2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

teşekkür ederim canım

benim ikili testim cumartesi günü olacak, doktorların çalışma şekilleri ne kadar farklı, şimdi bende acaba erken mi çağrıldım diye endişelendim...

herkesin sonuçları çok çok güzel,olumlu çıksın arkadaşlar, Allah bebeklerimizi hayırlısı ile kucağımıza almayı nasip etsin

amin canım ikili test için erken çağrıldığını düşünme doktorum bana 11. hafta ile 13.hafta sonuna kadar demişti

aa kakao yagı nasıl kokuyor agır mı? Bır de banyodan snra mı suruyorsun canım

ben de niveanın bebe yağını ve organik vücut losyonunu aldım. Banyodan sonra sürüyorum. önemli olan şimdiden nemlendirmek neme doyurmak diyor herkes.

bebe yagı mutlaka kullancam dıye dusunuyorum bende..hem hos kokuyorlar hemde vıcık vıcık olmuyor

amin canım ikili test için erken çağrıldığını düşünme doktorum bana 11. hafta ile 13.hafta sonuna kadar demişti

hımmm teşekkür ederim... ben pko luyum, o nedenle sat a göre hafta tespiti yapılamıyor, mecbur ultrason ne derse o, acaba sat a göre mi çağırdı diye düşünmüştüm... demek ki normalmiş 11+5 te gitmiş olacağım...

bu arada ben pko ile ilgili başlığa yazayım arada, oradaki arkadaşlara moral olur,neden düşünemedim ki bunu daha önce...

canım benim adet tarihime göre beklenen doğum tarihim 9 haziran ama ultrasonda 1 hafta büyük çıktı doktorda adet tarihimi baz alarak verdi ikili test tarihini şu anda sata göre 12+3 üm ultrasona göre 13+3

hımmm anladım canım,tamam

ikili testler sırayla iyi çıkıyo hepinizin,ne güzel..
inş hepiciğimiz öyle oluruz..

Yarın dr kontrolüm var kızlar ama içimdeki korkuya engel olamıyorum inşallah bebişim iyidir.Bu korkuyu nasıl atlatacam bilmiyorum.

günaydınlar herkes hayırlı haberle gelsin bugün inş

bende müthiş bi baş ağrısı var dün geceden beri akşam yatarken hafifti gece uykumdan uyandım nasıl yatacağımı bilemedim iki yastık falan beynim çıkcak gibiydi sonra kustum biraz uyumuşum neden sonra kalktığımdan beri de ince ince devam ediyor

kızlarrr bende geldim.. musmutlu olarak bbeğimi gördüm gayet net doktor heryerini tek tek söyledi ense kalınlığı1.6 normalmiş ama taa bi ay sonra gidicez yaa özlücem bebişimi cinsiyetide göremeyiz dedi çünkü poposunu dayamış karnıma dönmedi bi türlü

Hayırlı olsun cnm seninle 1 hafta var aramızda bende haftaya gideceğim hayırlısıyla...
ama bende hiç bir durum yok bulantı kusma ağrı vs. bir yandan şükrediyorum bir yandan korkuyorum...

Teşekkürederim canım... Ben çok korkmuştum iki haftadır çok rahattım çünkü bulantı yok vs. doktorda 11. haftada azaldığını söyledi için rahat olsun...

Allah herkezin gönlüne göre versin canım... Benim ilk olduğu için kız erkek hiç farketmezdi rüyalarımda hep erkek görüyordum kız olacakmış meyer... tabi ki çok sevindim ama en çok sağlık durumuna sevindim. bide ben 11+2 diye hesaplarken 12+0 çıktı 5 günlük fark vardı sen 13 desin bence kesin öğrenirsin...

Maşallah Gözün aydın canım yarın da benim kontrolüm var inşallah bende hayırlı haberlerle gelirim

şöyle bir kurnazlık yapsak iki doktorla kontrollerimize devam etsek ve böylece bebişleri 15 günde bir görsek... ama bu defa da aynı testleri ikişer defa yaptırmak zorunda mı kalırız...

bu arada mustela kullanmaya başladım 12 hafta başlangıcı itibariyle, ben farkında değildim ama annem kilo vermeme rağmen karnımın belirginleşmeye başladığını söyledi...

çikolata falan yiyeydin,yedin mi?

bu arada maşallah canım,gözünaydın..

benımde karnım belırgınlestı hep gazdır daha dıye dusunuyorum ama...erken degıl mı

Sonuçlara çok sevindim İnşaallah herkesin iyi geçer umarım kan sonuçlarımızda iyi olur da şöyle güzel bi ohhh çekeriz...:)

benımde karnım belırgınlestı hep gazdır daha dıye dusunuyorum ama...erken degıl mı

mustela mı alsam acaba? foyatlar da ates pahası ya bıde se yaramazsa uzulmek ıstemıyorum

15 günde 3 kilo verdim, normalde göbeğim vardı zaten ama 3 kilo ile önce göbeğim düzleşirdi... bu defa midem içeri göçtü, aşağıdan göbek pörtledi... kotlarımı falan giyiyorum ama üst düğmelerini açmaya başladım... belli olmaya başlıyor gibime geliyor...

mustelayı 75 tl ye aldım biraz acıdım açıkcası ama çok araştırdım, hatta daha kullanmaya başlamayacaktım, dün eşim karnımın çıktığını artık kullanmaya başlamamı önerince başladım... ya biterse çok pahalı ama dedim de olsun bir daha alırız dedi

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…