2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

canım pusetlerde standart bu 0-13 kg olarak..
ki zaten çocuk 1 yaşa dek kullanabiliyor 0-13 kg'ıda.. bide hareketlenmeye başlayınca oturtamıyosun içine zaten..o yüzden 0-13 kg ideal
genelde otomobil koltuklarında oluyor o kilo hesabı..

Hayırlı olsun canım güle güle kullan.Hayırla sağlıkla uyut,büyüt oğlunu beşiğinde.

Allah (c.c.) razi olsun canim
Gebelikten oncede vardi bas agrilarim antidepresan surupla anca geciyordu gerilim bas agrilarindanmis.....
Simdi de devam ediyor ama bu sefer bebis sagolsun

Aslinda baslarda esimi cikismistim cunku daha once duymadigim bir markaydi....
Meger Usa da bir numarali bebek arabasiymis
Turkiye de chicco falan biliniyor ki bu chiccodan daha kaliteliymis oyle oldugunu ogrenince sustum
Puset saniyordum yanindakini oto koltugu cikti
Bir araba almak farz oldu esime

Cok begendimmmmmmmm
Pufpufum ben nasil yapacagim Ali Yasin amannnnnnn iki tac takmam gerekecek sanirsam

Cok begendimmmmmmmm
Pufpufum ben nasil yapacagim Ali Yasin amannnnnnn iki tac takmam gerekecek sanirsam

ooooo hayli hayli sığar ben söyliyim..
hatta şöyle örnek veriyim : bi arkadaşım 2.doğumunu yapmıştı o doğumda aynı taca "saltukhan ve buğrahanın annesi" yazdırdı..düşün yani..

Canıımmm pek datlu olmuş maşşallah elin de iyiymiş..

evet canım ben de Antalyadayım öyle bir olanak olmaz büyük ihtimal ama o videoyu falan da izleyince müdahelesiz doğumun yararları tekrar göz önünde oluyo.. sezeryan yaptırmayı hiç düşünmüyorum Allah izin verirse normal hatta o videodaki gibi böyle suda falan olsun istiyorum

Evet zamanı gelince öyle yapacağım canım şimdi erken diye düşünüyorum konuşmak için. Bende ki iş düşünmek için erken değil ama konuşmak için erken diyorum Allah yardımcımız olur heralde şimdilik askıya kaldırıyorum

Bende keçeden anahtarlık yapıcam canım nazar boncuğu şekilden hoşgeldin şekeri olarak hastaneye gelenler için.

Bende keçeden anahtarlık yapıcam canım nazar boncuğu şekilden hoşgeldin şekeri olarak hastaneye gelenler için.

keçe güzel bi madde..herşey olur valla
ben hastane süslemesi,gelenlere vermek için ilginç fikirler değişik şekiller üzerindeyim Eminönü'nde bisürü fikir edindim..

offf yaa biliyordum boyle oldugunu... hepiniz burdasiniz iste ben yokuuuuumm

Hosgeldinnn cann immmm
Cok gecmeden geldin iste uzulme lutfen

ooooo hayli hayli sığar ben söyliyim..
hatta şöyle örnek veriyim : bi arkadaşım 2.doğumunu yapmıştı o doğumda aynı taca "saltukhan ve buğrahanın annesi" yazdırdı..düşün yani..

vuuuuuu supermis
En kisa zamanda yaptim gitti sonrasinda saklarimda

Ben geldim... herkeslere merhabalar diyim önce daha sayfaların hepsini okumadım ama doktora gidecek olan filan varsa iyi haberlerle gelir İnşallah ... Darısı da başıma olsun görüş günümüz bi türlü gelmiyo çünkü...

Aslında ayvalıktan gelen bi zeytin yağım var belkide senin dediğin gibi yapmalıyım zaten mustellanın çatlak kremi kullanıyorum bide babydream losyon kullanıyorum yeter herhalde artık dimi ama... :44:

Çok zormuş canım yaa. Aslında kullanmış tecrübeli annelere ulaşabilsek harika olacak ama olmuyor

Dediğin gibi canım daha önceden bi deneyimim yokki çevremdekilere bakıyorum aile arkadaş... pek beğendiğim bişey çıkmadı şimdiye kadar. Bide artık ne zaman dışarı çıksam insanların kullandıkları bebek arabalarını dikizlerken buluyorum kendimi... çok fena yaaa...

Oooo... ellerine sağlık canım bence çok güzel olmuş...

Bende kullanıyorum canım çok olmasa da yükseltiyor aynı zamanda yediklerime de dikkat etmeye çalışıyorum demir içeren gıdalarla birlikte kafein almıyorum örneğin portakal suyu içiyorum sabahları da kahvaltıda kuşburnu içiyorum çünkü c vit. emilimi arttırıyor...

hoppaa buldum buldum

http://www.youtube.com/watch?v=Uvch3xFE0TU

çok etkilenmiştim. korkmayın çok öyle kanlı manlı sahnesi yok ve o kadar rahat ki.. kesinlikle böyle doğum yapmak isterdim..

Yinemi doğum....

Kizlar lutfen cevap verin benim doktorum ayrintiliyi kendisi yapacagini soyledi ama hepiniz baska bi dr.dan randevu almissiniz benim gibi kendi dr.u aytintili yapacak olan var mi

bezden pasta olayını biliyor musun canım ben hafta sonu duydum. hastanelerde çiçek alınmadığı için böyle bir hediye yapmışlar çok hoşuma gitti. google dan bi bak istersen.. inşallah bize de getiren olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…