2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
günaydın herkese kızlar gece yatarken nasıl yatıyorsunuz ben yüzüstü yatmaya alışkınım şuanda da yatamıyorum çok zorlanıyorum.bir de karnınız çok çıktı mı haftasonu arkadaşlarım karnın hiç büyümemiş dediler moralim bozuldu

günaydın herkese kızlar gece yatarken nasıl yatıyorsunuz ben yüzüstü yatmaya alışkınım şuanda da yatamıyorum çok zorlanıyorum.bir de karnınız çok çıktı mı haftasonu arkadaşlarım karnın hiç büyümemiş dediler moralim bozuldu

Sorma canım ben sağ tarafıma ve sırtüstü yatmaya alışkınım.Ama sol tarafa yatmak gerekiyormuş hem bebeğe en iyi kan akışı bu şekilde olduğu hemde bizde şişliklerin olmaması için.Sol tarafıma yatmaya çalışıyorum ama istemsiz olarak eskiye dönüyorum.Bende bugün hamilelik yastığı siparişi verdim yarın gelecek.

kızlar biz bu akşam sinemaya gittik,sanırım hamilelik boyunca gidip gideceğim son filmdi.:KK50:hala ayaklarımın şişliklerinin inmesini bekliyorum.size bir uyarı benden eğer ileri haftalardaysanız en az benim kadar ve benim gibi şişlikler başladıysa sinemaya gitmeyi 2 kere düşünün.:KK45:2saat 45 dak hobbit filmi en son kıvrandığımı biliyorum yani belim ayaklarım bacaklarım tamamen uyuştu koltukta şekilden şekile girdim ama cıx.uzanma ihtiyacı feci.

eve dönerken arabanın koltuğunu yatırıp ayaklarımı uzatmayı planladım film boyunca.eve geldiğimde çorapları bir çıkardım bileklerimi ikiye bölmüş parmaklarımı hiç bu kadar tombul görmemiştim.ayakkabıları zaten zor çıkardım.benmi bu kadar erken şiştim yoksa normalmi bilmiyorum.
:26:

bende henz şişlik falan yok çok şükür.ama uzun süre ayakta kalınca belima grıyor bir de sağ bacagım kalçadan itibaern iptal oluyor.bizde hobbite gitmek istiyoduukkk :) korkuttun beni ya :KK1:

Günaydın kızlar...:KK3:

Bugün 13 haftamızı doldurduk çok şükür. 13+0 olduk :) Saat 16:30 da ikili test için randevumuz var. Heyecan ve korku bir arada. Dualarınızı esirgemeyin lütfen :KK34:

günaydın arkadaşlar; iyi haftalar diliyorum herkese... bel ağrısı ile uyandım ve sırtüstü yattığım zaman belim ayrılacak gibi canım acıyor, biraz endişelendim... ayaklarımı dizden kıvırma ihtiyacı duyuyorum, benim gibi olan var mı?

Tatlim o agrilar cogumuzda oluyor...
Bebis kendine yer acma pesinde annesi :nazar:
Eee o kadarina katlanacagiz artik :KK49:
Cok gecmis olsun :nazar:

Hayirlisi olsun :nazar:
Teşekkür ederim canım.İçim rahatlıyor siz böyle dediginizde.
canım bendede oldu birkaç gece ama ben gaz olduğuna emindim çünkü sancıdan kıpırdayamadım karnım bıçak gibi battı sonra baktım süt yapıyor akşamalrı içiyordum ben sütü dün içmedim denemek için akşam hiç uyanmadım iyi bir uyku çekmişim çok iyi geldi.gaz yapan şeyler yemiyorum yani bundan sonra.[/I][/B][/FONT][/SIZE][/COLOR]:KK34:
Gaz degildi sanki canım
Sol kasığım çekiyordu resmen.Baya korktum
Umarım dediginiz gibidir.
ayy ne güzell:)bebeğini hissetmeye başladınmı cnm?birde nasıl gidiyor hamilelik ben şimdiye kadar3 kilo aldım sanki çok az gibi geliyor bana?sen kaç kg aldın?çok soru sordum ama kusura bakma lütfen...
Kaçıncı haftadasın canım sen? Ben daha asağı yukarı 1,5 kilo aldım,13.haftadayım.O zaman benimki çok daha az:-(

