2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

günaydınnnnn.....

bende akşam işten çıkınca piyano kek(burdaki yeni gelinler topiği pek methetmişti) yapmıştım.... övüldüğü kadar varmış yaniiii.... bende onu kaptım geldim şeker. madem çay da var
akşam kocamın gıcıklığı tuttu, "bi kopsan şu bilgisayardan da yatsak artık!" dedi bana.... bende kapattım pcyi gittim yattım ama döndüm sırtımı, sonra da gönlümü yapmaya çalıştı, onu demek istememiş de, çok kendimi kaptırıp gülüyomuş falan kendi kendime komikmişim de..... sen kendi kabak kafana bak diyip konuyu kapattım.... hıh dedim ona

Son düzenleme:

Günaydın kızlaaaaaarrrrrrrrr
Burada fazla vakit geçiriyorum diye benimki de kıskançlık yapıyor

Günaydın kızlar valla ben işden çıkınca yorgun olup ev işiyle uğraşınca akşamları buraya pek fırsat bulamıyorum arada girdiğim zamanlarda da benimkide aynısını diyo çok komiksin kendi kendine ne gülüyorsun diyo ama burası o kadar içtenki sanki hepiniz karşımdasınız gibi hissediyorum

canım bu arada piyano kek de nasılmış hımmm canım çekti şimdi

sanırım yaşımdan dolayı böyleyim yani bir şeyi pat diye söyleyebiliyorum yanlış anlaşılacagımı düşünmeden içimden ne geçerse söylüyorum biraz daha büyürsem belki kelimeleri seçerek kullanmayı öğrenirim beni anladıgın için çok teşekkür ederim canım sanırım sen gençliğinde benim gibiymişsin o yüzden benim ne hissettiğimi neler yapıcagımı biliyorsun

günaydın kızçelerim ya benim b u uyku sevdam ne olucak :26:uykuyu çok seviyorum bıraksalar 24 saat uyurum ay bayılırım öyle uyumaya güne güzel başladım size bir öpücük resmi yollayacaktım ama telefonumun kablosunu evde unutmuşum of

O uykunun bir kısmını bana yollayabilirsin canım Güya hamilelikte uyku olur derler... Benim hiç alakam yok

O uykunun bir kısmını bana yollayabilirsin canım Güya hamilelikte uyku olur derler... Benim hiç alakam yok

benim annemde hiç uyumazmış biliyormusun Allah Allah siz farklı hamilelerdensiniz o zaman sen nasılsın bebek nasıl bizim ailede bıktık kk dan diyorlar bana hep burda zaman geçirdiğim için

günaydın kızlar bende bugün zor uyandım ama malum çalışıyorumev kadını olmak varmış ama talihime tüküreyim elin ağız kokusunu çekiyoruz sabah sabah

ayyyyyyyyy poğaçamıdışarıda çıkamıyorum kayarım düşerim diye kocam yasakladıekmeğim bile yok bende nasıl kavaltı edeceğim diye düşünüyordümalangum benim çayım açık olsunşimdi diycekki yüzssüz kalkta koy

demek kabak kafa heeebenimkide ilk kkya katıldığım zamanlar başımın etini yerdi kalkta kalk kalkta kalkbirde ben inanmassınız sabah 7 akşam 12 ye kadar ayrılmazdım topik başından demirbaş gibi bekleridimsırf bunun yuzunden adam kendıne gıdıp laptop almıstıoyuzden şimdi rahatım ama belimde sorun olduğundan dolayı ee birde hamılleık eklenınce oturamıyorum eskısı gıbı

benim annemde hiç uyumazmış biliyormusun Allah Allah siz farklı hamilelerdensiniz o zaman sen nasılsın bebek nasıl bizim ailede bıktık kk dan diyorlar bana hep burda zaman geçirdiğim için

Çok şükür iyiyiz tatlım. Bu akşam kan tahlil sonucumuzu alacağız. Uyku düzenimiz de bi cins, sorma... Annen sana hamileyken mi uyumamış? Yani kız çocukta?

Günaydın kızlarr ben bögregimi aldımda geldim

Eklentiler

• $börek.jpg
    47,5 KB · Görüntüleme: 45
Son düzenleme:
günaydınn kızlarr
hayırlı cumalarr :26:

Al işte bi tane daha mağdur

Hayalot, bence siz birbirinizden şüphelenin. İkinizin de katili yok ortalarda

büyük mağdurum hem dee
ben kurbanımın hediyesini 2 gün oldu gönderelii ama katilimi bulamıyorummm

gözlerim şişmiş uyumaktan ya
gece bin defa kalkıyorum wc 'ye.nefret ettim artık altıma bebeğin bezlerindenmi bağlasam napsam sizce
karnım acıktı ama mutfağa girmeye korkuyorum:18:akşam mutfağımı eşime teslim ettim ama sağolsun beni uyutup oturup tv izlemişoff şimdi ben nasıl yapacağım yaaayardıma gelsenize bana
solitarywomen ev kadını olmak istemişin bir günlüğüne bize gelebilirmisin acepp

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…