2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

aynen canım ya, ne bu erkeklerin korkaklığı, biz doğurmaya korkmuyoruz onlar yanımızda durup elimizi tutmaktan korkuyorlar. ya diyorum dr. un durduğu yerde durmayacan sen yanıma oturacan, tamam diyor sezaryen olsun diyor o benden daha korkak çıktı
evet suda doğumun fiatıda çok iyi, ama ben yine doktoruma soracağım şubatta randevu, inşaallah. şuana kadar izlediğim 3 tarz doğumun en güzeli suda doğumdu :) vallaha 2. doğumu olan arkadaşlara tavsiye edilir.

Ay ben geenlerde koca bir günümü ayırdım bunlar anetten araştırıyom ona soruym buna soruyom falan 4 model de karar 1 inden en fazla yaptırdıcma mevlidinde dağırmka için diğer 3 ünden eşit oranda olacak inş.

Doğum anı tamamda asıl sorun öncesi sancılar ne olacak...

her acının bir tatlısı vardır bebiş için değer o acılar da çıkınca hepsini unutuyor kadının surat ifadesinden an an farkı görebiliyosun canım.. Allah herkese hayırlı doğumlar nasip etsin inşallah...

Valla kizlar hastane odamizin susleriyle ikramlariyla 4 teyzemiz var onlar ilgilenecek.....
Oglum bu yonden oldukca sansli sanirim
Hastane odamiz ile yatak odamiz teyzelerimize ait sagolsun bacilarim

Canim senin adina uzuldum gercekten.....
Eeee bebis geliyor babanin calismasi gerek tabi.....
Esine cok gecmis olsun
Ayrica evet kiskandirmissin bebisini
Eskisi gibi samimilik yok bizde bana bir erkek yeter deyip esimle dalga geciyorum

Senin adına çok sevindim.Tahmin edebiliyorum mutluluğunu

saol tatlım çok teşekkürler çok mutluyum bugün bu yüzden rabbim herkesin düzenini yerine getirsin çok zor çünkü inş hayırlısıyla giderim bende

Kan değerin düşük görünüyor canım..sabahları 2 kaşık keçiboynuzu pekmezi ye.. Üzüm kurusu tüket.. eğer çay alışkanlığın varsa azaltmaya ve açık içmeye çalış.Kırmızı et ve ciğerde çok faydalı.. haftada 1 gün mutlaka köfte tüket. Ve yine haftada 1 ciğer ye. Biraz dikkat edersen yükselecektir canım..

Merhaba kızlar doktordan ayrıntılı ultrasona girdim cok şükür herseyimiz normal bi oh cektim :)darısı tüm kontrolü olanların basına

kızlar merhaba,
bende dün ayrıntılı ultrasona girdim. doktorun dediğine göre bebişim biraz küçükmüş. 21. hafta bitti, 380 gr imiş. büyüklüğü de, 20+3 görünüyormuş.
sizin bebişleriniz kaç gr ve tam kaç haftalıklar?

Kizlar lutfen cevap verin benim doktorum ayrintiliyi kendisi yapacagini soyledi ama hepiniz baska bi dr.dan randevu almissiniz benim gibi kendi dr.u aytintili yapacak olan var mi

Canım ben dün gittim ayrıntılıya kendi Dr uma. Aynı senin dediğin gibi şüphelerim vardı. Ama gidince rahatladım. Sonuçta Dr un makinesi aletleri ayrıntılı için uygunsa daha fazla zaman harcayarak yapıyor kendi Dr un da. Benimki yaklaşık 30-45 dk boyunca inceledi her organına baktık. Merak etme yani

kızlar astrolojiden anlayan varmı bebeklerimiz ikizler burcu olcak nasıllardır ikizler bebekleri fiziksel ve duygusal özellikleri hadi fikri olan paylaşsın bilelim kimle başa çıkacağımızı

herkes aynı galiba... benim eşim de girmek istemiyor. fena olurum diyor birde sana destek olamam, annen girsin yanında diyor. sanki bebek onun değil annemin. bana destek olması gereken o sonuçta. ne yapıp edip girmesini sağlamam gerek

birde kızlar sizin bebişlerin kiloları ne kadar? ayrıntılı ultrason da biraz küçük dediler de bizimkine. 21 hafta, 380gr.

son olarak, ankarada nerede doğum yapcaksınız? suda doğum yaptıran bi yer var mı?

Canim senin adina uzuldum gercekten.....
Eeee bebis geliyor babanin calismasi gerek tabi.....
Esine cok gecmis olsun
Ayrica evet kiskandirmissin bebisini
Eskisi gibi samimilik yok bizde bana bir erkek yeter deyip esimle dalga geciyorum
[/QUOTE]

Hahahay süprmiş ..babanın pabucu şimdiden çöpte desene..
Sorma bizde de bir şey kalmadı
Teşekkürler cnm geçicek inşallah.
Bebişlerimiz sağlıklı olsundaaa her şey düzelir..

Merhaba kızlar doktordan ayrıntılı ultrasona girdim cok şükür herseyimiz normal bi oh cektim :)darısı tüm kontrolü olanların basına

Çok şükür ya ne güzel , herkes iyi haberlerle gelsin de bize de zaman çabuk geçsin :) 1 şubat gelse de bizde hasret gidersek oğlumuzLa Canım Bidahaki kontrolden bahsetti mi doktorun acaba, Şeker yüklemesi falan önümüzdeki ay mı yapıLcak varmı bilgin ^^

Amin canım... Ben izlemediğim için bilemiyorum...

canım senin doktor ankarada mı? 35-40 dakka incelediğine göre iyi bi doktor. benimki 10-15 dakka sürdü :2:
doktorun kim canım senin, nereye gidiyorsun?

hihihhiihihi delimiym nee
kızlar eşlerinize naz yapıomusunuzzzz sankı bu sıra esım hala hamıle oldumun farkında degılmıs gıbı gelıoor yada ben evhan yapıorum üffff

kızlar astrolojiden anlayan varmı bebeklerimiz ikizler burcu olcak nasıllardır ikizler bebekleri fiziksel ve duygusal özellikleri hadi fikri olan paylaşsın bilelim kimle başa çıkacağımızı

canım benim eşim ikizler.
1.si anlık ruh hali değişimleri çok oluyor. bir anda sinirlenip sönüveriyor.
2.si zekiler. zekalarını da sürekli gösteriyorlar ve ukalalar. ama içten aslında o kadar ukala olmadıklarını görebilyorsun.
3. ikiyüzlü derler ama öyle değiller. sadece işlerine geldiği gibi davranıyorlar. bir az önce yapalım edelim veya evet dediği şeye 2 dakka sonra canı istemiyorsa veya o an canı öyle istediyse yapmayalım ya da hayır diyebiliyolar.
4.tez canlılar
benden bu kadar.. ama iyidir. azcık huyuna gittiğin zaman
(bu arada ben normalde ikizlere acayip zıt bir burcum akrebim amaöyle yani)

hihihhiihihi delimiym nee
kızlar eşlerinize naz yapıomusunuzzzz sankı bu sıra esım hala hamıle oldumun farkında degılmıs gıbı gelıoor yada ben evhan yapıorum üffff

yap anacım yaaaaap hakkındır..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…