2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

Ne yalan söyleyeyim bende çok ısındım sana:) Taaa ilk çıktığında facebooktan buldum seni ablacığım diye atlayacaktım yani o derece
Keşke bugün ulaşsa kargo haftasonu da girdi bekle Allah bekle. Afiyet olsun, oğluşunu öp benim için

Canım ya Tamam öperim geç gelsin ya hiç mühim değil Ptt kargo değil mi?

Arkadaşımın eşi Gölpazarı'nda ama vermezler diyor eşim.Ben de 13:30 da falan o ilçeyi aramayı düşünüyorum, bakalım bugün ulaştıramazlarsa arkadaşım orda verir misiniz diye soracağım..Bir umut2 gündür yatıyor orda kuzu kuzu kargocuğum

Oyy kıyamam :) Geç gelsin de sağlam gelsin kırılacak şeyler de vardı içinde:26:

Oyy kıyamam :) Geç gelsin de sağlam gelsin kırılacak şeyler de vardı içinde:26:

Kırılmaz inşaallah ya.Ya var ya bir buralar böyle ha.Ben burdan yolladım İzmir'e Pazartesi gönderdim Çarşamba yerine ulaşmıştı.Üstelik hep takip ettim sabahın 6 sında akşamın 9 unda sevk halindeydi.Hayırlısıyla bir tayinimiz çıksaydı Eskişehir'e ya.Bıktım buranın mahrumiyetinden..

Son düzenleme:

Bende anlamadım ki. Sordum hatta ne zaman ulaşır diye adrese baktı 2 3 gün dedi. Cumaya kadar kesin gider dimi dedim evet evet dedi. Ee cuma oldu?

İnşallah sağ salim ulaşsın da canım sinir oldum yani. 3 sene önce taa Muş ilçeye kargo göndermiştim askeriyeye 3 gün içinde iletildi. Bende diyorum ki Muş neree Bilecik neree kesin iletilir :/

Kuzum Ptt'yi aradım, görüştüm bugün gelecekmiş İnşaallah yaniBurdaki Ptt de tek memur var ve 14:30 a kadar yok dağıtımda yazıyor sonrasında da bulmak biraz zor

Kuzum Ptt'yi aradım, görüştüm bugün gelecekmiş İnşaallah yaniBurdaki Ptt de tek memur var ve 14:30 a kadar yok dağıtımda yazıyor sonrasında da bulmak biraz zor

Hadi inşallah canım ya :) kargo takip açılmıyo bende 1 saattir bakamıyorum durumuna. Bende bi yerden kargo bekliyorum ona göre dışarı çıkıcam uygulama açılmıyo kaldım evde :/

Hadi inşallah canım ya :) kargo takip açılmıyo bende 1 saattir bakamıyorum durumuna. Bende bi yerden kargo bekliyorum ona göre dışarı çıkıcam uygulama açılmıyo kaldım evde :/

Bende de açılmıyorDaral geldi gideyim balkona bir hava alayım bir de çayımı alayım da geleyim hööfff..

yaprakmııııtamda bugün yaprak sarmayı düşünüyordum bende ama vazgectımmmrüyanda hayırlara cıksın canımda dilruba kimkiibelkide benim katilim o

Ah yavrular alışmışız biz para kazanmaya erkek eline bakmamaya böle güzel ama insan artık dinlenmek istiyor bana bir pazar yetmiyor kesinlikle..
canım bende çalışıyordum işten çıkınca evde oturmak kadar berbat bişey yok benceçalışmak kadar güzel birşey yok tamam yoruluyorsun evet kendi paranı kazanıyorsun.kendi ayaklarının üzerinde duruyorsun.şu bebek aşkı işlemeseydi kanıma bende hala çalışıyor olurdumilk haftalar çok güzel oluyor ama sonrasında çok çok sıkıcı vahim bi durum

erkeklerin hepsi aynı işteodun gelmişler odun gidecekler ama eşim ben çalışırken bana yardım ederdi çünkü ben çok ağır şartlarda çalışıyordumgünde 12 saat sabah 10 akşam 10 sabah 9 evden cıkıs akşam 11 eve geliş ve o saatte anca yarının yemeğini yap yemek ye bılaşık yıka yatağa girama yinede çalışmak en güzeli kardeşim kim nederse desin

yaprakmııııtamda bugün yaprak sarmayı düşünüyordum bende ama vazgectımmmrüyanda hayırlara cıksın canımda dilruba kimkiibelkide benim katilim o
Bilmem:26: Hadi senin katilin olsun bu esrarlı Dilruba..Sahi nerden de esti geldi rüyama girdi bu Dilruba?
ama ama ama yaaaa ((( yetişemiyom okumaya bi durun azcık, işim gücüm var benim

Ben burda olduğum zaman çok yazıyorum hep o yüzden sayfa doluyo benim yazılarla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…