2014 İkiz Anneleri Paylaşım Alanı

bebeklerinizin cinsiyeti nedir?

• kız*erkek

OY: 18 26,9%
  • erkek*kız

OY: 7 10,4%
  • kız*kız

OY: 13 19,4%
  • erkek*erkek

OY: 29 43,3%

• Ankete Katılan
    67

Evin müsaitse direk oda yap boşuna masraf etmemiş olursun..yok yanımda yatsınlar oda yapamam şimdi masrafım çok dersen çoğu arkadaş park yatal aldı bnde sepet beşik aldım

Evin müsaitse direk oda yap boşuna masraf etmemiş olursun..yok yanımda yatsınlar oda yapamam şimdi masrafım çok dersen çoğu arkadaş park yatal aldı bnde sepet beşik aldım

kızlar bende mobilya tarzı olan büyümeyen yatakalardan 2 tane alayım diyorum.ilk 3 ay birlikte uyurlar sonra ayırırım yataklarını.4 yaşından sonrada oda yapalım diyoruz

kızlar bende mobilya tarzı olan büyümeyen yatakalardan 2 tane alayım diyorum.ilk 3 ay birlikte uyurlar sonra ayırırım yataklarını.4 yaşından sonrada oda yapalım diyoruz

Aslında benim için en iyisi büyüyen yatak bi kaç yıl kullanırım, ama yanıma alamam mesela, e park yatak alsam 2 tane olunca 1 sene sonra tekrar masraf offfffff çok kararsızım, eşimde sağolsun fikir vermediği için

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Canım çevremde gördüğüm kadarıyla büyümeyen yataklarda bebek 4 yaşına kadar rahat yatıyor.Bence büyük yatak alıp yer kaplamanın bir anlamı yok diye düşünüyorum.

4 yaş oda için çok geç değil mi ??bütün uzmanlar 1 yaşından sonra odada yatması hem uyku düzeni hemde psikolojisi ve gelişimi için şart diyor ama herkesin kendi bileceği durum tabiki..

Canım çevremde gördüğüm kadarıyla büyümeyen yataklarda bebek 4 yaşına kadar rahat yatıyor.Bence büyük yatak alıp yer kaplamanın bir anlamı yok diye düşünüyorum.

Doğru söylüyorsun, ne güzellll heyecanlar

Leon86 seninle aynıyız bende 7 haftasındayım mide bulantısı halsizlikten ölüyorum. ÇAlışıyorum öğretmenim tansiyonum düşüyor daha önce bir kızım ve oğlum var ikisinde hiç böyle ağır geçmemişti eşim bu son diye nazlanıyorsun diyo ama alakası yok. Çok kötüyüm

4 yaş oda için çok geç değil mi ??bütün uzmanlar 1 yaşından sonra odada yatması hem uyku düzeni hemde psikolojisi ve gelişimi için şart diyor ama herkesin kendi bileceği durum tabiki..

4 yaşına kadar alacagımız yataklarda uyuyabilirler genç odası tarzı birşeyde 4 yaşından sonra uyuyabilirler bence

İnşallahhhhhhhhh ne aşamadasın???

1 YILDAN BERİ ÇALIŞMALAR VAR AMA BEBİŞİMİZ HENÜZ YOK..
O KADAR ÇOK İSTERİM Kİ İKİZLERİM OLSUN.
BÖYLE Bİ KONU AÇILDIĞINI GÖRÜNCE BELKİ UĞUR GETİRİR DİYE YAZDIM

1 YILDAN BERİ ÇALIŞMALAR VAR AMA BEBİŞİMİZ HENÜZ YOK..
O KADAR ÇOK İSTERİM Kİ İKİZLERİM OLSUN.
BÖYLE Bİ KONU AÇILDIĞINI GÖRÜNCE BELKİ UĞUR GETİRİR DİYE YAZDIM

İnşallah Allah gönlüne göre versin, kucağın dolu olsun canım

evet bende şuan 6+7 deyim yarın 7 bitiyor yani :) bu arada biz senin topiğine geldik ama sen yoksun nerelerdesin??

halsizlikk mide bulantısı herşey midemi bulandırıyor sürekli yatıyorum bilgisayara bakamıyorum yani başımı kaldırıp etrafa bile bakamıyorum çok zor geçiyor çok. Nasıl dayanacağım nasıl geçeçek bu durum ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…