2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

canım ben 8-9. haftalardı sanırım tam kan ve idrar tahlili yaptırmıştım...
10 ocakta sağlık ocağı tekrar yapacakmış haber verdiler... sağlık ocağındaki ebeyi ara istersen orada da yapılabiliyor...

risk derken canım ense kalınlığı burun kemiğinde falan mı sorun çıktı yoksa verdiğin kanda mı çıktı sorun?
ben de yaptırdım çarşamba alcam sonucunu inşallah bi sorun çıkmaz

amannn naaptın sen şişmek için çok erken değil miii..
neyse dolunay geldi dolunaydan sora şişliklerimiz iniyomuş bol su iç..

Alinti yapamadim..cok kötüyüm ben..dudagimda uçuk cikti bogazim felaket saat 3.30 ve dayanamiyorum sizisina..bir parol icicem sanirim...doktor randevum var nasil gidicem bilmiyorum....
uff canım çok geçmiş olsun inşallah hemencecik iyileşirsin..
sen o tempoya yine iyi dayanıyosun bence biraz rapor al dinlen

Çok sağol canım cevabın için teşekkürler normal olmasına sevindim

fıstıkımm kan verdikten sonra kötü oluyormusun peki , benim gözüm kanlanıyor , aşırı üşüme geliyor yatağı boyluyorum :) kansızlıktan mı acaba bilmiyorum da Kan vermekten nefret ediyorumm :/

canımcım aslında benim canım inanılmaz tatlıdır..
hani böyle bazı insanların "amaaaan bunda ne var" diyeceği şeyler benim için ölümcül acıdır mesela
ama evlendiğimden beri,özellikle çocuk işine girdiğimden beri nerdeyse her ay kan veriyorum..gebelik var mı varsa durum ne o bu derken bisürü işlem..
o yüzden alıştım artık,hafif bi değişiklik hissetmem dışında bişey yok,olmuyo..
yoksa ilk başlarda midem bulanıyordu başım döner gibi oluyordu çok garip hissediyordum..

yatış pozisyonlarımız değişti güzelim bende sol tarafıma yatınca iyiyim diğer taraflarıma yatamıyorum.karnım biraz çıktı canım belli oluyor artık .Canını sıkma canım bazılarında biraz daha geç çıkabiliyor.

günaydın canım senin bulantıların hala azalmadı mı

günaydın canımmm öncekine göre şükürler olsun ama iki gündür hiç olmayıp sabah baslayınca tırstım noluooo başa mı sarıyoruz diye kardeşimin bir yaşında kızı var onunki birden kesilmiş bu dönemlerde bende öyle sanıp seviniyorum tekrar oluca üzülüyorum psikopata sardım iyice

canım bende sağ diye biliyorum bulantımızın azalması için diye bende kendimi öyle aıştırdım sola mı alışcakmışız tühhh yandımm

Tatlim senin dediklerin bende sol tarafimda oldu hep....
Kesemde sol taraftaydi ilk haftalarimda....
Mucizem erkekmis
Sag sol taraflari cinsiyeti pek belirlemez....
Yengemde de sag taraftaydi erkek istiyordu velhasil onunkide kiz oldu....
Kendini fazla kaptirma diye soyluyorum arkadasim
Hayirlisi olsun

Oyyyy kiyamam size oyle ya....
Iyi ki yazdin canim...
Esimle bende gitmeyi dusunuyorduk...
Normalde pek sevmem zaten ama hobbit icin gidecektik....
Asla gitmem zaten karin cikti evde bile oturamuyorum yastik olmadan....
Illa uzanacagim..
Ins. Sisliklerin hemen iner arkadasim

Alinti yapamadim..cok kötüyüm ben..dudagimda uçuk cikti bogazim felaket saat 3.30 ve dayanamiyorum sizisina..bir parol icicem sanirim...doktor randevum var nasil gidicem bilmiyorum....

Gecmis olsun cilek yatamamissin gece
Cok gecmisolsun canim ins. Doktora gidebilirsinde dudagin icin bir ilac yazar

Canim bende simdilerde daha farkettirir oldu....
Ic karnim genis oldugu icin....
Seninde buyuk ihtimal oyledir....
Sikma canini arkadasim illa ki cikacak
Günaydın kızlar...

Bugün 13 haftamızı doldurduk çok şükür. 13+0 olduk :) Saat 16:30 da ikili test için randevumuz var. Heyecan ve korku bir arada. Dualarınızı esirgemeyin lütfen

Dualarimiz seninle bahar
Hayirli haberlerle gel ins.

Canim hemen hemen heray yaptirmaya calisiyorum ben hamilelik doneminde pejk duzenli olmuyor cunku....
Birde tsh larina baktir derim ben....
Hamilelikte en cok oynayan degerler tsh lar oluyor bence...

Son düzenleme:
tabi ki yaptır canım..rutin deniyo bu testlere ben 7 tüp kan verdim ve idrar testi de yapılıyo bunun dışına..
inşallah bi sorunun çıkmaz canım..

Günaydın canlarım bugün ikili test için gideceğim ama çok tedirginim kötü bişey çıkmasından lütfen dua edin bana

canım arkadaşım hadi güzel haberlerle gel..
sayılı bazı arkadaşlar kaldı yaptırmayan,inş hepinizin iyi çıkar yüzünüz güler..

yok canım sakın kafana takma cünkü düşündükçe tekrar oluyor bende de ara ara oluyor ama çok daha iyiyim bazen aksamdan yediklerimiz etkileyebiliyor ya da sabah uyandıgımda çok acıkmışsam o da bulantı yapıyor sakın takma :)

Kızlar ben hamile olduğumu öğrendiğimde 49.6 kiloydum ama sonraları 48 e düştüm bugünlerde sanki biraz almaya basladım gibi tartıda yine 49 u gördüm.. Ama karnım çıkmadı bazen biraz çıkıyor gibi geliyor ama yedilerimle yada gazla alakalı olsa gerek sonra geciyor sizde durumlar nasıl

ben normalde de balık etliyim,öyle dümdüz bi göbekçiğimde yoktu..
o yüzden çok net belli değil hamilelik şu an ama biraz daha fazla çıktı göbeğim
zaten bulantı gibi şeyler hiç yaşamadığım için kilo kaybım olmadı ve bugün 12+5'teyim toplam 4 kilo aldım

ben 46-47 idim 49-50 arası gidip gelio şimdilik az bi kilo olmasına rağmen zayıf oldugumdan elin yüzün belli artık diolar bugünden itibarende lc den aldığım hamile pantolonunu giyiyorum 36-38 beden eşyarımın hiç biri kapanmıo ufak bi top gibi karnım kadife hamile serisi varmış karın kısmı olan biraz bol arasını bulamadık ama çok rahatım tavsiyedir

ben evlendikten sora 3 kilo falan almıştım hamilelik de zaten denk geldi ona toplamda 5 kilo almış oldum :26: ama zaten düğün öncesi vermiş olduğum kiloları geri aldığım için 2 kilo falan almış oldum şimdiye kadar..inşallah daha da fazla olmam yaa 70 le kapatsam diyodum ama 75 olucam heralde

merhaba kızlar nasılsınız hafta sonu çocuklar falan bizim ev yoğun olduğu için giremedim hiç şimdi ise eşimle işlerimiz var dışarı çıkacağız hepimiz için iyi bir hafta olmasını diliyorum doktora gidecek arkadaşlar inşallah güzel haberlerle dönersiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…