2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

seni çok iyi anlıyorum bir bir çeşit insanla uğraşıyoruz akşama kadar

aynen cnm sabah sabah adamın biri arayıp ağzına geleni saydı konuyla alakam yok tek suçum telefona benim çıkmam sonra patronun yalancılığıyla uğraştım kendimi aklayana kadar ter döktüm ya

sonra faceye gireyim biraz kafa dağıtayım dedim saolsun beğendiğim bir sayfa ev kadınlarının güya çilelerini paylaşmış yemek yapıp temizlik yapmak ne zaman çile olmuş acaba sanki elin temizliğini yapıorlarnankörler ya bizim gibi elin derdiyle uğraşsalar ölecekler heralde birde çalışan bayanlar dışarının işi yetmezmiş gibi eve gidip ev işi yapıyoruz ama bu güne kadar yakınmadım ama bugün son raddeye geldi

Offf süper olur kek getirsem olmaz mı poaça yok?:44:
Günaydın canım...Ne güldüm ya Kekin tarifini isterim
Beren, ben de beğenmemiştim o mesajını ama geldiğimde konu kapanmıştı o yüzden tekrar gündeme getirip seni üzmek istemedim, hatanı anlamışsın ne güzel
günaydınn kızlarr
hayırlı cumalarr :26:

büyük mağdurum hem dee
ben kurbanımın hediyesini 2 gün oldu gönderelii ama katilimi bulamıyorummm
Günaydın canım, hayırlı cumalar.

Ben gelirim ama karşılığında yaprak sarması isterim gelmesem daha iyi çok masraflıyım
Ha ben uyanalı 10 dakika oldu yatağı dahi toplamadım çünkü rüyamı anlatmam lazım:
Öhö,öhö..
Şimdi efendim rüyamda başka bir yerde yaşıyorum baktım kargo gelmiyor hemen Ptt'ye gidiyorum.1 haftadır burda ama işte bilmem şu ıvır zıvır bahaneden alamazsınız diyor.Bir güzel kavga ediyoruz..Neyse sonunda veriyor, hemen eve gidiyorum.Ben mektupta ya da zarfın üstünde geranio yazısı ararken bakıyorum Dilruba diye birisi göndermiş.Allah Allah çok şaşırıyorum.Güzel desenli mor bir şaldı hediyesi.Hayırlar ola rüyama bile girdi Ya arkadaş bana başkası yollasa bile yok diyeceğim geranio o ya, hayır benim katilim o

Son düzenleme:
günaydın kızlar bende bugün zor uyandım ama malum çalışıyorumev kadını olmak varmış ama talihime tüküreyim elin ağız kokusunu çekiyoruz sabah sabah

ah sende bendensin ama hamile kalayım biraz daha çalışçam sonra oturacağım evde bebişimi büyütçem yeter artık azıcık bende ev kadını olayım

çalışan arkadaşlar ben de geçen yıl iş değiştirirken 15 gün kadar evde oturdum, önce dip köşe temizlik yaptım her gün çarşı pazar gezdim ve sonunda çok sıkıldım, bir de o kadar masraf yapmışım ki eşim bana senin çalışman daha hayırlı valla sen hemen işe gir dedi, biz öyle alışmışız ki bu tempoya evde oturmak daha çok yorar bizi :)

hımmm evet bu da olabilir sonra sıkılmayalım evde oturmakdan :)

hımmm evet bu da olabilir sonra sıkılmayalım evde oturmakdan :)

ben de çok yoruldum be bıktım artık çalışmaktan, 3 sene sonra günüm dolacak yaşımı beklemek zorundayım hep günüm dolsun çalışmam diyorum ama, şartlar ne gösterir bilinmez :) bebiş falan olsa kafadan çalışmam zaten

bende zaten birtek bebiş için bırakırım kıyamam başkasının bakmasına

ah sende bendensin ama hamile kalayım biraz daha çalışçam sonra oturacağım evde bebişimi büyütçem yeter artık azıcık bende ev kadını olayım

