2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

Sevgili evhamlının aldıgı hediyelerimi topiğe ekledim :) Çokk güzeller çok teşekkürler evhamlı

Çok şükür iyiyiz tatlım. Bu akşam kan tahlil sonucumuzu alacağız. Uyku düzenimiz de bi cins, sorma... Annen sana hamileyken mi uyumamış? Yani kız çocukta?

ben 5 kg doğmuşum o yüzden annem sadece doğarken zor doğdun çıkmadın bi türlü diyor uyku konusundada hiç öyle uyumazmış hep ev işi yaparmış

ben 5 kg doğmuşum o yüzden annem sadece doğarken zor doğdun çıkmadın bi türlü diyor uyku konusundada hiç öyle uyumazmış hep ev işi yaparmış

Maaşallah..Bizim küçük yeğen 4,250 gram doğmuştu ablam sezaryenle doğum yaptığından ben baktım 15 gün,hiç zorlanmadımNe giydirmekte ne kucaklamakta maaşallah 2-3 aylık gibiydi

Alalım sana bir kart
Peki, 8 Mart çekilişinde bana çıkarsan sözüm olsun sana Pro kart alıyorum
Aha da buraya yazıyorum

evet evettt inş sana çıkarım ozaman
önceden kazen soru soruyordu kart dağıtıyorduşimdi yapmıyor artık yaaa

Son düzenleme:
evet evettt inş sana çıkarım ozaman
önceden kazen soru soruyordu kart dağıtıyordu:31şimdi yapmıyor artık yaaa

Hala alabiliyorsunuz diye biliyorum ben ama..
Neyse sözüm söz, Kadınlar Günü çekilişinde katilin ben olursam kartını hazır bil

Hala alabiliyorsunuz diye biliyorum ben ama..
Neyse sözüm söz, Kadınlar Günü çekilişinde katilin ben olursam kartını hazır bil

hala alabiliriyoruz derken oluyormu hala yarışmalar ben görmüyorum hiçkaçırıyorum demekki

aslında şuan için normal istiyorum ama 5 kilo doğcak olsa sezeryan neden olmasınki
Canım, normal olursa zor olur 5 kilo bebeği doğurmak ondan dedim, hayırlısı diye dua et.
hala alabiliriyoruz derken oluyormu hala yarışmalar ben görmüyorum hiçkaçırıyorum demekki

Yarışmaları falan bilmiyorum canım ya, almak istersen diye yazdım hani, herkes alabiliyor diye.Ben taa ilk çıktığı zaman almıştım aslında net te hatırlamıyorum o zaman moderatördüm burda Kazen hediye göndermiş te olabilir..Sanki tüm moderatörlere göndermişti:44:

Kargom gelmiş
İnşaallah 17:00'den sonra ellerimde olacak
Heyecan bastı:18:
Hemen girip yorum yazamayabilirim resim falan da ekleyemeyebilirim misafirliğe gideceğiz bugün ama gece Allah izin verirse elektrikler gitmezse başka kötü bir durum olmazsa paylaşacağım resimleri ve sevincimi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…