2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Down sindromu 1:50 (
Ense normal. Cvs yada amniyo sıvısı riskli olduğu için panorama testi yaptırdım.
hımm inşallah bi sorun yoktur zaten bu risk testi moralini bozma..
kesin down sendromu olucak denilenler bile çok sağlıklı geliyo dünyaya..

esmerşirine nerelerdesinnn

Teyzelerimiz bizde kontrolden geldik
Kipir kipir olmus benim minik tospam
Herkes yolunda cok sükür..
Cinsiyetimize gelince 50% kiz 50% erkek
Basta bacak arasinda birsey gozukmedi kiz gibi dedi doktor
Sonra kordon oldugu icin arada erkekte diyemiyorum dedi.
2hafta sonra tekrar gidicez gorebilirsek
Babasini bekliyor sanirim bebegim göstermek icin

Gözün aydın olsun canım.Allah hayırlı ve sağlıklı evlatlar nasip etsin.

ayyy ögrensek artık cinsiyetleriniiii inşaallah bidahakine görürsün canım

Ense normal. Cvs yada amniyo sıvısı riskli olduğu için panorama testi yaptırdım.

Canim kendini uzmemeye calis....
asiri riskli cikipta bebegi sagsalim kucagina alanlarda fazla
Uclu testimide yaptirmayacagim ben sonuclar boyle insanin beynini kurcalayabiliyor ne yazik ki
Dualarimiz seninle bacim hayirlisiyla sagsalim alacaksin kucagina mucizeni

gözünaydın öyleyse..yarı yarıya ihtimalle başbaşa kaldın sende
sanki başka ihtimal var gibi bide yarı yarıya diyolar yaaa
kıpır kıpır olmasıda güzel..izlemeye doyamıyo insan..

Hosgeldiniz canim
Bak seninde cinsiyeti baya erken yapmislardi ...
Belkide senin istedigin gibi kiz olacak...
Kv denin suratini merak ediyorum o an

Ben gördüm bebeğimi, zıplıyordu, doktor gayet güzel demişti, ama ben, hani derler ya insanın başına ne gelirse meraktan gelir diye, yaptıralım dedim...
Benim 3ü olacak inşallah.. Ilk kızım 14yaşında :)) bu tekne kazıntısı:))
Allah hepimize sağlıklı bebekleri kucağımıza almayı nasip etsin inşallah

kızlar alıntı yapamadım yapacaktım bir baktım bıraktığım yerden neredeyse 15 sayfa ileride hepsini okudum beğenilerimi yapıştırdım zaten.ikili teste gidecek olan arkadaşlar dualrım sizinle.doktordan iyi haberlerle gelenler var çok seviniyorum okudukça inşallah hep güzel haberler okuyalım burda.

benim ayaklarımda şişlikler var fakat bende eriteme nodozum die hastalık oluştu gebelikle oluyormuş nadiren görülüyormuş ben gördüm.birde 2:45 dak sabit oturunca davul gibi şiştiler.hobbit filmi çok uzun ama izlenmeye değer.tavsiyem 3 boyutlu izlemeyin zaten karanlık bir film gözlükle hepten karanlık.

dün karnımda bir boşluk hissetmiştim çok üzülmüştüm bugun iyiyim.gece sol tarafa yatmaya gayret ediyorum bebeğime kan gitsin die.randevu perşembe doktora soracaklarımı yazıp öyle gidecem.çok heyecanlıyım hiç böyle olmamıştım çok merak ediyorum.
bebeğini kaybedenler var çok üzüldüm onlara.onları duydukça dahada panikledim rüyalarım karıştı.
kafamı dağıtmak için bugun kız kardeşime kürk yelek dikmeye karar verdim.

Cok kotu gribim..dudagimda kocaman bir ucuk..okuyamadim yazilanlari. Yarin tektek okurum. Bebegim iyi.ayrintilari yazarim ozur dilerim uyumam lazim hic uyumadim gece.

sırf bu yüzden yaptırmadım şu testi..çevremde riskli çıkıp sağlıklı bebeği olan okadar çok haber duydumki hiiiç kafamı karıştırmak istemedim..ense kalınlığı ve burun kemiğine bakıldı sadce..Rabbim yardımcın olsun bol dua et sıkma canını

kızlaaar yazdığımı görmediniz sanırım limangodaki hoşgeldin bebeğim kampanyasından bişey alan göz atan varmıııı

Col tesekur ederiz teyzelerimiz..
Bidakine görmeyi umut ediyorum.
Sagligi yerinde cok sukur
Bu sefer kv demi aramadim
Babamiz cok heyecanliydi video cek hareketlenmiismi buyumusmu
Adama ilgisizsiz diye diye simdide sorup duruyor
Bu randavu oncesi hep ruyamda bebek goruyorum
Dün gecede erkek görmüstüm
Azerikizi hatirliyomusun senin ultrason ruyanin aynisimi bende gormustum
Kiz olarak hayirlisi olsun bakalimm ben fazla heveslendirmiyim kendimi

geçmiş olsun canım neden aklına kötü şeyler getiriyorsun :) bu arada film önerin için teşekkürler 3 boyutlu izlemeyi düşünüyodum ama tavsiyeni düşünücem :) dinlen bol bol hamlelikte ne rhatsızlık varsa hepsine dinlenmek en büyük çözüm :) gerçekten sinema işi senin için kötü olmuş ama şimdi iyisin ya buna da şükr

sağlığı yerinde olsunda kız erkek hiiç faketmez..kız olursa süslü püslü giydiririz prenseslerimizi..erkek olursada babasıyla takım saçlar dik cool pantalonlarla karizma yaparız paşaları videoya çektinmi bende çekmek istiyorumm

kızlaaar yazdığımı görmediniz sanırım limangodaki hoşgeldin bebeğim kampanyasından bişey alan göz atan varmıııı

ben inceledim,baktım cnm ama hala bişey almamak için uğraşıyorum,zorla..
cinsiyeti bekliyorum..
ama limango,markafoni vs gibi yerleri takipteyim

Canım hobbit beklediğimiz film ve bu akşam gidicez biz de. Ben de uykusuz kalıcam diye tereddüt ediyorum:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…