısken bı mınık bambu gıbı sepetlerden benım odama almak ıstıyorum bıde ıkeada olan kıbar bebek yataklarından kızımın odasına alacagım sanırım
ama kararsızısızm kızım cok huysuzdu sallanmadan uyumadı acaba bu sefer sallanan bıseymı alsam??

babası vercek ona cevabı:KK53:

benimki hiç sallanmadan uyuordu, çok rahattım bakalım bu nasıl olcak, ben kızıma oda yapmamıştım sırf bu genişletme nedeni ile, çok şükür yıllar sonra hedefimize ulaştık, şimdi kardeşi ile birlikte kullanacaklar, 2 yatak alacağım, kızımın beşiğini de kullanır bbeiş, rengi pembe ama erkek olursa da napalım idare etsin:KK53:

hımmm valla dolmasını bılmıyorum ama ıkı hafta once sureklı ekemek arasını yedım ben ay adını unuttum :))

kokoreç:KK53::KK53: ben normalde hiç yemem annem yapmadığı sürece asla dışardan yemem ama bu hormonlar var ya alt üst etti beni

3 gun botunca cevre evlerde mangal yaptilar nasil guzel koktu burnuma hemen yaylaya gidip anneme yaptirttim Allahim etin tadi bu kadar guzel gelmemişti daha once ,gozu donuyor insanin ya ne degisik oluyoruz :)

ohh masallah sana... sen daha net duyarsin pit pit lari :)
benim daha yeni doktor belki duyariz demisti sansliydim yani..

bnde oyleydim sabahtan... korku endise heyecan hersey vardi. ilk kesenin icinde bebisi gorunce biraz rahatladim sonra pitpitlari duyunca iyice rahatladim :KK70:
sana saatler zor gecer artik... :)

Evet ya zaman gecmiyor. Hayirlisi

3 gun botunca cevre evlerde mangal yaptilar nasil guzel koktu burnuma hemen yaylaya gidip anneme yaptirttim Allahim etin tadi bu kadar guzel gelmemişti daha once ,gozu donuyor insanin ya ne degisik oluyoruz :)

aynen oyle :KK56:

allahtan oruc tuttugumdan kılo almıyorum bu surecte
sahurda anca kahvaltı yapabılıyorum aksamda ne yaparsak gun ıcınde her aklıma geldıgınde yesem heralde duba olurdum sımdıden

kızımda bukadarken 3 kılo almıstım bıle :KK43:(
gercı suan yıne o kıloya denk gelıyorum pek bısı degısmemıs oluyor.

Kizlaarrr adanaya buyrun misafirim olun.. sizi mumbar sirdan ve kokerece bogayim :)
Burda her köşe başı kebapci ve sirdanci var :KK66:)))

Kizlaarrr adanaya buyrun misafirim olun.. sizi mumbar sirdan ve kokerece bogayim :)
Burda her köşe başı kebapci ve sirdanci var :KK66:)))

ayy benı boyle lezzetlı seylere bogacak bırıne ıhtıyacım var grcekten :)
ıstahım kadar tembellıgımde ustumde cunku :)))))))

herkese merhabalar
bende elhamdülillah mart annesi olacağım inşallah
7. haftanın içindeyim rabbim herkese kolay hamilelik ve kolay doğum nasip etsin inşallah
benim sadece aşırı halsizliğim var
öyle iştahım falan hiç açık değil
yemek konusunda oldukça mızmızım yani
daha bebeğimizin kalp atışlarını duymadık çarşamba randevumuz var orada duyarız inşallah
yaz saati benimde bazen karnımda ağrı oluyor korkma bence üşütüyoruz gaz sıkışması sancı yapıyor

X