2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

Teşekkür ederim kuzum, benim de aklıma o geldi şimdi.Buradan bir giden olduysa ya da dönecek olan buraya o yoldan gelecek zaten, söyleyelim de alsın.Eşim gelecek şimdi öğle yemeğine, konuşuruz.

Canım benim çok sevindim ya, içim çok ısınmıştı sana.

Yemeğimi yeyip gelirim yine.Hoşçakalın kızlar.

Ne yalan söyleyeyim bende çok ısındım sana:) Taaa ilk çıktığında facebooktan buldum seni ablacığım diye atlayacaktım yani o derece :KK70::KK70::KK70:
Keşke bugün ulaşsa kargo haftasonu da girdi bekle Allah bekle. Afiyet olsun, oğluşunu öp benim için:KK54:

Ne yalan söyleyeyim bende çok ısındım sana:) Taaa ilk çıktığında facebooktan buldum seni ablacığım diye atlayacaktım yani o derece :KK70::KK70::KK70:
Keşke bugün ulaşsa kargo haftasonu da girdi bekle Allah bekle. Afiyet olsun, oğluşunu öp benim için:KK54:

Canım ya:KK16: Tamam öperim geç gelsin ya hiç mühim değil Ptt kargo değil mi?

Arkadaşımın eşi Gölpazarı'nda ama vermezler diyor eşim.Ben de 13:30 da falan o ilçeyi aramayı düşünüyorum, bakalım bugün ulaştıramazlarsa arkadaşım orda verir misiniz diye soracağım..Bir umut:KK31:2 gündür yatıyor orda kuzu kuzu kargocuğum:KK14:

Arkadaşımın eşi Gölpazarı'nda ama vermezler diyor eşim.Ben de 13:30 da falan o ilçeyi aramayı düşünüyorum, bakalım bugün ulaştıramazlarsa arkadaşım orda verir misiniz diye soracağım..Bir umut:KK31:2 gündür yatıyor orda kuzu kuzu kargocuğum:KK14:

Oyy kıyamam :) Geç gelsin de sağlam gelsin kırılacak şeyler de vardı içinde:26:

Oyy kıyamam :) Geç gelsin de sağlam gelsin kırılacak şeyler de vardı içinde:26:

Kırılmaz inşaallah ya.Ya var ya bir buralar böyle ha.Ben burdan yolladım İzmir'e Pazartesi gönderdim Çarşamba yerine ulaşmıştı.Üstelik hep takip ettim sabahın 6 sında akşamın 9 unda sevk halindeydi.Hayırlısıyla bir tayinimiz çıksaydı Eskişehir'e ya.Bıktım buranın mahrumiyetinden..:KK14:

Son düzenleme:
Kırılmaz inşaallah ya.Ya var ya bir buralar böyle ha.Ben burdan yolladım İzmir'e Pazartesi gönderdim Çarşamba yerine ulaşmıştı.Üstelik hep takip ettim sabahın 6 sında akşamın 9 unda sevk halindeydi.Hayırlısıyla bir tayinimiz çıksaydı Eskişehir'e ya.Bıktım buranın mahrumiyetinden..:KK14:

Bende anlamadım ki. Sordum hatta ne zaman ulaşır diye adrese baktı 2 3 gün dedi. Cumaya kadar kesin gider dimi dedim evet evet dedi. Ee cuma oldu?

İnşallah sağ salim ulaşsın da canım sinir oldum yani. 3 sene önce taa Muş ilçeye kargo göndermiştim askeriyeye 3 gün içinde iletildi. Bende diyorum ki Muş neree Bilecik neree kesin iletilir :/

Bende anlamadım ki. Sordum hatta ne zaman ulaşır diye adrese baktı 2 3 gün dedi. Cumaya kadar kesin gider dimi dedim evet evet dedi. Ee cuma oldu?

İnşallah sağ salim ulaşsın da canım sinir oldum yani. 3 sene önce taa Muş ilçeye kargo göndermiştim askeriyeye 3 gün içinde iletildi. Bende diyorum ki Muş neree Bilecik neree kesin iletilir :/

Kuzum Ptt'yi aradım, görüştüm bugün gelecekmiş:KK52: İnşaallah yani:KK14:Burdaki Ptt de tek memur var ve 14:30 a kadar yok dağıtımda yazıyor sonrasında da bulmak biraz zor

Kuzum Ptt'yi aradım, görüştüm bugün gelecekmiş:KK52: İnşaallah yani:KK14:Burdaki Ptt de tek memur var ve 14:30 a kadar yok dağıtımda yazıyor sonrasında da bulmak biraz zor

Hadi inşallah canım ya :) kargo takip açılmıyo bende 1 saattir bakamıyorum durumuna. Bende bi yerden kargo bekliyorum ona göre dışarı çıkıcam uygulama açılmıyo kaldım evde :/

Hadi inşallah canım ya :) kargo takip açılmıyo bende 1 saattir bakamıyorum durumuna. Bende bi yerden kargo bekliyorum ona göre dışarı çıkıcam uygulama açılmıyo kaldım evde :/

Bende de açılmıyor:KK14:Daral geldi gideyim balkona bir hava alayım bir de çayımı alayım da geleyim hööfff..:KK14:

Offf süper olur kek getirsem olmaz mı poaça yok?:44:

Günaydın canım...Ne güldüm ya :KK1: Kekin tarifini isterim:KK6:

Beren, ben de beğenmemiştim o mesajını ama geldiğimde konu kapanmıştı o yüzden tekrar gündeme getirip seni üzmek istemedim, hatanı anlamışsın ne güzel:KK19:

Günaydın canım, hayırlı cumalar.