canımcım bende de oluyo son bikaç günde..belli bi süre oluyo sonra geçiyo..normal olduğunu düşünmekteyim,çünkü şükür kanama ya da lekelenme falan yok..
Umarım öyledir canım ya.Simdi iyiyim ama gece baya zor geçti.
canım yaaa boşver ev işini falan bebeği düşüneceksin önce ben iyice hamladım zaten yat yat karpuz hesabı büyüdümde biraz doktor kızacak garanti gidince 6 kilo aldım kaldığımdan beri ama napayım yatacaksın dedi doktor ye iç yat doğal yani.bebeğim iyi olsunda gerisi önemli değil kilolar verilir.:KK16:

Sen kaçıncı haftadasın Canım.Acaba ben mi çok az aldım.Ben 13.haftadayım yarın bitiyor, 1,5kilo aldım
perşembe randevu ölücem meraktan bide 2 gündür hiç hissetmedimde çok endişeleniyorum eşimde kızıyor stres yapıyosun diyo elimde steteskopla geziyorum çok daraldım hemen gitmek istiyorum:18::18::18:

ara ara oluyor benimde kuzum özellikle evde bir iş yaptıysam...ayaklarımı üşütüyorum sanırsam oda etkliyor ama bebiş büyüyor gaz sancıları oluyor... normal.... stres yapma canım...
Canım benim sagol umarım öyledir.Ayaklarımızdan üşütüyoruz gercekten.Ben işteyken kalorifere yapışık yaşıyorum resmen
Dün cinsiyet öğrenmeye gittik bebişimiz kızmış :KK16:

Hadi hayırlı, ömürlü olsun bebegin.Çok sevindim.Umarım biz de ögreniriz en kısa zamanda

günaydın arkadaşlar; iyi haftalar diliyorum herkese... Bel ağrısı ile uyandım ve sırtüstü yattığım zaman belim ayrılacak gibi canım acıyor, biraz endişelendim... Ayaklarımı dizden kıvırma ihtiyacı duyuyorum, benim gibi olan var mı?

bende çok ciddi bel agrısı çektim canım.dinlenmen gerekiyor çok ayakta kalmamalısın o zaman geçiyor.dediklerini bende yaşadım dinlenince iyi ldum biraz ama hala ayakta biraz fazla kalınca agrımaya başlıyor.ben çok yormuştum kendimi ondan oldu.zaten bu aralar hassas agrılar normal bi de biz yükleniyor iyice kötü oluyor..

bnde yüz üstü yatmaya alışkınım tam karnımın üstüne yatmasamda yana doğru yatıyorum sırt üstü yatamıyorum ilerde napıcaz bakalım..göbek meselesinide sabah kalkınca kızlara yazayım diyorum diyodum (= ben normalde zayıfım ama göbeğim hep vardı..şimdi o göbekkmi bebekmi bilmiyorum :KK52:

Bugün 13 haftamızı doldurduk çok şükür. 13+0 olduk :) Saat 16:30 da ikili test için randevumuz var. Heyecan ve korku bir arada. Dualarınızı esirgemeyin lütfen :KK34:

inşallah hayırlısıyla iyi haberlerle gelirsin cnmm

Kızlar benim size bi sorum olacak.ben hiç kan testi yaptırmadım.yani kalsiyum b12 vs gbi degerlerime baktırmadım.yarın doktora gidip geniş kapsamlı bir kan tahlili isteyeceğim.siz yaptırdınız mı merak ediyorum :KK34:

sende iyi haberleri alıp gel, mutlular ve rahatlamışlar kervanımıza katıl inş :nazar:

