2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

bir anne adayına iyi gelen şey size iyi gelmeyebiliyor, kesinlikle denemekten başka çaremiz yok... bir haftadır daha iyiyim, en azından kusmalar 2 ye düştü...keyifsiz, mutsuz, huzursuz ve hastalıklı gibiyim tam tamına 22 ekimden bu yana...

son ilacım premesis, b6 vitamini kombinasyonu olduğu için bulantımı biraz engelliyor,aynı zamanda vitamin de almış oluyorum...
yiyebildiklerim; muz-elma... köy ekmeği ( yani sert ekmek,mümkünse patatesli ya da trabzon ekmeği gibi olacak)( tam buğdaylar falan berbat ediyor beni...)

katı yumurta- bal- ekmekli yoğurt üzerine az nane... evet yiyip içimde tutabildiklerim sadece bunlar (yazınca ben de ürktüm şimdi resmen açmışım ben)

onun dışında iade olacağını bile bile balık,sebze vb de tüketiyorum, yiyip yatıyorum hemen biraz sindirilsin diye...

nasıl bır lastık kullanıyorsun canım ınce bel lastıgı gıbı bır sey mı?

ince lastik kopar diye düşündüm, o yüzden kalın lastik kullanıyorum.. normal lastiğin 4 katı kadar kalınlığı vardır sanırım,gayet memnunum

aaah aaahhh sen gün sayıyosun ben hafta..
benim kontrol 7 aralıkta, o gün konuşulcak ikili test için.. daha 2 haftam var en az

7 aralık gesin önce bi gör kızını , sonrası hemencik geçer zaten =) şu ayda 1 muayne olayına alışmak zor olcak valla

ay kızlar muge anlıyı ızleyen var mı? 1994 yılında hastaneden dogan bebegı kacırmıslar..ıstanbul tıp fakultesınde...korkunc bır sey yaaaa:26:

ay kızlar muge anlıyı ızleyen var mı? 1994 yılında hastaneden dogan bebegı kacırmıslar..ıstanbul tıp fakultesınde...korkunc bır sey yaaaa:26:

ben haber izemeyi de bıraktım , üzücü şeylerden uzak tutuyorum kendimi.. Allah korusun cümlemizi

çok güldüm kızmı istiyon pufpuf isim düşündünmüben kendime kız geliyor içimden ama:44:hayırlısı olsun

bende yazarken güldüm hehehehe
evt cnm gönlümden geçen kız

erkek : EFE
kız : ECE NAZ

(Tabi cinsiyet kesinleşince isim arayışına gircez,daha güzel hoşumuza giden bişey bulursak değişebilir bu fikirler)

tatlım kaç haftalık hamilesin ben bu hafta baya düzeldim diyebilirim. 10 haftadayım. Çubuk kraker sayesinde baya hafiflettim bi de beyaz leblebi yiyenler varmış. tuzlu ve yagsız olunca içini bastırır.

isimleri ile yasasınlar inşallah güzeller ama cok merak ediyom bebeğimi yz bizde gidip görsek

isimleri ile yasasınlar inşallah güzeller ama cok merak ediyom bebeğimi yz bizde gidip görsek

amin canım benim inşallah hepimizinki öyle olsun..
face grubunda da yazan çok bugün,kontrolden dönen..haberler herkeste süper maşallah

Selam arkadaslar nasilsiniz. Ben surekli takip ediyorum ama pek yazamiyorum. Bugun dr.a gidicem nasipse ikili test yapilacak kizlar Allah rizasi icin dualarinizi eksik etmeyin kizlar İnsallah zamaninda saglikla gelir yavrularimiz

Canim hissedersin sende canini sikma ....
Kv ye soyledim cok sevindi erkek olabilir dedi ....
Erkekler erken oynarmis falan dedi....
Tabi ne kadar dogrudur bilemem

ayyy bende erkek istiyorum hani sağlıklı olsunda farketmez ama gönlümden geçen o benimkide oynamadığına gör kız mı yoksa

Selam arkadaslar nasilsiniz. Ben surekli takip ediyorum ama pek yazamiyorum. Bugun dr.a gidicem nasipse ikili test yapilacak kizlar Allah rizasi icin dualarinizi eksik etmeyin kizlar İnsallah zamaninda saglikla gelir yavrularimiz

hayırlı haberlerle geirsin inşallah canım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…