2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Gebelikte bol su tüketiminin faydaları:
- Rahim kasılmalarını engeller, erken doğumu önler
- İdrar yolu enfeksiyonu olmasını engeller
- Cİldin daha parlak ve sağlıklı görünmesini sağlar
- Kabızlığı ve hemoroidleri önler
- Bebeğin suyunun azalmasını önler
- Özellikle sıcak yaz aylarında rahat ve serin kalmanızı sağlar
- Bulantı, mide yanması gibi şikayetleri azaltır
- Bol su içmek vücuttaki şişlikleri (ödemi) arttırmaz tersine azaltır. Bu nedenle şişliklerim var diye su içmekten kaçınmamak gerekir.

Ayyy ben de haftaya cuma tam 12 olucam ve cuma kontrolüm var. İnşallah iyi haberler alırız. Buradan haberleşelim olur mu?

Bi de neden dinletmediki doktor pıtpıtları?

anaaa ikimizde aynı dönemiz canım bu cuma 12 olmuyomusun cumartesi 12+1 dimi ne zzamn kontrollerin?? ikili test bide merak ediyom cinsiyet belli olurmu diye

Herkese merhabalar,
Foruma yeni katıldım ben de hayırlısıyla Haziran 2014 annelerinden olucam inşallah. 12. Haftamızda 5 Aralık'ta ikili testimiz var heyecan mutluluk korku sevinç herşeyi birarada yaşıyoruz valla herkese kolaylıklar dilerim sevgiler.

İkizler burcunu araştırdınız mı hiç :)

benim eşim, annem ve babam ikizler.... ortasına düştüm diyebilirim :)

ikizler kadını sıkıntılı değil bence,öyle çok belirgin bir kişilik özelliği ile karşılaşmadım...

amaaaaa ikizler erkeği tam bir baş belasıdır diyebilirim... kararsız,takıntılı, rahat, ikna edilemez, her durum ve koşulda haklı...

diğer taraftan eğlenceli, sinir bozucu derecede zeki...

Selam güzel annelerrr ...

Face grubuna nasıl giriyoruz? Ben de katılmak istiyorummm

İkizler burcu zor bir burçmuş ben de duydum ve hamilelik istediğimden beri ikizler dışında her burç olsun demiştim tam tersi oldu bir ikizler:)) artık kız erkek bilmiyorum ama burç fln da farketmiyor bebiş mutluluğu yetiyor çok gzl hepimiz yanımızda bulalım kokusunu duyalım o an herşeyi unutucaz özellikle de mide bulantılarını ruh hali değişimlerimizi fln sanırım :))

Bizimde cumartesi randevumuz heyecanla bekliyorum valla ama benim iştahsızlık çok şükür geçmeye başladı geçmesede kendimi zorluyorum çünkü zaten çok zayıfım artık bebek 12haftadan sonra benden mama bekliyo 9.haftada gittiğimde 2 gün öndeydi bu sefer haftasıyla uyumlu çıktı bakalım c.tesi nasıl çıkıcak o kadar zorla yiyorum biraz yarasın bebeğime inşallah

aynı dönemdeyiz canım benimde haftaya ikli testim var randevu alacam

Yok canim elle degil.kasiklarimda kipirti oluyo resmen.birde duz yattiginda daha cok hissediyosun kipitilarini.senin ilk hamileligin mi? Eger ilkse ben ilkimi 16. Haftada hissetmistim

aynı dönemdeyiz canım benimde haftaya ikli testim var randevu alacam

Hayırlısı olur inşallah canım ya çok memnun oldum tanıştığıma bence hep birarada olup haberleşelim çok gzl duygular zorluklar paylaşırız ben bu hafta kan sayımı Demir fln da yaptırdım onların da sonuçlarını haftaya götürücem bakalım folbiol yerine başka birşeye gerek duyacak mı bizim yaramaz 2-3 günde bir akşam 5 gibi otomatiğe bağladık istifra edip duruyoruz onun dışında kahvaltı harici midem fazla açılmasa da yemek yiyorum ben özellikle çorba çeşitleri vs bu durumda olanlara tavsiye ederim çünkü vücud özellikle mide kendini hasta hissedip beyne sinyal gönderiyor bir de balık yiyebilsem harika olucak bu akşam deniycem:)

