2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

Allahım yarabbim ya sizinde siniriniz haa... Niye her yazılanı üstüne alınıyorsunki yarası olan gocunur bence...Herkesin kişisel sayfası istediğini yazar üstüne alınan alınır kimse ne yazdığıma karışamaz sinir olanada ben karışamam...

Seninle tartışmak isteseydim faceden devam ederdim..! Benimle muhatap olmazsan sevinirim canım senin gibi birine sarf edecek lafım yok çünkü.

Bilmeyen arkadaşlar kısaca olay şu bu şahıs benim facede arkadaşlarımdada ekli ben uzun süredir sayfamda profilinde yemek paylaşanlara sinir oluyorum yazıcam zaman bulamadım bu akşam aklıma geldi dedimki sayfasında yemek paylaşanlara sinir oluyorum bu görgüsüzlüktür dedim arkadaşta bugün yemek yapmış paylaşmış görmedim bile onu hemen sataşmaya başladı vayy efendim o görgüsüz değilmiş arkadaş ben bunu yargılamadımki o seni bağlar sayfamda ne yazıp yazmayacağımda seni bağlamaz rahatsız olan arkadaşlıktan siler çokta tınn yani...

Arkadaş bildik seni facedeki arkadaşlık isteğini kabul ettim ama yanılmıştım ben resmi paylaşıyorum sen 10 dk sonra durum paylaşıyorsun kim olsa öle anlar ayrıca ben yemek yapmasını bilmiyordum evlenince öğrendim açıklamadada artık kendimi aştım gibi şeyler yazdım yani niyet ne yediğini göstermek değil..! Neyse buradaki kızların böle saçma şey için sayfayı işgal etmeye gerek yok

Bilmeyen arkadaşlar kısaca olay şu bu şahıs benim facede arkadaşlarımdada ekli ben uzun süredir sayfamda profilinde yemek paylaşanlara sinir oluyorum yazıcam zaman bulamadım bu akşam aklıma geldi dedimki sayfasında yemek paylaşanlara sinir oluyorum bu görgüsüzlüktür dedim arkadaşta bugün yemek yapmış paylaşmış görmedim bile onu hemen sataşmaya başladı vayy efendim o görgüsüz değilmiş arkadaş ben bunu yargılamadımki o seni bağlar sayfamda ne yazıp yazmayacağımda seni bağlamaz rahatsız olan arkadaşlıktan siler çokta tınn yani...

Sende seviyesiz.!

ayy bende sabah erken kalkcam snıavım varr.hc bsy de bılmıyorum yarınkı neesede obur gunkı sınavın kıtaplarına bakamadım bıle.acaba nasıl gecıcemmm :/
kıızzlarrr kafam kazan gibiii

sınav var yaa napcaksamm :26::26:

hediyelerimi yükledim bu aradaaa :KK12:

Niye kimsecikler yok kııııız hediyesine kavuşanlar gelmez oldu gözlerim yollarda kaldı :KK6:

Hülya kavuştu hediyelerine bu gece foto koyar herhelde misafirliğe gidecekti bu akşam. Canım benim aradı konuştuk çok mutlu oldum:KK16::KK16::KK16:

Yarın ve pazar sınava girecek tüm arkadaşlara başarılar...:nazar::nazar:

e ama kuzum yaa zaten açmışlardı hangi kargo bu allahaşkına sinir ettiler beni :KK47:

Canım o zaman Sarışam PTT ye gitmiştim bugünde PTT evleri Postanesinden vereyim dedim orada da adam açtı baktı ahahah ama kırmızı donu görünce kendi utandı:KK53:
Dedim ama ben çamaşır var diye:KK24::KK19:

e ama kuzum yaa zaten açmışlardı hangi kargo bu allahaşkına sinir ettiler beni :KK47:

Canım o zaman Sarıçam PTT ye gitmiştim bugünde PTT evleri Postanesinden vereyim dedim orada da adam açtı baktı ahahah ama kırmızı donu görünce kendi utandı:KK53:
Dedim ama ben çamaşır var diye:KK24::KK19:

Selam kızlar..Nihayet hediyelerime kavuştum.
Katilim geranio imiş.:KK16:
İçime doğdu falan dedim ama palavra:KK1: Sağolsun sürprizi son ana kadar bozmadı ta ki kargoda azıcık sorun yaşayana kadar.Kendisi ile çok iyi anlaştık ve yalan değil sonlara doğru keşke geranio olsa katilim dedim.:KK16:
Canım benim mektubu ne güzel yazmışsın.Çok hoşuma gitti abartısız,içten..
İyi ki de katilim senmişsin.Hediyelerimi çok beğendim..Severek seni anarak kullanacağım.Kaşığımı mutfak girişine astık yılbaşı kartını da buzdolabına yapıştırdım..Çok mutlu oldum ben, inşaallah sen de mutlu olursun hem bu çekilişte hem ömür boyu:KK16:
8 Mart'ı sabırsızlıkla bekleyeceğim..:KK3:

günaydın kızlarrr :) sınavı olan arkadaşlara başarılar diliyorum hediyeler paylaşılmış herkes mutlu olmuş 8 marta ne kaldı şurda canım :)))))))

X