2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

benim bebeğim de ultrasonda büyük çıktı canım erken yumurtlama olmuş bende o yüzden 1 hafta büyük çıktı adetime göre bdt 9 haziran ultrasona göre 2 haziran dün gittim yine aynıydı doktorum doğum 2 haziran dedi ama doktor testleri yapma zamanını kendisi hesaplıyor ona göre çağırıyor

Selam arkadaslar nasilsiniz. Ben surekli takip ediyorum ama pek yazamiyorum. Bugun dr.a gidicem nasipse ikili test yapilacak kizlar Allah rizasi icin dualarinizi eksik etmeyin kizlar İnsallah zamaninda saglikla gelir yavrularimiz

iyi haberlerle bekliyoruz seni canım

tatlım kaç haftalık hamilesin ben bu hafta baya düzeldim diyebilirim. 10 haftadayım. Çubuk kraker sayesinde baya hafiflettim bi de beyaz leblebi yiyenler varmış. tuzlu ve yagsız olunca içini bastırır.

ben 11. haftadayım. hepsini denedim bende bir faydası olmadı Allahım inşallah 12. haftada geçer

bende yemem gerekiyor diye yiyip yatıyorum ama daha çok rahatsızlık ediyor hemen bitsin diye çiğnemeyince hazımsızlık artıyor. allah hepimizin yardımcısı olsun herkesin beklediğine değsin

Senin yengeç olcak sanırım , Benim hiç ikizler arkadaşım yok bakalım yaşayarak görcez =)

takvimimde yazan tarih ve o tarihin 5 gün öncesine dek ok,yengeç..
ama bu tarih beklenen doğum,normal doğum..
ben sezeryan istediğim için kesin 5-10 gün geri atar bu tarih, o da ikizler oluyo işte..

benim 2-3 tane var ikizler arkadaşım..ordan biliyorum

Merhaba arkadaşlar..
Ara ara okuyorum inşallah herkes için herşey yolundadır.
İkili testini yaptıranlara ,cinsiyet öğrenenlere özeniyorum ne yalan söyleyeyim.
Allah bize de nasip eder inşallah o günleri.
Öğle tatilinde fırsat buldum yazdım ama çok yorgunum bu günlerde kolumu kaldıramıyorum.
Dün 22.00 de yattım sabah 07.00'de kalktım yine uykum var yine uykum var..
17 Aralıkta ikili testim var o güne kadar bebeğimi göremeyeceğim.
Salı günü gördüm ama ayaklarını farkedebildim vücudundan ayrı bir parça olarak o bile ilginç bi histi.
Dr. birazcık ilerden gittiğini söyledi.Ama çok önemli bir detay değilmiş henüz.
Bende durumlar böyle saat 16.30 olsun diye saatleri sayıyorum adeta öyle bitkinim ki..
Mesai bitsin eve gideyim hoooop yatayım.
Allah'a emanet olun kendinize dikkat edin,yavruları öperim

Son düzenleme:

Benim bildiğim acıbadem değilde tatlı badem cilt için kullanılıyor...

Kizlar ben 9ay.bu bulantilardan kurtulamicam sanirim bide bende artik aksam basagrisi basladi sizdedevarmi canlar

Bir haftadır neredeyse her gün baş ağrısı çekiyorum... Yazılanlara bakınca artan kan hacminden dolayı diye yazıyor ama doktora gidince bi sorucam...

Benim geç ovulasyondan dolayı bir hafta geriden geliyordu şimdi adet tarihiyle aynıyız aradaki açığı kapattık hem bu iyi bişey endişelenmene gerek yok canım hesaplarken 14 haftalık diye bakman gerekiyor önemli olan gelişimi yine içinin rahat etmesi için bidaki sefer doktoruna danış istersen...

İkizler burcunu araştırdınız mı hiç :)

Benim burcum ikizler çocukken çenemden çok çekmişler...:))

Son düzenleme:
Slm kizlar.cinsiyetten bahsetmissiniz ve bebegin erken oynadiginda erkek olur demissiniz. Canim o bebegin hareketliliginden ileri geliyo ve annenin tecrubesinden eger ilk bebekse gec hissedililir .ben 2. Kizimi 12. Haftada hissetmistim.simdi 14+2 deyim dunden beri sanki biseyler hissediyo gibiyim benimde gonlumden gecen erkek ama allahim herkesin gonlune gore versin innsallahhhhh.

ayyy bende erkek istiyorum hani sağlıklı olsunda farketmez ama gönlümden geçen o benimkide oynamadığına gör kız mı yoksa
Tatlim kesin birsey soyleyemem...
Kv nin 3 erkek cocugu var....
3 unde de erken hissetmis diye bende de oyle varsayimda bulundu...
Kizda olabilir neden olmasin...
Dun aksam bebegime odaklanmistim elim karnimdaydi o an hissettim iste
Normalde 13+2 deyim erken hissettim...
Ilk gebelik gec hissedilir diyorlar ama bence degisken...
Zayifim ve ilk bebis erken hissettim
Bakalim yarin gidince birsey diyecek mi doktor :18:

Canim acibadem de kullaniliyor...
Catlaklar icin en iyi gelen yaglardan biri
Esim haftasonlari dogal urunler satan yerin 4-5 subesinin teknik isine bakiyor..
Az cok biliyor oda ...
Ki bu yaglari mudur onermis daha once birkac kisi tarafindan denenmis ve olumlu sonuc alinmis....
Susam yagida bunlari seyreltici gorevinde agir olmasin diye ....

Nasıl anlıyorsunuz kızlar bebeğin hareketini ya, çok merak ettim. elinizle mi hissediyorsunuz yoksa dururken karnınıza bişe oluyor o şekilde mi hissediyorsunuz? Eğer elimizle dokunmamız gerekiyorsa artık elimizi göbeğimizden hiç çekmeyiz heralde :)

oooyyy kuzucum çok geçmiş olsun..tekrarı olmaz inş,sağlıkla geçsin günlerin..ama bak bi yönden iyi olmuş,miniğini görmüşsün bol bol

işlh canım Allah kimseye yaşatmasın dakika durduramadım kendimi serum kolumda bile çıkardım. şimdi su içmeye korkar oldum :26:

Artik cumartesi gunu gelsin bebisimi goreyim yaa cok ozledim acaba ikili test icin doktor ne zaman randevu verecek. oyle endiseliyim ki bebegim iyi mi degil mi diye :2:

Ayyy ben de haftaya cuma tam 12 olucam ve cuma kontrolüm var. İnşallah iyi haberler alırız. Buradan haberleşelim olur mu?

Bi de neden dinletmediki doktor pıtpıtları?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…