bende coook memnun oldum doğumtaşımbenim mide bulantım daha ii cok çektim ama bu hafta rahatladım cok sükür folik asit ve haftada 3 gün omega 3 kullanyorum bulantı için dramine kusma ilacı verdi gecen haftalar cok bunaldığımda içiyodum felakettim acilik oldum serum yedim şimdi cok sükür süt içmiyorum tiksindim ona üzülüyorm su cok içiyorum bugun 1,5 litreyi buldum

Doğumtaş heheh sevdim bunu :)) Çok geçmiş olsun canım ya benim sonradan başladı gerçekten zor mide bulantısı Allah'tan kusma sürekli olmuyor bende sütü muzlu fln denersen belki bebiş sever gerçi benim sütüm şu an bana ben ona bakışıyoruz:) ama yine de sanırım artık baya baya içmemiz gerekiyor bebeğin kilosunu etkiliyormuş omega 3 ben de düşünüyorum ama inşallah bulantım daha kötü olmaz Dra sorucam artık her gittiğimde merak etme o iyiyse kendinden gelecek zaten diyor herşey de normal gözüküyor ama işte endişe edip duruyoruz belki de dediği gibi boşuna herşey :))

esmerşirine bizim seninle aynı gidiyor. ikili teste ne zaman gidiyorsun. bana 11 aralıka verdi tarihi 12+5 olucam o gün.

aynen sekerim arkadaşlar öğrenince heveslendim bende özledim ama senin 13 hafta oluyor canım hayırlı haberlerinle gel inşallah hatta 14. haftaya giriyor senin dayanabilsem bende haftaya gderim

2014 Haziran Bebekleri canım..
resminde leylek var,bebek taşıyo

Teşekkür ederim ama sanırım grup kapalı çünkü face te arattım çıkmadı

Bu arada çok enerjiksin ya her yere yetişiyorsun bayılıyorum bu haline topiği okumak keyifli oluyor sayende

aynen sekerim arkadaşlar öğrenince heveslendim bende özledim ama senin 13 hafta oluyor canım hayırlı haberlerinle gel inşallah hatta 14. haftaya giriyor senin dayanabilsem bende haftaya gderim

inşallah hepimiz hayırlı haberler alalım canım. sen benden önce gideceksin o zaman. hadi bakalım. cinsiyeti falan söyler mi ki doktor. of ben de duramıyorurm artık ama napiyim. acaba diyorum karnım ağrıyo falan diye acile mi gitsek eşimle akşam. ama doktor çok ciddiye alır da yatırmaya kalkarsa nolcak. ilk öğrendiğim günlerde çok baş dönmem karın ağrım olmuştu da doktor iki gece yatırdı beni. ne kadar sıkıntılıydı o günler hatırlamak bile istemiyorum. amannn neyse bekliycem heralde artık.

geçmiş olsun canım neyin var vala arkdaşların cogu öğrenmiş dr tahmin yürütmüş topikte erkek daha fazla çikolata yiyip giriyomussun ultrasyona çocuk oynasın diye hobaaaa

Benim burcum ikizler çocukken çenemden çok çekmişler...:))

Çenesini yerimm ben onun =) yeterki konuşabilsin.. Benim ağbim var konuşma ve zihinsel engelli, 38 yaşında ve sadece baba diyebiliyor Okadar zor ki .. Allah hepimize sağlıklı evlatlar nasip eylesin inşallah.

kızlar kaçıncı haftadan sonra bebeğimiz tam anlamıyla yediklerimizden faydalanmaya başlıyor bilen varmı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…