Ben gelirim ama karşılığında yaprak sarması isterim gelmesem daha iyi çok masraflıyım:KK24:
Ha ben uyanalı 10 dakika oldu yatağı dahi toplamadım çünkü rüyamı anlatmam lazım:
Öhö,öhö..
Şimdi efendim rüyamda başka bir yerde yaşıyorum baktım kargo gelmiyor hemen Ptt'ye gidiyorum.1 haftadır burda ama işte bilmem şu ıvır zıvır bahaneden alamazsınız diyor.Bir güzel kavga ediyoruz..Neyse sonunda veriyor, hemen eve gidiyorum.Ben mektupta ya da zarfın üstünde geranio yazısı ararken bakıyorum Dilruba diye birisi göndermiş.Allah Allah çok şaşırıyorum.Güzel desenli mor bir şaldı hediyesi.Hayırlar ola rüyama bile girdi:KK24: Ya arkadaş bana başkası yollasa bile yok diyeceğim geranio o ya, hayır benim katilim o:KK52:
yaprakmıııı:KK53::KK53:tamda bugün yaprak sarmayı düşünüyordum bende ama vazgectımmm:KK53::KK53::KK53:rüyanda hayırlara cıksın canımda dilruba kimkii:KK1::KK1:belkide benim katilim o:KK52::KK52::KK52:

Ah yavrular alışmışız biz para kazanmaya erkek eline bakmamaya böle güzel ama insan artık dinlenmek istiyor bana bir pazar yetmiyor kesinlikle..
canım bende çalışıyordum işten çıkınca evde oturmak kadar berbat bişey yok bence:KK50:çalışmak kadar güzel birşey yok tamam yoruluyorsun evet kendi paranı kazanıyorsun.kendi ayaklarının üzerinde duruyorsun.şu bebek aşkı işlemeseydi kanıma bende hala çalışıyor olurdum:KK1:ilk haftalar çok güzel oluyor ama sonrasında çok çok sıkıcı vahim bi durum :KK51::KK51:

google amcaya sor, ilk sırada çıkan nefis yemek diye devam eden sitede var, gerçi ben krema kısmını oradaki gibi yapmadım, bildiğin pasta kreması aldım, onunla da çok güzel oldu... haaaa bu arada öyle şekil şema olarak piyano ile alakası yok, ama pek lezizmiş, kıvam süper....

aynen öyle canım... bende öyleydim..... diyorum ya, biraz dikkat etmeye çalışırsan zaten bi süre sonra alışıyorsun dikkat etmeye. ben ikiyüzlülük yapmamaya çalışırken patavatsızlığa vuruyodum sanırım. ve gördüğüm kadarıyla sende de aymı olay var. hani yalan söylemiyim, şirin görünmeye çalışmıyım doğruları düşündüğüm gibi söyliyim diye düşünürken kırıcı olabiliyorsun, düşündüğünü doğru bildiğini yine söyle ama seçtiğin kelimeleri az seçmeyi öğrenirsen geçer :KK28::KK28:

evet kabak kafa:KK52::KK52: ay kendisi işten gelir ben sofra hazırlarken kurulur, seslenirim ancak öyle gelir, sofradan kalktığı gibi de hemen geçti akşam. saat 22:30 a kadar da elindeyki, ikeriam diye bi oyunu var bitmiyo mübarek.... o bırakınca aldım zaten, saat 23:15 de hadi yatalımmmmm, pc den kopamıyonnn.... ulennnn gelde deme sen kendi kabak kafana bak diye:KK19::KK19: hıh yaptım işte....

aminnnnn..... hepinizin cuması mübarek olsun :))))

ayyyy canım sorma ya, ben bu ameliyat için 20 gün kadar evdeydim ya, nasıl daraldım nasıl daraldım anlatamam. bi de zaten, hareket etmek sorun olduğuna bi şey de yapamadım, çok sıkıcı olmaya başlamıştı.

aynen öyle şekerim, benim komşu da gitmememden şikayetçi, işten gelince yemek hazırlamay bazen ütü, e çamaşır, benim gibi su böceğiysen her gece duş, bide en az yarım saat süren duşlar, çıkınca yok ojesi, yok saçı başı derken zaten yatağa zor alıyom kendimi desem de inanmıyo, herkes çalışıyo bi sen gelmiyon gitmiyon hesabına :)
erkeklerin hepsi aynı işte:KK4::KK4:odun gelmişler odun gidecekler :KK47::KK47:ama eşim ben çalışırken bana yardım ederdi çünkü ben çok ağır şartlarda çalışıyordum:KK53:günde 12 saat sabah 10 akşam 10 :KK53:sabah 9 evden cıkıs akşam 11 eve geliş ve o saatte anca yarının yemeğini yap yemek ye bılaşık yıka yatağa gir:KK15:ama yinede çalışmak en güzeli kardeşim kim nederse desin:KK16:

yaprakmıııı:KK53::KK53:tamda bugün yaprak sarmayı düşünüyordum bende ama vazgectımmm:KK53::KK53::KK53:rüyanda hayırlara cıksın canımda dilruba kimkii:KK1::KK1:belkide benim katilim o:KK52::KK52::KK52:
Bilmem:26: Hadi senin katilin olsun bu esrarlı Dilruba..Sahi nerden de esti geldi rüyama girdi bu Dilruba?
ama ama ama yaaaa :KK43:((( yetişemiyom okumaya bi durun azcık, işim gücüm var benim :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Ben burda olduğum zaman çok yazıyorum hep o yüzden sayfa doluyo benim yazılarla:KK52:

X