2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
ben 45 kiloydum doktor o zamanlarr kilo al kilo al diyodu (1 yıldan fazladır aynı doktordayım)
ikili testte 41 kilo çıktım adam artık her aradığımda ya da gittiğimde kilo al diyo
Bende dedim son zamanlar ver demezsiniz inşallah yok diyo sen istediğin kadar alabilirsin :)

canım arkadaşım hadi güzel haberlerle gel..
sayılı bazı arkadaşlar kaldı yaptırmayan,inş hepinizin iyi çıkar yüzünüz güler..

Ben geldim kızlar..

Rabbime sonsuz şükürler olsun ki bebişim gayet iyidi. Tam 12+6 çıktık boyumuz 6.4 cm çıktı. Burun kemiğimiz pozitif , ense kalınlığımız 1.0 çıktı , kıpır kıpırdı ya..

Önce kulağını kaşıyo gibiydi , sonra elini emmeye başladı , ardından elleriyle oynadı , maşallah kıpır kıpırdı

Kan tahlilimiz 10 gün sonra çıkıcak inşallah ondada bir sorun çıkmaz...

Veeeee kızlar benimde bir prens'im oluyor Allah'ın izniyle (%70-80lik bir ihtimalleymiş çıkıntıyı gördük ama )

Rabbim bu duyguyu bebek sahibi olmak isteyen herkese nasip etsin inşallahhhhh...

eneeemmmm 41 miiiii gözlerim faltaşı oldu ben kendimi hiç hatırlamıyorum o tarz kilolarda
kız deliiiii 15-20 kilo alsan nolcak? 60'lara gelicen en fazla,doktor asla kilo alma demez sana
ee tabi 40'lara alıştıysan 60'lar hayal gelir sana ama...

ooohhhh hadi bakalım canım,gözünaydın sende güzel haberlerle atlattın
Allah'a şükür
bi tez var,ensesi burnu vs normal çıkarsa kan testide normal çıkar diye..doğrudur belki içini ferah tut
ama amma geç çıkıyo senin kan,benim ertesi gün çıkmıştı (özel hastane olduğu içindi belkide)

Canim kaderlerimiz ayni desene....
40 lara kadar dusmustuk bizde ama sukur 43 olduk....
Boyun kac senin...
Benim 1.67 genelde 1.65 diyom

Ayyyyy cok mutlu oldum canim benim ya
Rabb'im saglikli bir sekilde kucagina da almayi nasip etsin
Bebisin hareketlerini sende bir sure hatirlar durursun

sagol canım ben en iyisi yarın direk saglıkocagında yaptırayım..

Valla benim doktorunda gözleri fal taşı gibi açıldı ben diyo en son ortaokuldayken 40 kiloydum,ben de en fazla 48 i gördüm daha 50leri göremedim dedim,alma demez valla bana 50lerde hayal geliyo ah bi 50 olsamda kurtulsam dırdırlardan
Canim kaderlerimiz ayni desene....
40 lara kadar dusmustuk bizde ama sukur 43 olduk....
Boyun kac senin...
Benim 1.67 genelde 1.65 diyom
Benim de 165 canım ben daha tartılmadım bakalım 2 hafta sonra tartar kaç olmuşum

Ayaz'cım alıntılayamadım,sevindim testinin güzel geçmesine sonuçlarda iyi çıkıcak inşallah hayırlı olsun prensinn

ben 3-4 kilo verdim :) almadım hiç almakta istemiyorum açıkcası.en azından 6. Aya kadar almasam iyi

Çok teşekkür ederim canım darısı yaptırıcak olanların başına inşallah...
Valla canım sen nerde yaşıyorsun bilmiyorum ama hem özele hem üniversiteye gidiyorum. Özel de 10 gün sonra çıkar dediği için bende üniversitede yaptırdım. Küçük bir şehir olduğu için , kanları istanbula gönderiyorlarmış , ondan geç çıkıyor..

Çok sağol canım benim inşallah hepimiz sağlıcakla kucağımıza alırız :)
Valla hepsi gözümün önünde film şeridi gibi geçiyor :))

İnşallah canım güzel çıkar ya çok mutluyum , teşekkür ederim canım benim..

ohh ohh çok şükür cnm hem güzel haberlerle gelmişsin hemde cinsiyetini öğrenmişsin ne mutlu..bnmde cumartesi günü kontrolüm var..inşallah sorunsuz bi şekilde ve cinsiyetini öğrenmiş olarak gelirimm

ahh canım maşallah size hadi gözün aydın..
demek bi prens daha geliyo
ahhh ben ne zaman öğrenicem yaa 2 hafta sora kontrolüm var söylesinler artıııık :83:

canım bende sağ diye biliyorum bulantımızın azalması için diye bende kendimi öyle aıştırdım sola mı alışcakmışız tühhh yandımm

Evet canım sola yatmaktan başka çare yok anlayacağın.Hem bebeğe besin hemde kan gidiyor soluma yatmaktan kalçama ağrılar giriyor uyuyamıyorum ama vicdanımda bile bile başka şekilde yatmaya müsade etmiyor.Hamilelik yastığı ile daha rahat olucam inşallah.

ben İstanbul'dayım canım..özelde yaptırdım ertesi güne çıktı,şansıma..

kızlarr limangoda hoşgeldin bebeğim kampanyasından bişey alan varmı güzel indirimler var..philips aventin biberonlarından alsammı diyorum :26:

risk derken canım ense kalınlığı burun kemiğinde falan mı sorun çıktı yoksa verdiğin kanda mı çıktı sorun?
ben de yaptırdım çarşamba alcam sonucunu inşallah bi sorun çıkmaz

Down sindromu 1:50 (
Ense normal. Cvs yada amniyo sıvısı riskli olduğu için panorama testi yaptırdım.

Çok şükür canım sende güzel haberlerle geldin.Gözün aydın olsunbebişine.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…