Alinti yapamadim..cok kötüyüm ben..dudagimda uçuk cikti bogazim felaket saat 3.30 ve dayanamiyorum sizisina..bir parol icicem sanirim...doktor randevum var nasil gidicem bilmiyorum....
Ben de bugün uçukla uyandım.Krem sürmek sakıncalı ama çok az sürdüm.Benim uçuklar kabarıp çogalıyor ve geçmek bilmiyor.Hergün greyfurt- portakal-mandalina üçlüsünden meyve suyu içiyorum.Kendini koru sen de dikkatet kuzum.
Günaydın güzel anneler ve tatlı bebişleri...
Bugün çok güzel birgün olsun hepimiz için.:KK16:

Günaydın canım sana da.Hepimize güzel günler olsun

Kızlar benim size bi sorum olacak.ben hiç kan testi yaptırmadım.yani kalsiyum b12 vs gbi degerlerime baktırmadım.yarın doktora gidip geniş kapsamlı bir kan tahlili isteyeceğim.siz yaptırdınız mı merak ediyorum :KK34:

ohooooo bende hamilelik başından beri o kadar çok şeye bakıldı ki.... :KK1:
bisürü test..kan vere vere bağımlı oldum :KK1: :KK37: :KK52:

Günaydın cnm , yüz üstü yatınca ağrı ile uyanıyorum gece, sol yana yatmak iyiymiş.. benim göbek baya belirgin ama moral bozucak birşey yok Bünyeden bünyeye değişiyor, yeğenim 6 aylık hamile Minicik bir göbişi var :) önemli olan sağlıklı olması..

[sıze=3]ohooooo bende hamilelik başından beri o kadar çok şeye bakıldı ki.... :KK1:
Bisürü test..kan vere vere bağımlı oldum :KK1: :KK37: :KK52:
[/sıze]

bende gebeliğim netleşene kadar o kadar kan verdimki bıktım :KK1: Ama bu kalsiyumdu bilmem neydi baktırmam şart oldu sanırım artık :KK34:

ben hep yüzüstü yatar öyle uyurdum..
alışkanlık ya,öyle yatmadan duramazdım..bi kol yastığın altında oohhh miissss
ama şimdi yatamıyorum öyle :KK50: rahatsızlık veriyo..
sağa doğru yan yada sırtüstü yatıyorum ama en rahatı şu an sırtüstü benim için..

günaydın canım , 8. haftada doktor istemişti birsürü tahlil yaptırdım idrar + kan vermiştim . 235 TL TUTTU özelde yaptırma derim :)) işte sonuçlara bakıp ona göre ilaç veriyorlar , benim kan sınırdaymış demir ilacı verdi o yüzden.

bende çok ciddi bel agrısı çektim canım.dinlenmen gerekiyor çok ayakta kalmamalısın o zaman geçiyor.dediklerini bende yaşadım dinlenince iyi ldum biraz ama hala ayakta biraz fazla kalınca agrımaya başlıyor.ben çok yormuştum kendimi ondan oldu.zaten bu aralar hassas agrılar normal bi de biz yükleniyor iyice kötü oluyor..

unutuyorum hamile olduğumu, saldırıveriyorum işe, hızlı hareket ediyorum... biraz dikkatli olmam lazım... teşekkür ederim:KK16:

ohooooo bende hamilelik başından beri o kadar çok şeye bakıldı ki.... :KK1:
bisürü test..kan vere vere bağımlı oldum :KK1: :KK37: :KK52:

fıstıkımm kan verdikten sonra kötü oluyormusun peki , benim gözüm kanlanıyor , aşırı üşüme geliyor yatağı boyluyorum :) kansızlıktan mı acaba bilmiyorum da Kan vermekten nefret ediyorumm :/

netleşene kadar ayrı,netleştikten sonra ayrı..
hep kan verdim yani :KK1:

Günaydın güzel anneler ve onların tatlı yavruları bende bugün rahim ağrısıyla uyandım halada devam ediyor umarım geçer. Hasta olanlara geçmiş olsun, doktora gideceklere de güzel haberler almalarını dilerim.

X