2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Tok karna ictin yani himmm banada dramamine diye bi ilac verdi doktor ama hic ise yaramadi bende

Ac karna ic demisti doktorum.....
Ben ne actim ne toktum icerken....
Genelde kullananlar memnun canim....
Baya bir arastirdim bu ilacla ilgili...
Cogu doktor pahali diye ucuz olanlardan yaziyormus....

Kızlar

Dün haberlerde 5.5 aylık doğan bebeğin yaşam mücadelesi diye izlenme rekorları kıran bi video vardı.
İzlediniz mi?
İçim bi tuhaf oldu yaa şimdi yine izledim yine ağladım

Kızlar

Dün haberlerde 5.5 aylık doğan bebeğin yaşam mücadelesi diye izlenme rekorları kıran bi video vardı.
İzlediniz mi?

ayyy dun aksam bende ızledım cok agladım..ne akdar ufaktı...ama sonra gayet saglıklı toparlanmıs masallah

ya kızlar catlak ıcın bır seyler kullanmaya baslayan var mı? benım cıldım asırı yatkın...doktora sordum lierac dedi..acıkcası pek kullanmak ıstemedım..forumda da memnun degıl kullananlar..badem yagı falan da tuylenme yapıyor..bebe yagı kullanayım dedım ama bılemedım..sız ne yapıyorsunuz

Kızlar

İzlediniz mi?

ayyy dun aksam bende ızledım cok agladım..ne akdar ufaktı...ama sonra gayet saglıklı toparlanmıs masallah

aaaay kızlar ben bunu face'de izlemiştim,haberlerde görmedim ama hey güzel Allah'ımmmmm
5 Buçuk Aylık Doğan Bebeğin Hayata Tutunma Azmi | İzlesene.com Video

Son düzenleme:

Ben kakao yağı kullanıcam başka hiçbir şey düşünmüyorum. Zaten çatlak kremlere bağlı olarak önlenen bi durum değilmiş. Kullanmadım dememek için sürerim.

Ben kakao yağı kullanıcam başka hiçbir şey düşünmüyorum. Zaten çatlak kremlere bağlı olarak önlenen bi durum değilmiş. Kullanmadım dememek için sürerim.

ya ben kakao yagı kayısı cekırdegı yagı vs hep bır seyler ıcın denedım bende hıc ıse yaramadı gıbı geldı kokuları da agır oluyor...ıse yarar mı acaba

çilek yağı, badem yağı, limon karışından bir krem kullanmıştım ben. çok az tüylenme yapmıştı sonra doğumdan bir süre sonra dökülmüştü. ama bir çok organik ürün de varmış, çatlamamak için şimdiden kullanmak gerekmiş.

Benim ismim neden yok listede bende Haziran annesiyim ama bu heyecanımı bende orda görmek istiyorum lütfen benide ekleyin listeye

Alıntıladığın yazıdada yazdığı gibi, özel mesaj ile bilgilerini bana mesaj atarsan listeye ekleyebilirim.

ay tuylenmeden de cok korkuyorum ben:2: oyle bır yapım var kı tuylenmeye catlamaya yatkın zor bır vucudum war zor

merhaba arkadaşlar nasılsınız benim bugün dr randevum var ense kalınlığı ölçümü ve ikili test için lütfen dua edin bugün başka arkadaşlarda doktora gidecekmiş inşallah onlarda ben de güzel haberlerle geliriz 5 hafta sonra bebeğimi göreceğim için çok heyecanlıyım

ay bende yakında gıdıcem cok korkuyorum...guzel haberlerle donersın ınsallah

hamilelik takvimin doğru mu?
14.haftadaysan ikili test falan için niye geç çağırdı doktor?
çoğu arkadaş 11-12.haftalarda gitti de o yüzden..

ya benım doktorum da mesela burada 12. hafta yazıyor ama tam bır hafta erken hesapladı..ıkılı testı de ısrarla 13.haftada yaptırmamı soyledı

ay tuylenmeden de cok korkuyorum ben:2: oyle bır yapım var kı tuylenmeye catlamaya yatkın zor bır vucudum war zor

merhaba arkadaşlar benim 2. hamileliğim ilkinde fazla ve rahatsız edici çatlaklarım olmadı zaten esnediği için bundada pek olmayacağını düşünüyorum ama yinede önlemimi alıp kakao ve acıbadem yağından bir karışım yaptırıcam aktara kakao çatlaklarla savaşan en etkili yağmış bu arada bilginiz olsun kesinlikle vazelin falan sürmeyin ben denemiştim kıllanma yapıyor...

hadi bakalım iyi haberlerini bekliyoruz birde ikili testte cinsiyetini öğrenen arkadaşlarımız var seninde haftan öğrenmek için uygun bence mutlaka sor doktoruna sormadan söylemiyorlar bende haftaya gideceğim ama 12. haftada öğrenemem henüz sanırım...sağlıklı olsunlarda erkek kız hayırlısı ama merak işte:18::18:

canım benim adet tarihime göre beklenen doğum tarihim 9 haziran ama ultrasonda 1 hafta büyük çıktı doktorda adet tarihimi baz alarak verdi ikili test tarihini şu anda sata göre 12+3 üm ultrasona göre 13+3

ben de niveanın bebe yağını ve organik vücut losyonunu aldım. banyodan sonra sürüyorum. önemli olan şimdiden nemlendirmek neme doyurmak diyor herkes.

Merhaba kızlar bugün Dr a Gittm ense kalınlığı 1.7mm normal cıktı cok şükür herseyimiz ama cinsiyeti göremedik bakalm ikili test için kan da verdim haftaya cıkcak sonuclar inş gZl haberler alırız hepimiz ..:)

Merhaba kızlar bugün Dr a Gittm ense kalınlığı 1.7mm normal cıktı 6.3cm olmuşuz cok şükür herseyimiz iyi ama cinsiyeti göremedik bakalm ikili test için kan da verdim haftaya cıkcak sonuclar inş gZl haberler alırız hepimiz ..:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…