2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

Günaydın arkadaşlar ya ben telefondan girdiğim için hediyeleri göremiyorum bana linki paylaşır misiniz

günaydın sevgili topik sakinleri sınava giren arkadaşlara başarılar inşallah sınavları çooooooook güzel geçer.
hediyelerimizin linki burada :

http://www.kadinlarkulubu.com/kadinlar-hamami/670892-2014-yeniyil-cekilis-hediyeleri.html

birbirinden güzel hediyelere baktıkça içim açılıyor acep benimkiler ne zaman gelecek katilim de görünmüyor hiç bu günlerde buraları unuttu galiba mesaj atim da topiğe uğrasın arada

Güle güle kullan ablacım tüm hediyelerini:) Çekiliş ilk açıklandığında Hülya kim ya dedim tanımıyorum neleri sever bilmiyorum nasıl yapsam ne yapsam derken yavaş yavaş tanıdım seni. Çokta sevdim ya :) İyiki bana çıkmışsın iyiki seni tanımışım

Oğluşunu öp benim için çooook tatlı maşallah Kaşığı beğenmene çok sevindim ilk boyadığım kaşıktı nasıl olur beğenir misin bilemedim :) Baktıkça beni hatırlarsın artık 8 Martta bana çıkarsan yine devamı çatal bıçak olarak yapabilirim

Öpüldün ablacım :) Sağlıkla huzurla mutlulukla kullan hediyelerini

günaydınnnnnnn :))))) hediyeler güle güle kullanılsın katillerin de kesesine bereket

Sağol canım, belli mi olur birbirimize çıkarız belkiBu arada çoraplar oğlumun ayağında çok sevdik kesene bereket
günaydınnnnnnn :))))) hediyeler güle güle kullanılsın katillerin de kesesine bereket

Teşekkürler canım

Sağol canım, belli mi olur birbirimize çıkarız belkiBu arada çoraplar oğlumun ayağında çok sevdik kesene bereket

Olur mu olur bakarsın :) Ben kurbanına aldığın daha doğrusu yaptığın hediyelere bayılmıştım hayır demem yabni
Isıtsın küçük prensin minik ayaklarını:) yerim beni onu

yeni gördüm hediyelerini alanlar paylaşmışlargüle güle kullansınlar inş katillerinde kesesine bereket
benim katilim çok ağır grip geçiriyormuş iyileşince vericek galiba kargoya ayıp olmasın diye ne zaman verirsin diyemedim:26:ama çok istiyorum hediyelerimin bir an önce elimde olmasınıkısmet artık katilim iyileşsin de

sevgili kurbanım biliyorum seni çok beklettim ama az daha sabır yakında bu cici kutucuklar elinde olucak
el emeği olsun istedim kendi ellerimle kapladım
10 parça hediye alabildim umarım beğenir ve severek kullanırsın..

Olur mu olur bakarsın :) Ben kurbanına aldığın daha doğrusu yaptığın hediyelere bayılmıştım hayır demem yabni
Isıtsın küçük prensin minik ayaklarını:) yerim beni onu
Çok güzel fikirlerim var 8 Mart için, el emeği ama sadece örgü değil
Geçmiş olsun katiline:2:

Çok güzeller

Lanet olsun yaa. Öğleden sonraki sınavıma 5 dk yüzünden giremedim. Hem de okulun dibindeyken salak gibi kaçırdım yaa. Üstelik öğleden sonrakiler bu yılın dersleriydi, sabahkiler 3. sınıfın Moral kalmadı hiç...

Vardır herşeyde bir hayır canım, bozma moralini

O kadar çalıştığıma mı üzüleyim, kendi salaklığıma mı... Bu lanet sınavları da neden bulunduğumuz yerde yapmazlarda taa şehir merkezine koyarlar... Dur bu konuyu bi şikayet edeyim ben

İçin rahatlayacaksa et bakalım
Olan olmuş artık, canını sıkmakla geri gelmez hayırlısı olsun canım

İçin rahatlayacaksa et bakalım
Olan olmuş artık, canını sıkmakla geri gelmez hayırlısı olsun canım

Offff...

Sağol tatlım, hayırlısı bakalım. Eşim biraz rahatlattı gerçi şimdi beni. Final sınavının %70 i geçerliymiş. Yani kendimi biraz sıkar da iyi not alırsam bu 3 dersten, bir sıkıntı kalmayacak. Sadece Osmanlıca korkutuyor bu durumda...

Kıyamam ya... Şu sınava girilecek okulların taa anasının nikahına koyarlar ya sinir oluyorum bende. Üzülme rosacım finalde halledersin sen olmazsa da sağlık olsun sen verirsin hemencecik bunları :)

Kızlar yazamıyorum buraya anneme sayfa açtım facebooktan güncellemeler yapmakla meşgulüm Ticarete atıldım hayırlısıyla

kuzumm üzülmee daha bunlar vize finallerde daha iyi çalışırsın zaten çalışmışsın vize konularına dert etme bak bebişine yansıtma o da üzülür sonraa

Neyseki 80-90 civarı not alabiliyorum yaa Ama Osmanlıcadan geçen yıl en yüksek 65 alabilmiştim Lanet olsun bi Osmanlıcanın grameri kusur kalmıştı, onu da bu sene araya sokuşturmuşlar Sorma kuzum yaaa sınav yerleri hem taa anasının nikahında, hem de ben ilçede oturuyorum, sınavlar ilde.... Bi de hadi sabah girdin sınava, biri de götürüvermediyse oralarda kış günü yapayalnız ne yaparsan yap öğleden sonraya kadar... Pofff lanet olsun bu düzene Çok sağol tatlışım benim

Senin de işin hayırlı olsun, iyi yapmışsın valla

Son düzenleme:
kuzumm üzülmee daha bunlar vize finallerde daha iyi çalışırsın zaten çalışmışsın vize konularına dert etme bak bebişine yansıtma o da üzülür sonraa

Zaten sabahki sınav esnasında çok sancılandım. Neden oldu bilmiyorum. Sıralar çok soğuktu, ondan mı olduki :26: Sınavdan iki büklüm çıktım sabah. Allahtan sadece iki dersti

Maşallah notlara bak ya ben en son lisede görmüştüm 80 i Geçersin canım ya sen geçemicen de ben mi geçcem (gaza bak)

Sağol canım inşallah hayırlı olur da satış yapabilirim

hadi ya olsun napican halledersin sen finallere ben daha yeni grdim eve 2 saat yurudum okulu bulabilmek.icin ordan eve gtmek.icinde vasita yok cok ters tarafta kaliyo bide eve gelmek.icin yurudum tam cin iskencsi yani ALlahtan yarinki sinavimda ayni yerdede yer sbulma sorunuyla ugrasmicam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…