aynen cnm bende doğum yaparsam çocuğumu en az 5 yaşına kadar büyütücem diyorumsonra çalışırım yine galiba sanırsam

bacım alışmışız kendi paramızı kazanmaya koca parası da batar bizeben 1 sene işsiz kalmıştım sıkıntıdan ağladığım çok oldu ama evlenmeden önceydi evlendim daha bir zorlanır oldum evde oturan kadınları gördükçe ev hayatını ister oldum kendi evimde vakit geçirmek istiyorum şimdi otel oldu ev resmenbirde bizden daha rahat olan ev kadınlarının yakınmasını gördükçe hallerine şükretmiyorlar sinir oluyorum.. istediklerinde işlerini yarıda kesip koltuklarına uzanabilirler istedikleri saat istediği şeyi izleyip istediği şeyleri yiyebilirler.ben bu saate kadar hala aç duruyorum patron gitsin de kahvaltı yapayım diye 12 saat şirketteyiz kah sandalye tepesinde kah bankada sırada halimize şükür elimize para geçiyor ama artık yoruldum galiba

Ah yavrular alışmışız biz para kazanmaya erkek eline bakmamaya böle güzel ama insan artık dinlenmek istiyor bana bir pazar yetmiyor kesinlikle..

birbirimizi gaza getirip istifa falan etmeyelim de :)

google amcaya sor, ilk sırada çıkan nefis yemek diye devam eden sitede var, gerçi ben krema kısmını oradaki gibi yapmadım, bildiğin pasta kreması aldım, onunla da çok güzel oldu... haaaa bu arada öyle şekil şema olarak piyano ile alakası yok, ama pek lezizmiş, kıvam süper....

aynen öyle canım... bende öyleydim..... diyorum ya, biraz dikkat etmeye çalışırsan zaten bi süre sonra alışıyorsun dikkat etmeye. ben ikiyüzlülük yapmamaya çalışırken patavatsızlığa vuruyodum sanırım. ve gördüğüm kadarıyla sende de aymı olay var. hani yalan söylemiyim, şirin görünmeye çalışmıyım doğruları düşündüğüm gibi söyliyim diye düşünürken kırıcı olabiliyorsun, düşündüğünü doğru bildiğini yine söyle ama seçtiğin kelimeleri az seçmeyi öğrenirsen geçer

evet kabak kafa ay kendisi işten gelir ben sofra hazırlarken kurulur, seslenirim ancak öyle gelir, sofradan kalktığı gibi de hemen geçti akşam. saat 22:30 a kadar da elindeyki, ikeriam diye bi oyunu var bitmiyo mübarek.... o bırakınca aldım zaten, saat 23:15 de hadi yatalımmmmm, pc den kopamıyonnn.... ulennnn gelde deme sen kendi kabak kafana bak diye hıh yaptım işte....

günaydınnnnnn kızlarrrrrr musmutlu bir cuma olsun hepimize :)
aminnnnn..... hepinizin cuması mübarek olsun :))))

ayyyy canım sorma ya, ben bu ameliyat için 20 gün kadar evdeydim ya, nasıl daraldım nasıl daraldım anlatamam. bi de zaten, hareket etmek sorun olduğuna bi şey de yapamadım, çok sıkıcı olmaya başlamıştı.

aynen öyle şekerim, benim komşu da gitmememden şikayetçi, işten gelince yemek hazırlamay bazen ütü, e çamaşır, benim gibi su böceğiysen her gece duş, bide en az yarım saat süren duşlar, çıkınca yok ojesi, yok saçı başı derken zaten yatağa zor alıyom kendimi desem de inanmıyo, herkes çalışıyo bi sen gelmiyon gitmiyon hesabına :)

Son düzenleme:
Günaydın kızçelerim

O kek benim bi kerem

Ya ben sana kimseye deme demedim mi ama gece ? Küstüm yollamıyorum kargomu ayrıca ben değilim hıhhhhhh

Dilrubaaaa kimsen çık ortayaaaaaaa... Hülya olmayan kargomu arıyoooooo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…