2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Kızlar benim detaylıma tam bir ay sonraya gün attılar anlamadığım bu detaylı hangi haftalarda yapılıyo ki beni 25. Haftama denk gelcek yani:44:

20 22 haftalarda diye biliyorum canim..

Günaydın annisler dün disciye gittim kanal tedavisi yapti coook ama cok canim acidi haftayada dolgu yapicak bi ara adami ittirmisim acidan adam birakiyodu ne fena biseymis

Cok gecmis olsun canim.. hamileyken igne fln vuramiyorlar dimi? Bnmde dolgum dustu bnde gidicem ama acikcasi korkuyorum

Agrilar cok siddetli mi yoksa sizlama gibi bir sey mi canim.. icin rahat etmediyse baska bir dr a da gorun istersen.. birde abladigim kadariyla bebislerin ikiz.. rahim genisliyor ondan da olabilir.. dualarim seninle..

Zaten hiç ilaç almak istemiyorum ama ben bu mereti biliyorum, ilaçsız geçmez
Limonlu ıhlamur, limonlu çay, bol bol su içiyorum... Gece çok kuruyor boğazım ve öksürükle kalkıyorum.... Oğluş da daha iyileşmedi, annem de öyle. Hiç hasta olup yatacak kadar bile lüksüm yok aslında...

Bence bunları düşünmen için çok erken canım boş yer canını sıkıyorsun. Şimdi bakamam edemem dese bile Doğu'nda hissiyat değişebiliyor. Aynı evdesiniz bebişin doğduğunda nasıl canı kaynayacak gör. Of uyansa da sevsem bi diyecek. E haliyle de o zaman bakmak ona hiç zor gelmeyecek.boşuna dememişler doğmamış çocuğa don biçmeyin diye😉

teşekkür ederim canım zaten ben özele gidiyorum başka bir ilçeye buna da arada bir bebeklerimi görmek için gidiyordum sabah olan sancım bugün yoktu magnormdandır belki tabi öncelikle Rabbimin izniyle.idrar yaparkenki sancıyı ise çözemedim karnımın üstü ve yani cok acıyor ve cok sıkışmıyorum da anlamadım.

pufpufffff bni de eklesene listeye daha önce mesaj attınM görmedin sanırım. Konya 29 ilk çocuk kız doğum tarihi 25 haziran 2014

Agrilar cok siddetli mi yoksa sizlama gibi bir sey mi canim.. icin rahat etmediyse baska bir dr a da gorun istersen.. birde abladigim kadariyla bebislerin ikiz.. rahim genisliyor ondan da olabilir.. dualarim seninle..[/QUOTE]

Allah razı olsun canım evet ikizlerim olacak inşallah.ağrılarım da geçer inşallah magnorm diye bi ilaca başladım bugünlük iyiydik cok şükür :)

Canım b12 benimde eksik ve iğne vuruluyorum.Gebelikten önce 10 tane vurulmuştum baya yükselmişti ama yine düşmüş,hamile kaldıktan sonra 5 tane daha günaşırı vuruldum şimdide 15 günde bir devam ediyorum hatta bugün öğleden sonra gidicem vurulmaya.Gitmişken tetanoz aşısını da olayım diyorum o da yarın normalde ama ikisini birden yaparmı bilmiyorum.Herneyse b12yi ihmal etme gebelikte önemliymiş benim doktorum bi ara iğneleri kullanmıyorum diye baya bi kızdı hatta geçende b12 eksikliği yüzünden bir bebeğin kafası şiş doğdu dedi Allah korusun. istersen kullanma şimdi dedi onu duyduktan sonra düzenli vuruluyorum iğnelerimi.hatta ben iğne kullanmadığım zaman hep düştüğü için sanırım aylık iğne vurulacağım ömür boyu Allahtan bir zararı yok iğnelerin.

Gunaydinlar. .. oh ne guzelmis.. keske benide her sabah biri kahvaltiya cagirsa.. bebisimle hep yalniz yspiyoruz... afiyet bal seker olsun efendim.. bebisine yarasinnnn..

Oyyyyyy kiyamam size ben ama....
Bende kalabaligi seven biriyim kv kalkti oturuyom sofranjn basinda istah kacti

Ayrica bacilar babamiz sabah ise giderken Yasin oglum saat 10.30 gibi anneni tekmelemeye basla uyansin....
Ac kalma oglum dedi.....
Veee sonuc bizim sipa huyumu bildigi icin 10.10 gece basladi tekmeleriyle uyandirdi beni
10.30 da yataktan kalkmis oldum.... yatakta oyalanirim cunku....
Baba sozu dinledi soklardayim

Kızlar ben 2 gündür suda doğumu araştırıyorum, en güvenilir Zekai Tahir Burak geldi. 1000 tl ama sadece 2. doğumları alıyoruz dedi. ilk doğum riskli olabiliyor dedi yani benim bu hayalimde suya düştü. annem normal doğum diye bastırıyor, eşime epidural normal doğum yapsam girermisin diyorum, ay ne bileyim diyor mırın kırın ediyor daha önce ameliyat oldum, ve gerçekten acısını bildiğim için, sezaryen de korkutuyor...allahım en hayırlısını ver hakkımızda....

sağolasın canım ben de vereyim olmazsa bi iç hastalıklara gider istetirim en azından ne olduğu çıkar.sağlık ocagında lökasit pozitif cıkmıstı 2 kadın doğumcum da önemsemedi malesef nst de bulamadılar bebekleri başka bişiye bağladı kontraksiyon mu neydi o da sancı ölçüyor galiba hoş hemşire sağolsun aletin yarısı havadaydı beni de unuttu yattığım yerde sinirlerim tepeme çıktı Rabbim muhtaç etmesin hastanelere hayırlısıyla vaktinde doğuralım kurtulalım inşallah

Canim gercekten zor durummus...
Rabb'im yardimci olsun.....
Dediklerinden yola cikacak olursam calisman sart evet ama birde bebisi emanet edebilecegin guvenilir biri bulman sart....
Kv den baksa gercekten mukemmel olurdu gozun arkada kalmazdi bacim ♥♥♥

İnşallah Canım hepimiz sağlıkla alalım kucaklarımıza ve sağ salim büyütelim.

Bende müdehalesiz normal doğumu araştırıyorum kesisiz epiduralsiz suni sancısız bildiğin köy doğumu yani. Kafaya koydum eskiler gibi doğurcam

Ben de merakla senin suda doğum araştırmanın sonucunu bekliyordum😉 ama ikinci doğumda almaları durumu kötü olmuş😒 halbuki fiyatı falan da beklediğimden baya uygunmuş... Aynen benim eşim de normal doğum için korkarım ben diyor. Bayılırım ben girmem diyor. Kendisini kan tutuyor da ben de dedim yanımda duracaksın orda kan falan yok zaten elimi tutacaksın ben yalnız hissederim kendimi doğurmam bak diyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…