2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
tüm annelere sağlık güzel günler olsun... bi kaç gün hastanede takıldıktan sonra dönebildim buralara. aşırı bulantı sonucu şişe şişe serumları yedik bebeğimle.şimdilik iyiyiz çok şükür. ve bu yatış zamanında bebeğimi bol bol görebildim eller ayaklar kıpır kıpırdı :) her acıya değer diyo insan böyle gördükçe :KK14: herkese şifalı az bulantılı bol enerjili günler arkadaşlar... :KK49:

benım gobegım sıstı kızlar..pantolonun ust dugmesını kapatamıyorum..sankı boyleyerız yerız davul gıbı sıserız ya oyle..hemde sert karnım...gıttım hamıle pantolonu aldım ama daha erken sanırım dusuyor :KK70:

hahahah aynı beni anlatmışsın..
ben dahada abarttım,kalp atışını duyduğum gün gittim aldım..yani 7+1'deyken :KK1: olmuyo tabi,lastik kısmı bol daha..ama hep giydiğim pantolonlarda sıkıyo kesinlikle,düğmeyi asla kapatamıyorum..
ben lastik fikrini geliştirdim..düğme ve ilik arasında lastik bağlıyorum,ooohhh missss :KK1:

tüm annelere sağlık güzel günler olsun... bi kaç gün hastanede takıldıktan sonra dönebildim buralara. aşırı bulantı sonucu şişe şişe serumları yedik bebeğimle.şimdilik iyiyiz çok şükür. ve bu yatış zamanında bebeğimi bol bol görebildim eller ayaklar kıpır kıpırdı :) her acıya değer diyo insan böyle gördükçe :KK14: herkese şifalı az bulantılı bol enerjili günler arkadaşlar... :KK49:

oooyyy kuzucum çok geçmiş olsun..tekrarı olmaz inş,sağlıkla geçsin günlerin..ama bak bi yönden iyi olmuş,miniğini görmüşsün bol bol :KK1:

hahahah aynı beni anlatmışsın..
ben dahada abarttım,kalp atışını duyduğum gün gittim aldım..yani 7+1'deyken :KK1: olmuyo tabi,lastik kısmı bol daha..ama hep giydiğim pantolonlarda sıkıyo kesinlikle,düğmeyi asla kapatamıyorum..
ben lastik fikrini geliştirdim..düğme ve ilik arasında lastik bağlıyorum,ooohhh missss :KK1:

haha sen benden de acelecıymıssın:KK70: ama lastık fıkrı acayıp mantıklı geldı su an:KK70:

kızlar mide bulantılarınız nasıl? ben yastıktan kafamı kaldıramıyorum sürekli bulanıyor midem sürekli eziliyor ama tuzlu krakerler bile midemi bulandırıyor zorla yemeye çalışıyorum. sizi rahatlatan birşeyler varmı (yiyecek)

Son düzenleme:
oooyyy kuzucum çok geçmiş olsun..tekrarı olmaz inş,sağlıkla geçsin günlerin..ama bak bi yönden iyi olmuş,miniğini görmüşsün bol bol :KK1:

kusasım geldi puf^puf :KK70: bi serumda biz mi yesek acaba azıcık ucundan görürüz bebişi , ölcem ben meraktan.. daha 5 gün var 2li teste ^^

kızlar mide bulantılarınız nasıl? ben yastıktan kafamı kaldıramıyorum sürekli bulanıyor midem sürekli eziliyor ama tuzlu krakerler bile midemi bulandırıyor zorla yemeye çalışıyorum. sizi rahatlatan birşeyler varmı (yiyecek)

ben 11 haftalık olunca geçtiğini düşünmüştüm ama malesef yanılmışım , tüm hızıyla devam ediyor bulantılar .. kahveli şeker aldım ben kahve dünyasından , bulantı oldukça 1 tane atıyorum ağzıma, bastırıyo biraz. Çubuk falan yiyemiyorum artık, göresim bile gelmiyo :KK43:

amiiiiinnn ama yaa ben hiç bişey hissetmiyorum :KK5: seyirme falanda neden böle oluyo yaaa herkesçikler hissediyo bendee:84: :84:
Canim hissedersin sende canini sikma ....:KK19:
Kv ye soyledim cok sevindi erkek olabilir dedi ....
Erkekler erken oynarmis falan dedi....
Tabi ne kadar dogrudur bilemem :KK24:

ben 11 haftalık olunca geçtiğini düşünmüştüm ama malesef yanılmışım , tüm hızıyla devam ediyor bulantılar .. kahveli şeker aldım ben kahve dünyasından , bulantı oldukça 1 tane atıyorum ağzıma, bastırıyo biraz. Çubuk falan yiyemiyorum artık, göresim bile gelmiyo :KK43:

benimde çubuk kraker vb görmeye tahammülüm kalmadı kahveli şeker ilginç geldi denemekte fayda var:)

Son düzenleme:
kusasım geldi puf^puf :KK70: bi serumda biz mi yesek acaba azıcık ucundan görürüz bebişi , ölcem ben meraktan.. daha 5 gün var 2li teste ^^

aaah aaahhh sen gün sayıyosun ben hafta..
benim kontrol 7 aralıkta, o gün konuşulcak ikili test için.. daha 2 haftam var en az :KK50:

canım ben daha iiyim ama galala ve tuzlu leblebş bana ii geldi bide cok bulandgında dramine ilacı içtim :KK55:

Cok gecmis olsun canim ya....
Halimize binlerce sukur diyelim...:nazar:

En Büyük KK
aaah aaahhh sen gün sayıyosun ben hafta..
benim kontrol 7 aralıkta, o gün konuşulcak ikili test için.. daha 2 haftam var en az :KK50:

Canım seninle kontrol günümüz aynı :KK34: Kısmet olursa ogün ikili testide yaptırıcam :)

2 hafta deme ama yaaaa 9 gün kaldı :KK1:

Son düzenleme:
canım ben daha iiyim ama galala ve tuzlu leblebş bana ii geldi bide cok bulandgında dramine ilacı içtim :KK55:

Ben de sabahları dramine içiyorum. Bana çok iyi geliyor. Doktorum günde 3 tane içebilirsin dedi ama ben birtaneyle idare ediyorum. Dramine de olmasa halim haraptı :KK43:

En Büyük KK

Canım seninle kontrol günümüz aynı :KK34: Kısmet olursa ogün ikili testide yaptırıcam :)

2 hafta deme ama yaaaa 9 gün kaldı :KK1:

kontrol aynı gün ama benim o gün yapılmıcak ki ikili test cnm..
hangi gün olacağına karar verilcek,o yüzden benim için 2 hafta sayılır :KK39:

canım bnımde bulantılarım agırdı sımdı bıraz hafıfledı ama gun gun degısıyor genede..gece bsyler atıstırıp ytarsam sabah daha ıyı oluyorum..mıde oz suyum bastırılıyor en azından..cubuk kraker yedım ama yanık gıbı gelınce tadı zorlanıorum..bana en ıyı 3u bırarada kahve geldı nedense...kolayı tamamen bıraktım ama kahve de sabahları kahvaltıda ıcersem daha ıyıyım..baska ıcmıom...sadece cok kotu oldugum gunler bır yada yarım fıncan...ayva vs ıyı glmedı bana

X