2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Hayırlı geceler güzel annişler sizlerde yattığınız zaman sağ ayağınız belinizi aşağı doğru çekiyormuş gibi oluyormu benim sağ taraf feci ağırıyor cevap bekliyorum lütfen

Iyi geceler kızlar. Bende Haziran sonunda inşallah bebeğimi kucağıma alırım.. Şimdi 12+4 olduk. Şu ikili taramayı yaptırdım,, sonuç riskli çıktı... Ardından panorama testi hemen yaptırdım.. Şimdi iki hafta sonucu bekleyeceğim.. Acaba panorama testini yaptıran var mı???

Hayırlı geceler güzel annişler sizlerde yattığınız zaman sağ ayağınız belinizi aşağı doğru çekiyormuş gibi oluyormu benim sağ taraf feci ağırıyor cevap bekliyorum lütfen

Bunu özellikle doktora sordum.. Bu ağrı normal miş, çünkü bebeklerimiz hızla büyümeye başlıyorlar, ve rahim genişlemeye başladı.. Ağrılar o yüzden.. Benim de sağ tarafta,,,ananemin dediği gibi sağda oğlan olurmuş :))

başın sağolsun canım rabbim sabır versin.

kızlar biz bu akşam sinemaya gittik,sanırım hamilelik boyunca gidip gideceğim son filmdi.hala ayaklarımın şişliklerinin inmesini bekliyorum.size bir uyarı benden eğer ileri haftalardaysanız en az benim kadar ve benim gibi şişlikler başladıysa sinemaya gitmeyi 2 kere düşünün.2saat 45 dak hobbit filmi en son kıvrandığımı biliyorum yani belim ayaklarım bacaklarım tamamen uyuştu koltukta şekilden şekile girdim ama cıx.uzanma ihtiyacı feci.

eve dönerken arabanın koltuğunu yatırıp ayaklarımı uzatmayı planladım film boyunca.eve geldiğimde çorapları bir çıkardım bileklerimi ikiye bölmüş parmaklarımı hiç bu kadar tombul görmemiştim.ayakkabıları zaten zor çıkardım.benmi bu kadar erken şiştim yoksa normalmi bilmiyorum.
:26:

Alinti yapamadim..cok kötüyüm ben..dudagimda uçuk cikti bogazim felaket saat 3.30 ve dayanamiyorum sizisina..bir parol icicem sanirim...doktor randevum var nasil gidicem bilmiyorum....

Aynen canm Cmt akşamı sırf eşimin hatrı için giitm film bittiğinde saat 1 idi ve uyudm ama karnım cok rahatsz oldu dün de açlık oyunlarına gittim orda da braz korkulu sahneler vardı inş bebeğime bir zararı olmaz tedirgin oldm yani.hamileykn kısa ve komedi filmlerine giyeceksin arkadas sonuc bu

Alinti yapamadim..cok kötüyüm ben..dudagimda uçuk cikti bogazim felaket saat 3.30 ve dayanamiyorum sizisina..bir parol icicem sanirim...doktor randevum var nasil gidicem bilmiyorum....

Geçmiş olsun canım bu sabah uyandım baktım aynada benimde dudağımda uçuk çıkmış.Bağışıklık sistemimiz zayıf bu aralar demekki.Nezle grip olmamaya dikkat etmek lazım.

Günaydın güzel anneler ve tatlı bebişleri...
Bugün çok güzel birgün olsun hepimiz için.

Günaydın canlarım bugün ikili test için gideceğim ama çok tedirginim kötü bişey çıkmasından lütfen dua edin bana

Yarın gece 6 saatlik yola gidicem canım molada 3saatte 1 kere umarım bende yaşamam bunu ya

Geçmiş olsun canım çok fena üşütmüşsün ama dikkat et kendine valla üzüldüm bol bol limon c vitamini depola...

Ayazım dualarım seninle aklına kötü şeyler getirme.İnşallah güzel haberlerle gelirsin canım.

Günaydın Haziran annelerine bebişleri dün ilk kez bebeğime c&a dan5li zındıklardan aldım. Bakındım başka yerlere de ama ne alacağımı bilemdim. Sanırım zor olcak acemi yim üstelik ilk bebek :)

Hay Allah iyiliğini versin yaaa..
yazını okurken hem güldüm hemde bian hayal ettim..
deneyim oldu sana

annesi güzel güzel bakmış bebişine oda büyüyüvermiş...maşallah maşallah ense kalınlığıda iyimiş gözünaydın..

çok sevindim canım senin bebiş koşa koşa gelicek sanırım maşallah 1 hafta önde çıkmış gözün aydın

çok teşekkür ederim cnmmmmm evet bır gerıden gelıo bır ılerı gıdıo bende anlamadımmmm ama sukurler olsun ense kalınlıgı cok ıyı dedı drumuz buarada 2 li teste 140 tl verdim sizler ne kadar verdiniz cok gibi geldi ama sgk randevu alamadım

Ben tıp fakültesine gidiyorum Ankarada.Para vermedim üstelik 3 günde çıktı sonucum.

günaydın güzel anneler ve tatlı bebişleri haftasonu giremedim nete yazdıklarınızı okuyamadım umarım herkes güzel bir haftasonu geçirmiştir.BU arada güzel bir hafta geçirmemiz dileğiyle inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…