2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

Sevgili evhamlının aldıgı hediyelerimi topiğe ekledim :) Çokk güzeller çok teşekkürler evhamlı :KK54:

Çok şükür iyiyiz tatlım. Bu akşam kan tahlil sonucumuzu alacağız. Uyku düzenimiz de bi cins, sorma... :KK52: Annen sana hamileyken mi uyumamış? Yani kız çocukta? :KK52:

ben 5 kg doğmuşum:KK53: o yüzden annem sadece doğarken zor doğdun çıkmadın bi türlü diyor:KK1::KK1: uyku konusundada hiç öyle uyumazmış hep ev işi yaparmış:KK1:

ben 5 kg doğmuşum:KK53: o yüzden annem sadece doğarken zor doğdun çıkmadın bi türlü diyor:KK1::KK1: uyku konusundada hiç öyle uyumazmış hep ev işi yaparmış:KK1:

Maaşallah..Bizim küçük yeğen 4,250 gram doğmuştu ablam sezaryenle doğum yaptığından ben baktım 15 gün,hiç zorlanmadım:KK53:Ne giydirmekte ne kucaklamakta maaşallah 2-3 aylık gibiydi:KK53:

Alalım sana bir kart:KK34:
Peki, 8 Mart çekilişinde bana çıkarsan sözüm olsun sana Pro kart alıyorum:KK14:
Aha da buraya yazıyorum:KK1:

:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:evet evettt inş sana çıkarım ozaman:KK52::KK52::KK52::KK52:
:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:önceden kazen soru soruyordu kart dağıtıyordu:KK31:şimdi yapmıyor artık yaaa:KK17::KK17:

Son düzenleme:
:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:evet evettt inş sana çıkarım ozaman:KK52::KK52::KK52::KK52:
:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:önceden kazen soru soruyordu kart dağıtıyordu:31şimdi yapmıyor artık yaaa:KK17::KK17:

Hala alabiliyorsunuz diye biliyorum ben ama..
Neyse sözüm söz, Kadınlar Günü çekilişinde katilin ben olursam kartını hazır bil:KK9:

Hala alabiliyorsunuz diye biliyorum ben ama..
Neyse sözüm söz, Kadınlar Günü çekilişinde katilin ben olursam kartını hazır bil:KK9:

hala alabiliriyoruz derken oluyormu hala yarışmalar ben görmüyorum hiç:KK53:kaçırıyorum demekki:KK4::KK4:

aslında şuan için normal istiyorum ama 5 kilo doğcak olsa sezeryan neden olmasınki:KK76::KK76:
Canım, normal olursa zor olur 5 kilo bebeği doğurmak ondan dedim, hayırlısı diye dua et.
hala alabiliriyoruz derken oluyormu hala yarışmalar ben görmüyorum hiç:KK53:kaçırıyorum demekki:KK4::KK4:

Yarışmaları falan bilmiyorum canım ya, almak istersen diye yazdım hani, herkes alabiliyor diye.Ben taa ilk çıktığı zaman almıştım aslında net te hatırlamıyorum o zaman moderatördüm burda Kazen hediye göndermiş te olabilir..Sanki tüm moderatörlere göndermişti:44:

Kargom gelmiş:KK76::KK76::KK76::KK76:
İnşaallah 17:00'den sonra ellerimde olacak:KK47:
Heyecan bastı:18:
Hemen girip yorum yazamayabilirim resim falan da ekleyemeyebilirim misafirliğe gideceğiz bugün ama gece Allah izin verirse elektrikler gitmezse başka kötü bir durum olmazsa paylaşacağım resimleri ve sevincimi:KK52:

X