2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

sonunda bende kargomu yolladım
Ama sevgili kurbanımdan özür diliyorum,çünkü dünde özel koli gelmemişti bugün sıradan bir kutuya koydular hediyelerimi
Yine açtılar birdeeee

kızlar çok yoğun bi gün geçiriyorum hiç uğrayamadım
hediyelerim geldiiiiiii şu işlerimi halledeyim evime gideyim kocamı doyurayım eklicem hediyelerimi
hepsine bayıldım ötesi nasıl da ince düşünüp hep beğendiğim şeylerden almaya çalışmış canım katilim
veee benim katilim Eclipse arkadaşımız idi çoks evdim onu arkadaşlığımız daimi olucak inşallah
kesesine bereket yüreğine sağlık

güle güle kullan canıımm..mutlu olmana coook sevindim..ah bide karşılaştıgım aksilikler olmasaydııı daha da mutlu olcaktım yaa neyse.

çok sevdimm kurbanımı beeenn.

ayrııca katilimide cok seviyorum bu çekiliş beni mutmuslu yaptı

böylesine benim katilimmm.

aldım hediyelerimii yüklicem resimlerinii birazdan..

coook coook teeşekkür ederim böylesine

Arkidişlerrr kurbanım aradı nihayet eline ulaşmış hediyeler akşama yükler belki de fotoları bekleyin anacımm

sonunda bende kargomu yolladım
Ama sevgili kurbanımdan özür diliyorum,çünkü dünde özel koli gelmemişti bugün sıradan bir kutuya koydular hediyelerimi
Yine açtılar birdeeee

e ama kuzum yaa zaten açmışlardı hangi kargo bu allahaşkına sinir ettiler beni

Sevgili evhamlının aldıgı hediyelerimi topiğe ekledim :) Çokk güzeller çok teşekkürler evhamlı

canım hepsini begenmene inan cok ama coook fazla mutlu oldum hedıye paketlerını kat kat yaptm sana zorluk olmus severek almıstm hepsını gule gule kullan canım benııım ama saate cok uzuldum beeeen en cok ona bayılarak almıstım evıne cok yakıscagını dusunmustum yapılmıcak kadar kotu mu olmus ??? ah su kargocular yaaa dovecem onlarıııııııııııı

sevgili kurbanım tüm eksiklerimiz tamamlandı birtek paketlenip kargoya verilecek ama şuan kayınvalidemlerde olduğum için kısmetse pazar akşamı paketleyip pzt günü kargonu gönderiyorum

Niye kimsecikler yok kııııız hediyesine kavuşanlar gelmez oldu gözlerim yollarda kaldı

Son düzenleme:
kıızzlarrr kafam kazan gibiii

sınav var yaa napcaksamm :26::26:

hediyelerimi yükledim bu aradaaa

ben de hediyelerimi ekledim kiiii
çoraplarımı giydim, rujumu sürdüm, çikolata ve şeker anında mideye indi yüzük hemen takıldıııı
eşim çamaşırı da denesek mi dedi
nayynnnn yılbaşındaa dedim

ayy yeni hediyeler yüklenmiş çok cici çok güzelleeer güle güle kullanın arkadaşlar
demek hafta sonu AOF sınavı var kızların çoğu ders çalışıyordur o zaman şimdi Allah zihin açıklığı versin arkadaşlarım

Sınava gircek arkadaşlara başarılar dilerim şekerler :) benimde sinirim tepemde

teşekkr ederim canıımm.. pek sıkıntılıyım bi geçseysi şu iki günnn

Sağolsun burdan bi arkadaş beni sinir ettin tanımdan etmeden yargıladı çok üzüldüm ya

Allahım yarabbim ya sizinde siniriniz haa... Niye her yazılanı üstüne alınıyorsunki yarası olan gocunur bence...Herkesin kişisel sayfası istediğini yazar üstüne alınan alınır kimse ne yazdığıma karışamaz sinir olanada ben karışamam...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…