2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
kızlar ben dün kontrole gittim iyi geçti çok şükür. benim adet tarihime göre bebebeğim bugün 12 haftalık oldu yeni. ama doktor 2 hafta önden söyledi ben hangisine göre baksam. bebeği ultrsaonda büyük çıkan var mı cihazlardan mı kaynaklı acaba

ben birebir şahit olmadım böyle bişeye ama burda yaşayanlar var..
ama kötü bişey değil ki bu hatta aksine iyi bile..
ne güzel gelişimi iyi,olması gerektiğinden bile iyi..
dert etme bence..zaten olumsuzluk olsa emin ol doktor çat diye söylerdi..

dün ikili testimi de yaptırdım sonucu haftaya alacağım inşallah iyi çıkar

Kizlar bu arada dun gece uyurken elim karnimdaydi....
Veeeeee bebisimin hareketini hissettim
Annesinin karnina ufak bir tekme atip hemen cekti...
Cok hosuma gitti cok duygulandim
Cok guzel ve bir o kadar anlamli bir duyguydu
Rabb'im hepinize yasatsin tekrar hissetmek icin sabirsizlaniyorum :116:

günaydın
allah yardımcınız olsun çok zor olsa gerek
ben cesaret edemezdim heralde yurt dışında yaşamaya özellikle belirli bi yaştan sonra gidince zor olsa gerek
belki orda doğmak veya çok küçük yaşta gidince adapte olmak kolaydır ama
dr cinsiyeti hakkında yorum yapmadı mı

sanırım kimse açılamadı henüzhafta sonuna doğru hep böyle oluyo mahmurlaşıyoruz galiba
kimsenin kontrolü filan yok mu
heyacan yapsak biraz

ayy cok mutlu oldummm hissetin demek ben bazı seyler hissediyodum ama aort damarı imiş ya cok güzel bir duygudur erkek mi bebeşin erkekler cabuk oynarmış benmkinin ne cok merak ediyorum zaten gitmeyen bir kaç kişi kaldık

Günaydın şeker annecikler,

Kısmetse yarın tam 11 haftalık olacağız biz. Ama ben hala korkuyorum, hala kaybetme kaygılarım var. Çok şükür hiç kanama manama yok bu kez. Ama ne bileyim, 4-5 gündür hiç seğirme falan olmuyor karnımda, vücudumda... Sanki hiç hamile değilmişim gibiyim. Zaten daha hiç karnım da çıkmadı 10 haftalık olupta hamile olduğu belli olanlar var etrafımda, ama benim göbeğim hiç yok. Sadece akşamları kocaman oluyor, o da tabiki gaz şişkinliği. 1 haftadır bulantılarım da azaldı... Off bilmiyorum, bir sorun yoktur değil mi? Sizin göbişleriniz çıktı mı? İmzamda artık hamile kıyafetleri alabilirsiniz yazmışlar, ben hala aynı kot pantolonlarımı bile giyebiliyorumki, ne hamile kıyafeti...

Herkes erkek diyor canim ama bilmiyorum henuz....
Evet o damar benlede cok oyun oynadi
Ama yok bariz sekilde ufacik bir tekme yedim melegimden
Hemende cekti... yaaa tekrar yasamak istiyorum hala etkisindeyim

günayydıınn canlarr bugün konntrolü olanlardan hayırlı haberler bekliyouz

poly74 ben hiç açılamadım canım ya çok halsizim bu sabah akşam misafirlerim gelicek dün akşam hazırlık yaptım hiç oturmadım desem yerivar çok yorldum hemencikde sabah oluverdi dinlenemedim ki hiç heralde ondan bu sabah hiiç tadım yok ki:

nasıl bir his,o an nasıl bir an çok meraklardayım..
ilk kalp atışı duymakta harika derdiniz de,yaşamadan anlayamadım..
buda öyle sanırım..

bırak hareketleri hissetmeyi, ben daha ikili teste bile gitmedim,2 haftam var en az..

bendede dun kaynanamgıl vardı yoruldum biraz aman canım dikkat et ayağına bir tabure koy calııyomusn

bende 2li teste gitmedim pufpuf zaten bir kac kişi kaldık en son bebğimi gördüğümde fasulye kadardı dr bu poposu dedi bende ekranda onu sevdim

Canım kaybetme korkusu sanırım bütün hamilelerde var. Rabbim evlatlarımızı sağlıklı bir şekilde kucaklarımıza almayı nasip etsin inş.

Benimde mide bulantısı olmasa hamile olduğumu hiiiç anlamıycam :) Göbek için falan çok erken daha Seninle aramızda 1 gün var. Ben başlarda aldığım o da hamile olduğumu öğrenmeden aldığım kilodan başka kilo almadım. Doktorlarda ilk 3 ay kilo almamamızı tavsiye ediyorlar. Sen için ferah tut. Herşey yolundadır

Pufpufum soyle soyleyim ...
Hala aklima geldikce gozlerim doluyor ....
Rabb'im isteyen herkese yasatsin
Tarif edilemez olaganustu birseydi esimde cok heyecanlandi
Kalpte pek heyecan olmadi hic dinletmediler cunku bana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…