8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

haftasonumu hımmmmm bu 8 marta yapılan gibimi olcak çekilişşş:KK55::KK55::KK55:

evet canım öyle olacak :KK34: yaza merhaba çekilişi olacak adı da :KK8: özellikle bize kimin hediye alacagını tahmin etmek çok eglenceli oluyor :KK1: geçen sefer bana yalan söylemişti katilim, o yuzdne tahmin edememiştim :KK19:

evet canım öyle olacak :KK34: yaza merhaba çekilişi olacak adı da :KK8: özellikle bize kimin hediye alacagını tahmin etmek çok eglenceli oluyor :KK1: geçen sefer bana yalan söylemişti katilim, o yuzdne tahmin edememiştim :KK19:

sevdimm bu çekilişi şimdidennn merakk ettimmmm hevesle beklicemmm:KK8:

tamam ozaman kızlar haftasonu açalım yeni topiği ben özgeye sorarım faceden ne zaman nereye gidiyomuş zilli :KK12:
peki geçen çekilişte ayna ve çikileta zorunluydu bu çekilişte bence 1 tane body zorunlu olsun ne de olsa yaza merhaba diyoruz ne dersiniz??

tamam ozaman kızlar haftasonu açalım yeni topiği ben özgeye sorarım faceden ne zaman nereye gidiyomuş zilli :KK12:
peki geçen çekilişte ayna ve çikileta zorunluydu bu çekilişte bence 1 tane body zorunlu olsun ne de olsa yaza merhaba diyoruz ne dersiniz??

hee yazlık zorunlu bişey lazım doğruuu :KK30: çikolata yine olsun da ayna yerine yazlık bişeyler düşünebiliriz bence :KK34: body de olabilir de herkes begenmez mi acaba diye düşündüm :26:

ölmek varr dönmek yokkk :KK45::KK45::KK45:

anlaştıkk :KK9::KK9:

Son düzenleme:
hee yazlık zorunlu bişey lazım doğruuu :KK30: çikolata yine olsun da ayna yerine yazlık bişeyler düşünebiliriz bence :KK34: body de olabilir de herkes begenmez mi acaba diye düşündüm :26:

anlaştıkk :KK9::KK9:

başka ne olabilir yaz için acaba??
deodorant olabilir ya da...aklıma bir şey gelmiyor şu anda...

bütün kızlar burda galibaaa:KK1::KK1::KK1:
Kitap katilim gel tabi:) ben sana haber verecektim zaten :))

Ekledim zeycim. Ya simdiden heyecanlandim ben:))

Badi olsun bence zorunlu hediye :)))

Kitap katilim gel tabi:) ben sana haber verecektim zaten :))

Ekledim zeycim. Ya simdiden heyecanlandim ben:))

Badi olsun bence zorunlu hediye :)))

kabul ettim canım deodorantta olabilir dedik...bi konuşalım bakalım ne fikirler çıkacak..

Yeni çekilişi sabırsızlıkla bekliyorum.:KK16:
Zorunlu hediye fikirleri arasın da badi geçmiş galiba,benim hiç giymeyi sevmediğim birşeydir badi.:KK14:
Umarım değişir..

zeynepçim mesaj yazdı bana sağolsun
bu aralar kafa biraz meşgul benim o nedenle katılıp katılmama konusunda biraz kararsızım ben ya :26:

X