2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

Hakikaten kim ki bu Dilruba? Mor bir şal, mor zarf ve Dilruba...Aaaaa evet evet...Bence kesin..evet evet kesin, emin oldum şimdi..Kesinlikle totoyu dışarıda unutmuşum

Hakikaten kim ki bu Dilruba? Mor bir şal, mor zarf ve Dilruba...Aaaaa evet evet...Bence kesin..evet evet kesin, emin oldum şimdi..Kesinlikle totoyu dışarıda unutmuşum

Bence de dışarda unutmuşsun

Zaten kargo dün sabahtan beri aynı yerde gıcık oldum gıcık

Tamam işte söyle de kurtul benim o kargo itiraf et bebeğim hadiiiii

Yooo ben öyle bişey demedim

Hem seni benden şüphe ediyosun diye ben olmak zorunda mıyım arkadaş alla alla ya

O değilde hani benim kargom? Katilim nerdesiiiiiiiiinn

İçime doğdu diyorum arkidiş
Zaten gelen-giden kargo yok kesinlikle burdan bi önceki ilçede kaldı o ..Pazartesi gününe kadar gelmez.İnsanlara şans dağıtılırken tuvalette miydim acaba?

Oyyy Rosamhamiş oldugunu unuttum kuzum hakkını helal et ne olurrr

Kuzummmm annem yapmıştı ıspanaklı börek, daha dün bitirdik hatta. O yüzden canım çekmedi merak etme sakın. Sadece karnım açtı, şimdi doydum da...

Yalnız üzerinin çıpçıtır olmasına ve susamlarına bittim ben

İçime doğdu diyorum arkidiş
Zaten gelen-giden kargo yok kesinlikle burdan bi önceki ilçede kaldı o ..Pazartesi gününe kadar gelmez.İnsanlara şans dağıtılırken tuvalette miydim acaba?

Bi önceki ilçe Gölpazarı mı ??? Süleyman abiyi yollama adam üşümesin boşuna

Ay ay ay pot mu kırdım neeeeeeeeeeeee

kargoları sıkıştırın kızlar gerekirse ayaklanalım :) kurbanlar merakta, katiller sinir olmuş durumda

Bi önceki ilçe Gölpazarı mı ??? Süleyman abiyi yollama adam üşümesin boşuna

Ay ay ay pot mu kırdım neeeeeeeeeeeee

Aynen öyle Gölpazarı.Taa ilk yorumlarda yazdım kargo sorunumuz var diye.Pazartesi'ye kaldı o bak gör.Yahu rüyama girdi diyorum 'Geranio'dan gelmesi lazımdı bu kargonun.' dedim düşün.
Hehehehe çok mutlu oldum ama ben ya.Varsın geç gelsin..Valla senin katilim olmana ço ksevindim ya benYuppiiiiii

Benim verdiğim ipuçları olmasaydı biraz zor girerdim rüyana canım :) Ama seninle konuştukça dayanamadım napayım Bende kurbanım olduğuna çok mutlu oldum :) Çooook renkli birisin bi kere :)

Kızlar cidden kargo sorun oldu 5 gün oldu gitmedi söyleyeyim artık dedim, haberi olsun yolu düşerse falan alabilsin diye.

Yollamadım zaten sırf itiraf et diye yem attım sana..Sazan

Ya söyleyecektim zaten çünkü dün akşam haberlerde Bilecik ilçelerine giden yolların kar nedeniyle kapandığını duydum. Hani olur ya başka türlü alma durumunuz olur falan haberin olsun da ona göre iletilsin dicektim. Sazanlığı bilerek isteyerek seçtim kurbancığım :)

Teşekkür ederim kuzum, benim de aklıma o geldi şimdi.Buradan bir giden olduysa ya da dönecek olan buraya o yoldan gelecek zaten, söyleyelim de alsın.Eşim gelecek şimdi öğle yemeğine, konuşuruz.

Canım benim çok sevindim ya, içim çok ısınmıştı sana.

Yemeğimi yeyip gelirim yine.Hoşçakalın kızlar.

Oy, kıyamam.Evet eşimin toplantısı vardı dün, gidemedi.Gerçi sevindik gidemediğine ya.
Yollar kapalı ama bi sorup soruşturalım şu kargoyu alabilecek miyiz bakalım, çok heyecanlandım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…